Şimdi Ara

megane 3 1.5 dci edc alınırmı dostlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakadaşlar fikrinizi almak istedim 2012 model megane 3 1.5 dCi Dynamique EDC araç almak üzereyim 33,500 kmde ojinal ilk sahibinden sıfır boya ve hasar gerekli sorgulama şasiden filan yapıldı. 55 bintl ye anlaştık kışlık lastikleri ve orjinal navigasyonlu artısı bunlar. fiyat nasıl sizce ?

• Egeanin 98 bin tl kadar rakama alınabildigi dönemde c segmenti dizel full bu km de arac almak bence mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Egeanin 98 bin tl kadar rakama alınabildigi dönemde c segmenti dizel full bu km de arac almak bence mantikli

bende oyle dusundum hocam kurlarin dusecegi yok yaz geliyor . Arac piyasasi tepetaklak olmus . Arabanin yasina bakmadan ful olmasi ve km daha.onemlidir diye dusundum. Bugun ayni yilda cikan honda civiclere 60 cekiyorlar lpgli ve bu.kadar dolu degil hic biri

• Saglamlik mekanik olarak onde olabilir belki ama devir ekonomi devri malesef.

• ben kullanıyorum güzel bir araç.
    baktığınız araç denildiği gibiyse temiz araca benziyor.
    edc-dci ikilisi fiyat performans olarak memnun eder.
    Alırsanız trigeri değiştirmenizi öneririm km düşük olsa da yaşı dolmuş olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kergit

ben kullanıyorum güzel bir araç.

trigeri aklımda hocam. genel bir bakım yaparım. size sormak istediğim araçta tek hoşuma gitmeyen usb portu yok ona nasıl bi çözüm bulabiliririz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -darkpassenger-

quote:

trigeri aklımda hocam. genel bir bakım yaparım. size sormak istediğim araçta tek hoşuma gitmeyen usb portu yok ona nasıl bi çözüm bulabiliririz ?

benim modelde var sıkıntı yaşamadım.
    2013 ten eskilerde yok ona da aliden bi malzeme alıp taktırabiliyorsun teybin altına
    usb ve kart yuvası eklenmiş oluyor.
  • Bizde 2011 110beygir dci edcli si var hocam. Arabayi test ettikten sonra aklinizda soru kalmadiysa alip yillarca kullanabileceginiz bi arac. Aracta aux girisi var ama cok ortada duruyo kullanissiz oluyo ben bluetoothla telefona baglayip muzigi oyle dinliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: piloteer

Bizde 2011 110beygir dci edcli si var hocam. Arabayi test ettikten sonra aklinizda soru kalmadiysa alip yillarca kullanabileceginiz bi arac. Aracta aux girisi var ama cok ortada duruyo kullanissiz oluyo ben bluetoothla telefona baglayip muzigi oyle dinliyorum.

teşekkürler hocam bende en az 3 yıl binmeyi düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -darkpassenger-

quote:

benim modelde var sıkıntı yaşamadım.
    2013 ten eskilerde yok ona da aliden bi malzeme alıp taktırabiliyorsun teybin altına
    usb ve kart yuvası eklenmiş oluyor.

teşekkürler hocam bi şekilde hallederiz artık onuda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.