Şimdi Ara

mega holdingse katilan arkadaslar var mi aramizda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ben.

yarışmaya Hawaiiden katılıyorum
  • Arastirin lutfen. Duyup konu acmayin.
  • Ooo epeydir mega holdings konusu açılmıyordu, iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: if-then-else

Ooo epeydir mega holdings konusu açılmıyordu, iyi oldu.
    Yalan dolan verdiğin parayla kalırsın
  • arkadas var benim iyide para kazaniyor
  • Duydum derken sunumlarina katildim bana da teklid geldi arkadaslar ama site icin 2400tl vermek bence cok fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keryas

Duydum derken sunumlarina katildim bana da teklid geldi arkadaslar ama site icin 2400tl vermek bence cok fazla?
    qnet , megaholding uzak durun. İlla giricem dersenizde gerçekten uğraş veren bir iştir sonunda para kazanırsınız ama sevdiklerinizi kaybedersiniz ve insanların size bakış açısı değişir. UZAK DURUN/UZAK TUTUNUZ
  • Muhahaha ulan actiklari siteler bide kisisel pageler ona kopuyom yahu kisisel sitede sadece 1 anasayfa 1 hakkinda butonu koyuyolar sonra para kazancan yav he he o siteye gunluk tekil 5 hit girmez be
  • Mega holdings calisaniyim su an dubaiden yaziyorum
  • 2. Ferrarimi almak üzereyim
  • Banada teklif geldi kabul etmedim kıçı kırık bir siteye 2500 lira para ödüyorsun. Arkadaşın teki rusyaya gitti enes olgunla ne kadar inanılır bilmiyorum. Bilmeyen arkadaşlar hiç bulaşmasınlar.
  • Simit sarayında toplantı yapıp zenginlik hayali kuranlar var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Thranduil

Simit sarayında toplantı yapıp zenginlik hayali kuranlar var..
    Nitelikli dolandırıcılık diye savcı inceleme açtı bunlara.İnanmayan hürriyetten bakabilir,ben onların yalancısıyım.
  • Uzun süredir görmediğim bir lise arkadaşım kızılay da bi kafeye çağırdı,ama oğlan nasıl samimi böyle. Neyse 3 arkadaş gittik. Kafeye girdim. anladım zaten her masada bir Laptop bir tablet bişeyler anlatılıp yazılıyor, içimden dedim lets fight Arkadaşla selamlaştık sonra Attan 2 dk önce doğmuş bir hatun geldi böyle vücut diliyle bizi büyülüyor anlatıyor şöyle kazanacaksınız böyle kazanacaksınız filan. Dedim hiç işi anlatmadınız kısaca geçtiniz filan. Hatun website si yapıyoruz dedi ama siteler tr.gg ile kapışır cinsten neyse ben teknik konuşmaya başladım işte bu iş Max 100 lira tutar abartıyorsunuz vs bende web tasarım işindeyim diye kesiyorum filan Kız baktı teknik olarak eziliyor kafenin mega-holdings boss u olduğunu anladığım rastalı bi elemanı çağırdı. O eleman biraz daha teknik olsada oda laf yetiştiremeyince bende yalan söylediklerini vs söylemeye başladım tabi bu sıra elemanla ben bağrışınca kafe sahibi kibarca çıkmamızı rica etti.Böyle kıvılcım çaktı çakacaktı artık Elemana uçasım geldi ama dayak yeme riskimiz yüksekti kalabalıklardı. Neyse çıktık 20 m gittik sigara içiyoruz. Arkamızdan 3 5 eleman daha çıktı. Onları da kurtardık dedim. Buda böyle bir anımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Uzun süredir görmediğim bir lise arkadaşım kızılay da bi kafeye çağırdı,ama oğlan nasıl samimi böyle. Neyse 3 arkadaş gittik. Kafeye girdim. anladım zaten her masada bir Laptop bir tablet bişeyler anlatılıp yazılıyor, içimden dedim lets fight Arkadaşla selamlaştık sonra Attan 2 dk önce doğmuş bir hatun geldi böyle vücut diliyle bizi büyülüyor anlatıyor şöyle kazanacaksınız böyle kazanacaksınız filan. Dedim hiç işi anlatmadınız kısaca geçtiniz filan. Hatun website si yapıyoruz dedi ama siteler tr.gg ile kapışır cinsten neyse ben teknik konuşmaya başladım işte bu iş Max 100 lira tutar abartıyorsunuz vs bende web tasarım işindeyim diye kesiyorum filan Kız baktı teknik olarak eziliyor kafenin mega-holdings boss u olduğunu anladığım rastalı bi elemanı çağırdı. O eleman biraz daha teknik olsada oda laf yetiştiremeyince bende yalan söylediklerini vs söylemeye başladım tabi bu sıra elemanla ben bağrışınca kafe sahibi kibarca çıkmamızı rica etti.Böyle kıvılcım çaktı çakacaktı artık Elemana uçasım geldi ama dayak yeme riskimiz yüksekti kalabalıklardı. Neyse çıktık 20 m gittik sigara içiyoruz. Arkamızdan 3 5 eleman daha çıktı. Onları da kurtardık dedim. Buda böyle bir anımdır.
    Yok. Burası teknoloji forumu genellikle yaşı ufak çocuklar olsalar bile megaholding gibi işlere karışanlara göre göreceli olarak daha zekiler. Burada zor bulursun.

• Qnet de bunun gibi mi peki? Hepsi saf dolandırıcı mı, meganınki öyle de.
  • saf olmayin . Para kaptirmayin , kaptirtmayin
  • calamityeas kullanıcısına yanıt
    Bende Beşiktaştaki kafe neroda kavga etmiştim aklıma o geldi. Arkadaş çağırdı beni baktım mega holding. Ulan sen mi beni kazıklamaya çalışırsın dedim içimden. Arkadaşa yanımda nakit yok diyip ona ısmarlattım kahveyi. Sonra getirdiği elemanla kavga edip gittim bende. 1 sene oldu çocuk bi daha beni aramadı bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poka Yoke

Bende Beşiktaştaki kafe neroda kavga etmiştim aklıma o geldi. Arkadaş çağırdı beni baktım mega holding. Ulan sen mi beni kazıklamaya çalışırsın dedim içimden. Arkadaşa yanımda nakit yok diyip ona ısmarlattım kahveyi. Sonra getirdiği elemanla kavga edip gittim bende. 1 sene oldu çocuk bi daha beni aramadı bile

Şebeke gibi olmasaydı elemanlar güzel şeyler yapacaktım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.