Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. O kadar da boş değilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LENCER L kullanıcısına yanıt
    Iyi hoş ama ben kullanmadığım aracın ne durumda olduğunu bilemem kullandığım araç olan sedan versiyon adına konuşuyorum, durum bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

quote:

Orijinalden alıntı: kapk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

HB sedan durumuna pek takılmayın ben araç kullanmayı megane 2'de öğrendim sıkıntı yaşamadım, 20 yaşındayım ve izmir trafiğinin en kötü olduğu yerlere bile giriyorum. Kardeşinizde bir hafta sakin trafikli bir yerde kullansa aracın nereden geçip geçemeyeceğini anlar alışır. Spor Sedanlarda da bakabilirsiniz, seveceği bir araç olsun yeter ilk araç Önemlidir.

megane 2 için debriyajı zordur en profesyoneller bile megane 2'de çuvallar diyorlar doğru mu sence? biraz yukarıdan kavrıyormuş diyorlar ben otomatik viteslisini kullandığım için düz vitesi hakkında fikrim yok. kardeşim aslında otomatik istedi ama hem 4 ileri olduğu için hem de o vites topuzunun rezalet tasarımı sebebiyle sen düz vites al hem sorunsuzdur ayrıca seridir dedim vazgeçirdim seveceği bir araç olduğunu düşünüyorum zaten kardeşimin kendisi bana ya megane 2 ya da 307 dedi ben 307 peugeot olduğu için sıcak bakmıyorum renault bir tık daha iyidir ayrıca euroncap testlerinde megane 2 5 yıldız peugeot 307 4 yıldız almış. hayırlısı artık

merhabalar bende 1 yıldır arac kullanan biri olarak isin acemisiyim inşallah yaza ehliyeti alıcam 18 yaşındayım bu arada bir yıldır megane 2 hb 1.6 var bizde de neyse uzatmıyım debriyaj olayına katılıyorum gerçekten alışkın olmayan yadırgıcaktır özellikle rampalarda dur kalklarda alışana kadar sıkıntı olabilir ama fikrimi sorarsanız bu sekilde daha keyifli belirli bir zaman sonra aracı mümkün olan en düşük devirde kaldırmayı öğreniyosunuz buda sürüşünüzü konforlu hale getiriyo daha çook acemiyim öğrenicek çok şey var bunu da sizinle paylaşmak istedim iyi günler

tabi her üreticinin şanzımanı debriyajı farklılık gösteriyor mesela linea punto gibi araçların şanzımanları çok rahat ama hyundailerin daha sert kemikli vites geçişlerine sahip. yukarıdaki arkadaşa katılıyorum çünkü dizel benzine göre daha yüksek torka sahip bu yüzden kalkışları benzinliye göre daha rahat olabilir. ama alışılır tabii niye alışmasın kardeşim daha düne kadar köyde dedesinin torosunu kullanıyordu toros kullanan adam megane'ı rahat kullanır

kesinlikle araç sevilmicek bi araç değil zaten bi ara 2 saat boyunca doblo premio kullandım debriyaj yok gibi bişeydi onada alıştım bu yaz samsundayken bi sedan toros maceram oldu onda da direksiyon bir turun yarısını boşa dönüyo hissi veriyo yada bosa dönüyo bilemicem 30 yaşında araç sonucta kısacası istendikten sonra alışılır hem kullanan nasıl kullanıyo.

• dynamique+xenon+cam tavan düşünüyoruz. cam tavan yüksek hızda ses yapar mı? su geçirir mi? ve xenon fardan memnun musunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-asil-den-2004-megane-ii-dynamique-ilk-sahibinden-cam-tavanli-200627330/detay

bu arabaya bakmayı düşünüyorum. hız sabitleyici dışında full+full. bir de aynı donanımda+ hız sabitleyicili osmanlı mavisi var izmir'de ama kilometresi 200.000. bunun 149.000. ustamızla gidicez bakalım dedikleri doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 12 Şubat 2015; 14:45:55 >

• bende fullu var hocam. xenon cam tavan hız sabitleme / sınırlayıcı.

xenonlardan memnunum aydınlatması güzel . cam tavan da hiç bir şekilde sıkıntı yok . su falan almıyor yüksek hızdada ses yok. bende 89 binde almıştım.

güzel araba çok rahat kullanımı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayenne_41

bende fullu var hocam. xenon cam tavan hız sabitleme / sınırlayıcı.

xenonlardan memnunum aydınlatması güzel . cam tavan da hiç bir şekilde sıkıntı yok . su falan almıyor yüksek hızdada ses yok. bende 89 binde almıştım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2004-model-megane-dynamic-orjinal-cam-tava-sanruff-200649458/detay

hocam ilandaki arabaya ne dersiniz? sizinkinin aynısı sanırım. ama kilometresi fazla gibi geldi bana. ilk baktığımız 149.000 deki araba satılmış ne yazık ki.

