Şimdi Ara

Megane 3 (2011) Teyp Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
10.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Megane 3 2011 Privilege aracımı yakın zamanda aldım. Ancak bazı sıkıntılarım var. İlk olarak aracın teyp tuşları bembeyaz. Sticker ile bu sorun giderilir mi? Linki ve fotoğrafı aşağıya koydum.

Sticker Link :https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-renault-fluence-megane-clio-3-iii-teyp-tus-takimi-sticker-232110793/detay

İkinci olarak bu aracı alırken sahibi bluetooth bağlantısının olduğunu söyledi.
    Privilege donanımında bu özelliğin olduğunu biliyordum (sanırım yanlış). İki tip teyp muhabbeti varmış bizimki eski tip teypmiş.
    Bu model araçları olan arkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi? Araçta bluetooth var mı?

Bu da yeni tip teyp(yanlış biliyorsam düzeltin):

Üçüncü olarak saatin olduğu ekranda normalde dış ısı da gösterilir. Ama benim araçta sadece saat gösteriliyor dış ısı yok.

Mais'e en kısa zamanda gideceğim telefonlaştık zaten. Sizden bir önbilgi alayım istedim.

Teşekkür ederim.

• Bluetoorh varsa ayarlar menusunde gosterir yada tel diye yazar teyp uzerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth olmasi lazim kesinlikle..Olmamasi imkansiz 2009 Dynamic modelinde bile vardi ki sizin arac Full sanirim..

• Hocam Bluetooth altta attığınız teyp modelinde oluyor. Bizde de şirket işleri için kullandığımız Megane 3 Sport Tourer var Privelege donanım teyp sizinki gibi değil aracınız bence sandığınız donanımda değil. Teyp tuşları için eğer aracınız servis bakımlıysa değişim yaparlar, bizimki değişti bu kadar çok değildi üstelik sırf Menü ve CD tuşunda vardı çok kullanıldığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bluetooth olmasi lazim kesinlikle..Olmamasi imkansiz 2009 Dynamic modelinde bile vardi ki sizin arac Full sanirim..

Ben de öyle düşündüm ama hiç bir yerde bulamadım bluetooth fonksiyonunu. Umarım vardır. Peki sticker olayına ne diyorsunuz kullanışlı olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlocParty

Hocam Bluetooth altta attığınız teyp modelinde oluyor. Bizde de şirket işleri için kullandığımız Megane 3 Sport Tourer var Privelege donanım teyp sizinki gibi değil aracınız bence sandığınız donanımda değil. Teyp tuşları için eğer aracınız servis bakımlıysa değişim yaparlar, bizimki değişti bu kadar çok değildi üstelik sırf Menü ve CD tuşunda vardı çok kullanıldığı için.

Hocam alttakinde olduğunu biliyorum ama benim donanımım privilege eminim. Teyp hariç diğer tüm özellikler privilege ile aynı. Çözemedim bir türlü. Servis 1200TL'ye yeni teyp takarız diyor.
  • Nygaard kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşımda 2011 model Fluence var ve Privelege donanım onda bu alttaki görseldeki radyo ünitesi var, sizinkinden değil ve Bluetooth mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlocParty -- 25 Mart 2017; 18:6:19 >
  • quote:

Hocam arkadaşımda 2011 model Fluence var ve Privelege donanım onda bu alttaki görseldeki radyo ünitesi var, sizinkinden değil ve Bluetooth mevcut.

Anladım hocam benimki eski tip o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nygaard -- 25 Mart 2017; 18:7:35 >
    Hocam aracınızda deri koltuk, çift bardaklık, direksiyon üstü tuşlar gibi özellikler var mı?
  • quote:

Hocam aracınızda deri koltuk, çift bardaklık, direksiyon üstü tuşlar gibi özellikler var mı?

Evet. Far, yağmur sensörü. Katlanır ayna. Eller serbest gibi privilege özellikleri mevcut
    Anladım hocam o zaman dediğiniz gibi ünite değişimi ile çözülebilir, ben donanımdan emin olmak adına sormuştum. Soyulma ve tuş takımı için dediğim gibi servis bakımlıysa gidip ücretsiz şekilde halledebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlocParty -- 25 Mart 2017; 18:13:37 >
  • quote:

Anladım hocam o zaman dediğiniz gibi ünite değişimi ile çözülebilir, ben donanımdan emin olmak adına sormuştum. Soyulma ve tuş takımı için dediğim gibi servis bakımlıysa gidip ücretsiz şekilde halledebilirsiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için. En yakında zamanda mais'e yol gözüktü o zaman.
  • Sizin araçta değil ama 2. Attığınız resimde ki teypte bluetooht özelliği ve dış ısı göstergesi var ayrıca araç 2011 extrem sizinkinin alt donanımı

• Aslında o 2. Teyp değil , yüksek donanımlarda oluyor ama söz konusu megane olunca biraz garip olmuş. (Fluence için konuştum)

Bu arada o sticker çok başarılı gözüküyor

• Mais i ara kronik teyp soyulmasi var aracta de. Degisimi talep et. Zaten plastik kapagini degistiriyorlar arac servis bakimli ise ücretsiz degisir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracımda olmaması garip. Neden böyle bir şey yapmışlar acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K1z1ltaş kullanıcısına yanıt
    Evet sticker iyi bakalım maiste sonuç alamazsak deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nygaard -- 26 Mart 2017; 13:29:59 >
  • shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Konuştuk maisle şasiden sorgulaması lazımmış hangi tip teyp olduğunu. Bu arada 2.teyp sizce ne kadardır? Bluetooth olan.

• Navigasyon taktıranlar 300-400 liraya satıyor o alttaki teypleri. Facebook'taki Megane gruplarına bakın ara ara ilanlar düşüyor.

Veya şu teyp pazarlıkla 300-350'ye alınabilir. Yalnız soketleri uyar mı bakmak lazım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-megane-3-orm-teyp-398834785/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Navigasyon taktıranlar 300-400 liraya satıyor o alttaki teypleri. Facebook'taki Megane gruplarına bakın ara ara ilanlar düşüyor.

Veya şu teyp pazarlıkla 300-350'ye alınabilir. Yalnız soketleri uyar mı bakmak lazım.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-megane-3-orm-teyp-398834785/detay

Verdiğiniz ilandaki teyp uyumlu olsa çok iyi olur. Tam aradığım şey aslında. Teyp yuvasına girer sanırım boyutları aynı gibi ama dediğiniz gibi soketleri kontrol etmek lazım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.