Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/MEDIEVAL-2-TOTAL-WAR-Ambalajinda_W0QQidZZ3000306

oyunu orjinal almak isteyenler için buyrun.
    Arkadaşında reklamını yapmış oluyoruz ya :)
  • Offf bu oyunu oynayamadan geçirdiğim her dakika işkence gibi geliyor.
  • oynayan arkadaşlar türk birliklerin aralarında konuşmaları nasıl ve fon müzikleri?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Offf bu oyunu oynayamadan geçirdiğim her dakika işkence gibi geliyor.

evet aynen hocam vallaha işkence çekiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: hamestah

Dediğim gibi şimdi işteyim bir saat sonra eve gidicem o zaman bakarım...Osmanlı ilk başta biraz zayıf bizansın baskısından kurtulabilirsen olayı götürürsün bi de diplomasiyi iyi yaparsan selçuklu azınlıklarını kendine bağlayabilirsin ya da savaşıp ele geçirebilirsin...Ama Türklerle başlamak biraz zor ee zaten biz de zoru severiz bakınız tarih 1299...

tarih nasıl tek hane oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: gökgür

quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

beyler bir turnnun iki yıl olduğuna üzüldüm çünkü oyun 1530 hemen gelecek dünyanın tamamını almadan oyun biter büyük ihtimal çünkü ilk turlarda genelde boş boş basıyorsun

bidebir turn 2 yıl ise askerler bir turn de muazzam mesafeleri kat edebilirler. mesela bir elde istanbuldan kudus e ordu gondere bilceğimiz anlamına mı geliyor bu?

Eğer 1 turn 2 yıl olursa öyle olması gerekiyor yoksa çok saçma olur. Ama yukarda arkadaşlar belirti onu düzeltebiliyormuşuz sanırım yukarılara bakarsan görürsün. 1 turn=1 yıl veya 6 ay yapma gibi imkanımız varmış sanırım

eskiden altı aydı şimdi 6 ay olursa neden şaçma oluyor

• oyun öğlene doğru indi hemen yükledim tabi ama 7.5gb yer tutuyo 11gb tutacak diye söyleniyordu sizde de aynı mı?
    oyunu fazla oynama şansım olmadı grafik ayarları için 10 dakika historical battle yaptım.grafikleri full açamamama rağmen çok güzel grafikleri var oyunun.oyunun başında 5 ülkeyle başlama sorununu yukarıda arkadaşın verdiği yamayla hallettim.bi de turn olayı var oyunda yılı gösteren bir yer göremedim o yüzden emin değilim ama yamanın içindeki descr_strat dosyasında timescale yazan yerin karşısında 2.00 yazan yeri 1.00 yaparsanız büyük ihtimal her turn 1 yıl olur.bundan emin olmak için oyunun sonuna kadar gitmek lazım tabi çünkü turn sayısı yazıyor oyunda yıl yazmıyor.sanırım yakında onu da düzelten bir yama çıkar çünkü aynı dosyanın içinde show date as turns die bi yer var bi şekilde düzeltilebilir die düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

oyun öğlene doğru indi hemen yükledim tabi ama 7.5gb yer tutuyo 11gb tutacak diye söyleniyordu sizde de aynı mı?
    oyunu fazla oynama şansım olmadı grafik ayarları için 10 dakika historical battle yaptım.grafikleri full açamamama rağmen çok güzel grafikleri var oyunun.oyunun başında 5 ülkeyle başlama sorununu yukarıda arkadaşın verdiği yamayla hallettim.bi de turn olayı var oyunda yılı gösteren bir yer göremedim o yüzden emin değilim ama yamanın içindeki descr_strat dosyasında timescale yazan yerin karşısında 2.00 yazan yeri 1.00 yaparsanız büyük ihtimal her turn 1 yıl olur.bundan emin olmak için oyunun sonuna kadar gitmek lazım tabi çünkü turn sayısı yazıyor oyunda yıl yazmıyor.sanırım yakında onu da düzelten bir yama çıkar çünkü aynı dosyanın içinde show date as turns die bi yer var bi şekilde düzeltilebilir die düşünüyorum.