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2004-model-megane-dynamic-orjinal-cam-tava-sanruff-200649458/detay

hocam ilandaki arabaya ne dersiniz? sizinkinin aynısı sanırım. ama kilometresi fazla gibi geldi bana. ilk baktığımız 149.000 deki araba satılmış ne yazık ki.

dün baktım ben. göremedim arabayı.

kaldırdı. fiyat olarak ne yazdı ?

sedanmı hb mi

• quote:

quote:

quote:

sedanmı hb mi

İlan görünüyor bende, 200 binde osmanlı mavisi dynamique hb. cam tavan xenon hız sabitleme yani full+full. 26.000 lira ama kilometresi fazla gibi biraz bu dci'lerin ömrü nasıldır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 13 Şubat 2015; 11:19:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

sedanmı hb mi

İlan görünüyor bende, 200 binde osmanlı mavisi dynamique hb. cam tavan xenon hız sabitleme yani full+full. 26.000 lira ama kilometresi fazla gibi biraz bu dci'lerin ömrü nasıldır acaba?

duyduğum kadırıyla en az ömürlü motor dizellerde dci lermiş.

ama ne kadar doğru bilemem. hb lerde sedanlara göre daha az arıza veriyormuş.

• arkadaslar benım aracın sılgecını olctum 70 cm geldı. bende aldım 70 cm.

ama bazı yerlerde 60 cm falan demısler. bende sımdı acıkcası sıkıntı olurmu dıye korkuyorum .

fıkırlerınız beklıyorum.
  • 70 cm silecek bir yere çarpmıyorsa hiçbir sıkıntı olmaz. Büyük olması daha iyi. Daha çok alanı temizler. Genelde bir boy uzun takmak çoğu arabada sorunsuzdur. Bir yere çarpıyorsa o zaman orjinal boyu takmak gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TESEKKURLER CEVAP ICIN.
  • Arkadaşlar 2007 model dci 1.5 motor 102 Bin kilometrede full 100hp megan 2 sedan almak istiyorum 28.000 tl fiyati var sizce fiyati nasil ben arabayi cok kullanan birisi degilim senede 6-7 bin yapıyorum sizce fiyati nasil bide dci motorun omru nasil olur. yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr4nk26 -- 14 Şubat 2015; 14:10:04 >

• megane 2 2003 yılı türkçe tanıtımı. sıfır arabayı neden denize sokuyorlarsa
  • Arkadaşlar Merhaba;

Araç Dynamique ama şaseden sorgulama yapıyorum. Gelen mesajda araç Authentique olarak gözüküyor. Aşağıdaki gibi;

Mesaj: (1/2) *** plakali araca ait detay bilgileri: Arac:RENAULT (OYAK) - MEGANE II SEDAN AUTHENTIQUE 1.6 16V Plaka Degisimi:Var Arac Tur Degisimi:Yok Plaka Il Degisimi: ISTANBUL,SANLIURFA Son Sahiplik:Sahis Son Sahiplik Suresi:3 yil 9 ay 11 gun Trafige Cikis Tarihi:10/05/2011 Kasko:Yok Kaskosuz Toplam Sure:3 yil 9 ay 11 gun Kaskolu Toplam Sure: EK BILGI: Sorgulama ucreti 4 TL'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr4nk26

Arkadaşlar 2007 model dci 1.5 motor 102 Bin kilometrede full 100hp megan 2 sedan almak istiyorum 28.000 tl fiyati var sizce fiyati nasil ben arabayi cok kullanan birisi degilim senede 6-7 bin yapıyorum sizce fiyati nasil bide dci motorun omru nasil olur. yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar

full araç..o fiyata olmaz dostum..iyi araştır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

Arkadaşlar Merhaba;

Araç Dynamique ama şaseden sorgulama yapıyorum. Gelen mesajda araç Authentique olarak gözüküyor. Aşağıdaki gibi;

Mesaj: (1/2) *** plakali araca ait detay bilgileri: Arac:RENAULT (OYAK) - MEGANE II SEDAN AUTHENTIQUE 1.6 16V Plaka Degisimi:Var Arac Tur Degisimi:Yok Plaka Il Degisimi: ISTANBUL,SANLIURFA Son Sahiplik:Sahis Son Sahiplik Suresi:3 yil 9 ay 11 gun Trafige Cikis Tarihi:10/05/2011 Kasko:Yok Kaskosuz Toplam Sure:3 yil 9 ay 11 gun Kaskolu Toplam Sure: EK BILGI: Sorgulama ucreti 4 TL'dir.

?

• 2006 megane 2 hb , hız fazla olsada az olsada , frenlere bastığımda direksiyonda baya bir titreme oluyor, tekerler yerinden çıkacakmış gibi, nedeni ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

2006 megane 2 hb , hız fazla olsada az olsada , frenlere bastığımda direksiyonda baya bir titreme oluyor, tekerler yerinden çıkacakmış gibi, nedeni ne olabilir ?

fren disklerin eğrilmiş olabilir.
  • Bosch ön diskleri üretiyormuş mais e göre fiyatı daha ucuz kalitesi hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Birde bu ön fren disklerini tornalatsam değer mi ?
  • 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.