Şimdi Ara

MEGANE II KARTI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana çok acil arızalı megane ıı kartı lazım. Ana ve yedek kartlarım her ikisi de çalışmıyor. Kartı soktuğumda kart okunamadı yazıyor. Arızayı tespit ettik ancak elimizde bir kart olmadığı için halledemiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada yeni gibi görünsem de aslında forumda teğmen rütbesindeyim. Şifre probleminden dolayı yeni kayıt yaptırdım.Teşekkürler.

• Servise gideceksin okuyucuda sorun olabilir Kartta sorun varsada Bursa Fabrikadan sipariş verilir sipariş verdiğin günün ertesi günü kart gelir kartı araç'a tanıtılır Acil diyorsun
  • Arkadaşım servisle görüştüm. Nasıl işse araba yerli, Bursa'da üretiliyor, kart Fransa'dan şasi numarasına güvenlik kodu yüklenerek gönderiliyor. Gelmesi de en az 2 hafta sürüyormuş.O yüzden geçici çözüm arıyorum.
  • serviste bir tanıdığın varsa işi çözdürebilirsin çünkü renaultun kullandığı clip programını incelemiştim.. sonradan bir kart tanımlanabiliyor.. içerenköyde mezarlığın karşısında bir vatandaş var bu işleri yapıyor.. biraz kazıkçı ama.. biliyor işi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: da777

Arkadaşım servisle görüştüm. Nasıl işse araba yerli, Bursa'da üretiliyor, kart Fransa'dan şasi numarasına güvenlik kodu yüklenerek gönderiliyor. Gelmesi de en az 2 hafta sürüyormuş.O yüzden geçici çözüm arıyorum.

Bursadan getirttiremiyorlarmıymış :) Clib Cihazlarının Her ay program güncellemesi olur ;) öyle birşey olsa memlekette araba kalırmı bilmiyorum
  • Her arabanın şasi numarasını tak diye öğrenecek halleri yok ya nasıl memlekette araba kalmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

Her arabanın şasi numarasını tak diye öğrenecek halleri yok ya nasıl memlekette araba kalmaz.

Şasi öğrenmekten kolay ne var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

quote:

Her arabanın şasi numarasını tak diye öğrenecek halleri yok ya nasıl memlekette araba kalmaz.

Ön camda bile yazıyor
  • Ben de kartımı kaybetmiştim. 2 hafta sonra fransa' dan geldi 399 tl. (Kasko ödedi)
  • Anahtardan bahsetmiyoruz Karttan bahsediyoruz
  • Arkadaşlar kartın güvenlik kodu bize verilen belgelerde olabilirmi? Ben aradım bulamadım. 12 rakamdan oluşuyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

quote:

ön camın altında yazıoo :D dışardan gayet okunması için birde o kısmı acık bırakmışlar :D
  • Benimde Clio III'ün anahtarı kaybolmuştu.
    Fransa'dan gelicek demişlerdi, 4 günde gelmişti.
    Ne 2 haftası? Araba gelmiyor altı üstü 2 anahtar gelecek.
    Bunlarda kargoyla en fazla 5 gün sürer..
  • 2004 megane II HB kartım arızalandı, diğerini kullanıyorum .Bunu kasko ödermi nası halledicez.Tamiri mümkünmüdür yoksa kuzu kuzu 400 kağıdı bayılacazmı .şimdiye kadar sorunları yüzünden dünyanın masrafını yaptım .LÜtfen bilen varsa yardımcı olun .google dan falan arattım am nafile .forumu aradım ama bulamadım
  • Ah kardeşim Aynı sorun bendede var yok mu yardım edicek kimse
  • quote:

Orijinalden alıntı: hnapolyon

Ah kardeşim Aynı sorun bendede var yok mu yardım edicek kimse

geçen ilanlara bakarken görmüştüm ben satmıyorum yanlış anlaşılmasın size yardımcı olabilir diye koydum
    http://www.sahibinden.com/megane_ii_kartli_anahtar-50WQQaXQQ17830736WQQpXQQdisplayitem?
  • arkadaşlar şaka gibi ama Renault kaybolan ya da bozulan megane kartlarınızı Fransadan tam iki haftada getiritiyor.. İki haftada sıfırdan araba imal edilir.. Hiç de umurlarında değil servisteklerin, bu süre boyunca araç falan da vermiyorlar..

Özellikle 'kart okunamadı' hatası alıyorsanız bu problemi gideren yerler var.. Nette aratınca da var, kadosan oto sanayi de de var.. 50 liraya hallediyorlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.