Kardes oyunun kendisi kuruldugunda 7 GB civari tutuyormus..Ama oyundan iyi performans alman icin ayriyetten 11 GB bos alaninin olmasi gerek diye duydum...
    Kardes sana bi PM attim..Dilerim cevap yazarsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuJue -- 13 Kasım 2006; 16:26:56 >

• benim sorulara cevap verecek yok mu
  • Türk elçisini seçince Selamın Aleyküm diyor Bende cevap veriyorum oynarken.

Türklerin savaş müzikleri çok gaz ama bir mehter marşı olaydı offf ne manyak olurdu.Artık ilerde çıkar inşallah öle ufak bi patch
  • merhaba arkadaşlar oyunu kuran ve online olan birinin yardımına ihtiyacım var.
  • quote:

quote:

ALL NATIONS PATCH

Gecikmediler sağolsunlar hemen çıktı patch.Alın buyrun

http://rapid-share.com/files/2882303/M2twaf10.rar

kardes ben bu patch sayfasını bi türlü acamadım yardım ederseniz sevinirim
    yani tıklıyorum buraya ama direk rapid-share in ana sayfasına girio ordan sonra ne yapacam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errayn1 -- 13 Kasım 2006; 17:29:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: errayn1

quote:

quote:

ALL NATIONS PATCH

rapid-share aradaki tireyi kaldır tıkla

• quote:

Orjinalden alıntı: errayn1

quote:

quote:

ALL NATIONS PATCH

yani tıklıyorum buraya ama direk rapid-share in ana sayfasına girio ordan sonra ne yapacam?

gizliweb.com u kullanarak indirmeyi dene kardes

• cok saolun
  • quote:

quote:

quote:

beyler bir turnnun iki yıl olduğuna üzüldüm çünkü oyun 1530 hemen gelecek dünyanın tamamını almadan oyun biter büyük ihtimal çünkü ilk turlarda genelde boş boş basıyorsun

bidebir turn 2 yıl ise askerler bir turn de muazzam mesafeleri kat edebilirler. mesela bir elde istanbuldan kudus e ordu gondere bilceğimiz anlamına mı geliyor bu?

Eğer 1 turn 2 yıl olursa öyle olması gerekiyor yoksa çok saçma olur. Ama yukarda arkadaşlar belirti onu düzeltebiliyormuşuz sanırım yukarılara bakarsan görürsün. 1 turn=1 yıl veya 6 ay yapma gibi imkanımız varmış sanırım

Tamam dostum ben anlatım bozukluğu yaptım sen de anlamamışsın

eğer bir turn iki yıl olursa ordular çok uzak mesefa gitmeleri gerekir demişsin ben de onun için evet öyle olması gerekiyor aksi halde saçma olur dedim

• arkadaslar indirdim ama acılmıyo bu dosya zaten acılsada farketmiyo cünkü oyun yok elimde bosverin yani oyun elime gecerse tekrar sizleri rahatsız ederim
  • quote:

Türk elçisini seçince Selamın Aleyküm diyor Bende cevap veriyorum oynarken.

Türklerin savaş müzikleri çok gaz ama bir mehter marşı olaydı offf ne manyak olurdu.Artık ilerde çıkar inşallah öle ufak bi patch

Mehter marşı çok daha sonradan yapıldı abicim ama olsun yapılsa yine de süper olur bi de kıl oldum bizim cd ci getirmedi bi oyunu ya oyun DVD olarak mı satılıyor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam dostum ben anlatım bozukluğu yaptım sen de anlamamışsın

eğer bir turn iki yıl olursa ordular çok uzak mesefa gitmeleri gerekir demişsin ben de onun için evet öyle olması gerekiyor aksi halde saçma olur dedim

benim demek istediğim keşke altı ay olsa idi

• Arkadaşlar ben kurdum oyunu ama menü bembeyaz bir grafik sorunu var nasıl çözücez?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.