Şimdi Ara

media player da görüntü yakalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arattım ama alakasız şeylerle karşılaştım. media player dan görüntü yakalama yani resim olarak kaydetme nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim

• Valla bir ara bende çok uğraştım ama olmadı en iyisi bsplayer yüklemek
    kardeş istediğin ekrana gelince " P " harfine basınca ekrandaki görüntüyü alıyor en kolayı bu
  • veya printscreen tusu, izlerken printscreen tusuna bas sonra paintbrush i ac oraya yapistir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtiss

veya printscreen tusu, izlerken printscreen tusuna bas sonra paintbrush i ac oraya yapistir...

Onu denedim ama olmuyor
    görüntüyü kaydedemiyordun siyah bir ekran çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtiss

veya printscreen tusu, izlerken printscreen tusuna bas sonra paintbrush i ac oraya yapistir...

evet onu yap yapıştır de sonra başka bi görüntüye geç bu sefer yapıştırdığın yarde o çıkıyor yani olmuyor. power dvd de fotograf çekme var ama nereye kaydediyo çektiklerini bulamadım
  • acom ve diğer arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için. media player dan olmadı print screeen yemiyor onu denemiştim .en iyisi bs player hakkatten. oda program files içersine atıyormuş resimleri onu aradım az evvel:)
  • ctrl+i tuşlarına birlikte bas..otomatik alır ve sana nereye atacağını sorar
  • özür dilerim...ctrl+i değil ctrl+ı olucak..bazen türkçe klavye ile karıştırıyorum..
  • evet arkadaşlar sorunu çözelim en iyisi.
    media playerı açıyoruz.
    araçlar> seçeneklere giriyoruz başarım sekmesini seçiyoruz ve gelişmişe tıklıyoruz açılan yerdeki ayarları ı resimdeki gibi yapıyoruz. tamam diyoruz sonra başarım sekmesinde uygulama ve tamama tıklıyoruz sonra karşımıza uyarı gelicek olumlu yanıt veriyoruz tamamdır.

• quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

evet arkadaşlar sorunu çözelim en iyisi.
    media playerı açıyoruz.
    araçlar> seçeneklere giriyoruz başarım sekmesini seçiyoruz ve gelişmişe tıklıyoruz açılan yerdeki ayarları ı resimdeki gibi yapıyoruz. tamam diyoruz sonra başarım sekmesinde uygulama ve tamama tıklıyoruz sonra karşımıza uyarı gelicek olumlu yanıt veriyoruz tamamdır.

ne yaptın şimdi anlamadım ama bunun kopyalama ile ne alakası var..zaten standart m p bu şekilde geliyor..

ctrl+ı ya basmak görüntüyü kopyalamak için yeterli...ve en kısa yol..

• quote:

Orjinalden alıntı: cesi007

quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

evet arkadaşlar sorunu çözelim en iyisi.
    media playerı açıyoruz.

ne yaptın şimdi anlamadım ama bunun kopyalama ile ne alakası var..zaten standart m p bu şekilde geliyor..

ctrl+ı ya basmak görüntüyü kopyalamak için yeterli...ve en kısa yol..

arkadaşım sanırım bilmiyorsun bazı goruntuleri kopyala yapıştırla print screenle resmini çekemezsin denemediğin için böyle söyluyorsun denedikten sonra resim çekmediğini kayıt yapmadığını anlaman zor olmayacak. lütfen denedikten sonra yorum yaz denemedn bişi söyleme.

• üstadım belkide bu ayarlar olmadan benim dediğim gibi bir copy olmuyordur..bilemiyorum..senin ayarlar için söylediklerine baktım..benim winplayerde aynen vardı..demek o yüzden sorun yaşamıyorum..hiç değişiklik yapmadan öyle olması benim için şans olmuş desene..
  • Teşekkürler benimde çok işime yaradı gayet de kaliteli resimler aldım.
  • anlaştığımıza sevindim cesi ama sana ayarların o şekilde gelmesi ilginç çünkü üste bindirme seçenekleri işaretli geliyor yani normalde nette wmp ile bişi izlerken mesela showtv sitesinde film fragmanlarını siyah kaydeder goruntu yakalama programlarıylada kaydolmaz. sendeki o ayarlar nasıl oldu bilmiyorum ama normalde öyle gelmiyor.

@respectrespect işine yaradıysa ne mutlu.
  • üstadım anlaşmasına anlaştık ama seni yakalamışken benim bir sorum olcak..normal copy de problem yaşamıyordum ama camtasy studio yu kullandığımda bazı lisnslı videoları kopyalayamıyorum..sence problem ne olabilir..biliyormusun?
  • camtasia studyodan goruntu kaydı yaparkenmi problem yaşıyorsun??? sorun dediğin şey çektiğin goruntunun siyah olmasımı? kopya derken kastın başka birşeymi?
  • evet siyah olası problemi var..lisanssızlarda problem olmuyor ama lisanslı videolarda problem yaşatıyor..sebebini çözemedim..
  • aynen
    quote:

Orjinalden alıntı: ecom86

Valla bir ara bende çok uğraştım ama olmadı en iyisi bsplayer yüklemek
    kardeş istediğin ekrana gelince " P " harfine basınca ekrandaki görüntüyü alıyor en kolayı bu
  • wmp de bu filmleri izliyor ve kaydetmeye çalışıyorsan dediğim yontemle kaydediyor olmalı ben şuana kadar media playerda kaydedemediğime rastlamadım açıkçası. dediğim değişikliklerin sende zaten yapıldığını söyluyorsun o halde sorun başka birşey olmalı. ama siyah goruntu dahi çekiyor olması camtasianın sağlıklı olduğunu gösteriyor ikinci resimdeki video karıştırma oluşturucusunun altındaki tik lerin kaldırılmı olduğuna dikkat et.
    çıkarken tamam demeyi sonraki yerde uygula ve tamama basmayı unutma geçende arkadaş bunu yapmayı unutmuş olmuyor diyordu en son çıkan uyarıyada ok diyeceksin hatırlamıyorum ne uyarısı çıkıyordu. hallolması lazım başıma gelse bende bakardım ama film vs ile pek ilgili değilim açıkçası.
  • cam ayarlarında problem var mış?ilacı tam değilmiş..şimdi hallettim..saolasın yardımın için..ayna gibi kayıt yapıyor..

monitörün üstünden bile tozları çekicek nerdeyse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.