Şimdi Ara

megane 2 jant eğrliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar megane 2 aracım var abimin megane 3 hb yenilerdeki jant nasıl bilmom amam benim
    megane 2 deki jantlar sürekli eğriliyo araç sağa yado sola çekiyo enson gaçan hafta düzelttirdim şimid
    yine aynı sola çekiyo. Ya yanisini alıcam yada aracı değiştiricem sıfır olmak şartı ile megane 2 dinamik
    jant satan bilen varsa yada şu jant avrupada meganelerde varhttp://www.galeriden.com/~resimler/gcfotoambar/images/megane2.jpg

Bana bilgi verirse çok sevinirim .....

• Bir iki çıkmacıya gittim sağlam abi süper fln dediler ya bakınca armut gibi duruyo almadım tabi
    o yüzden sıfır arom...
  • Janttaki eğrilik sağa sola çekme yapmaz. Titreme yapar.

Rot ayarınızda sorun var.
  • Olayın teknik boyutunu hocam özetlemiş.

Ama; sıfır jant arıyorsanız 0212 444 66 22'yi arayıp stok durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • 120 den sonra direksiyon felaket titriyo bundan rahatsız oluyosun
    jantı düzeltiyolar sonra mecbur tekrar balans bıktırıyo bu reno insanı....
  • bu 2 dinamikdeki jant markasını ve modelini verseniz oda olur...
  • Bu jantlardan Türkiye piyasasında bulmanız zor ötesi. O yüzden prıvelege jantlarına bır bakın derım. Ben gecenlerde extreme jantlarını kar lastıklerı ıle beraber 1000tl ye bulmustum.
  • dynamique jantları geçen sene serviste 1000 liraydı fiyatı uygun bence ayrıca 3 senedir bende kullanıyorum hiç eğilmedi siz kaldırıma falan mı sürtüyorsunuz düzelttire düzelttire demekki iyice yumuşamış
  • Aynı sıkıntıyı bir ara ben de yaşıyordum, üst üste 3 bakımda da jant ufak tefek yamulduğundan düzeltildi. Uzun süredir de titreme vs. hissetmiyorum temelli düzeldi sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.