Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman çıksa ne olacak ki ? Birşey anlaşılmıyor zaten
  • Setten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triptolemus -- 24 Kasım 2014; 22:03:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu hafta yeni bölüm yok mu la yoksa
  • Gece yayınlarlar

• Pazartesi günleri mi çıkıyor fragman?
  • fragman yalan oldu
  • Gecikmezdi ya bu kadar
  • Geçen haftada gecikti yahu

• Sizce dizinin nereye kadar gideri var ? Ben açıkçası bu sezon sonu 80.bölüm gibi final yapacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Sizce dizinin nereye kadar gideri var ? Ben açıkçası bu sezon sonu 80.bölüm gibi final yapacağını düşünüyorum.

Sanmiyorum reytingler kotu degil

• Jax T. kullanıcısına yanıt
    Yok reytingle alakalı değil benim söylemek istediğim. Ay Yapım dizileri genelde 2 sezon sürüyor o yüzden tahminde bulundum. Karadayı 3.sezonunu geçiriyor mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Yok reytingle alakalı değil benim söylemek istediğim. Ay Yapım dizileri genelde 2 sezon sürüyor o yüzden tahminde bulundum. Karadayı 3.sezonunu geçiriyor mesela.

Izleyen cok sonucta hocam bence boku cikana kadar uzatirlar

• Jax T. kullanıcısına yanıt
  • Bu arada fragman yalan mı oldu ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Ya su oc nin sonunu biri medcezirdeki karakter karsiliklariyla anlatabilirmi

Seth (Mert) ve Summer (Eylül) evlenir. Ryan (Yaman) okur avukat olur. O da aynı evsiz serseri bir gence rastlar onu himayesine alıp adam etmeye çalışır.

Reyting konusu yapımcı şirketten daha çok kanallar ile ilgili. Neticede o dizileri programları yayınlayan ve reklam geliri sağlayanlar kanallar. Reklam verenlerin de baktıkları önemli ölçü reyting. Hangi kanal daha çok reyting alıyorsa ona yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Büyük tutarlardaki reklam anlaşmaları da bu şekilde yapılıyor. Her kanalın kendisine göre bir reyting kriteri var. Bu kriterin altına düşeni yapımı yayınlamaktan vazgeçiyorlar yerine yeni bir yapımı almaya bakıyorlar. Bu reyting konusunda en muzdarip konumda bulunanlar Senarist, Oyuncular ve set arkası ekip. Gece gündüz emek verilen bir yapımın ilişkin kanal tarafından yayından kaldırılması en çok onlara zarar veriyor.

Medcezir'in reytinglerinde az da olsa bir artış var. Bu iyiye işaret. İyi kötü devam etmeli.

Daha önce de belirttiğim gibi Türkiye'de dizilerin süresi çok uzun neredeyse normal bir film uzunluğunda bir dizi bölümü. Halbuki Amerikan dizilerine baktığımızda 45 dk. Mini dizi olursa daha da kısa. Türkiye'de 2 sezonluk bir dizi Amerikan tv lerindeki 4 sezonluk bir diziye denk hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 25 Kasım 2014; 0:36:36 >

• Beyler şarkının adını bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Beyler şarkının adını bilen var mı ?

Yenice Yolları

• medcezir şanssızlığı en başından beri karagülle aynı güne denk gelmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Beyler şarkının adını bilen var mı ?

Yenice Yolları

Uzayın dans ettiği şarkıyı sormuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

medcezir şanssızlığı en başından beri karagülle aynı güne denk gelmesi

Fragman yayınlanacağı gün yayınlanmıyor, yayınlandı mı birşey anlaşılmıyor ve ikinci fragmanı bekliyoruz bazen ondan da birşey anlaşılmıyor bunların yanı sıra dizinin reklamı hiç iyi yapılmıyor, tv'den izleyenler için aşırı reklam veriliyor bir sürü şey var sanırsın üvey evlat, hayrına oynatıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.