Şimdi Ara

MED & CEZİR (2.sezon) - Star TV Cuma (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.211
Cevap
40
Favori
166.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyran kullanıcısına yanıt

Benimde şüphelerim ondan yana ama o yapsa mektupları orda bırakması lazım bildiğim kadarıyla bu sayede selimden kurtulcak çünkü. Elifin o dansı tamamen rezalet o nedir öyle arkadaşız diyipde dans etmek.

Herhalde bu dizi Note 3 ile anlaşmış çoğu Samsung telefon kullanıyor arkadaş.

Hayda Hasımın orda ne işi vardı...
  • asım bey katil
  • Aboooo olaylar olaylar
  • Sevdim bu bölümü he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiydi bu bölüm
  • Güzel bölümdü geçen haftaya göre hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

şu an part1 i izliyorum. yamanın elifle telefonla konuşmasından sonra elifin dans ederek üzülmesi kadar saçma sapan bir sahne olamaz, çok ama çok aptalca olmuş.

o sahneyi kız oynayamamış
  • süper bölümdü sonu güzeldi . nadirin ekmeğine yağ sürdüler :D
  • baslari kotuydu bolumun ayni rutinde devam ediyordu sonlara dogru toparladi. fena degildi bence de.
  • Oha Asım

• iyi bitirdiler
  • Medcezir 2.Sezon Hüzün Gitar Müziği 39.Bölüm ( Piyano )

• Düz mantık kamera yok mu orada selim dışarıda arabasına binerken sinan balkon da

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Düz mantık kamera yok mu orada selim dışarıda arabasına binerken sinan balkon da

evin dısında kamera olsa turunc nadirin adamlarının girdiği de gözükür

• Bölüm gayet iyiydi gereksiz sahne yoktu hiç,pek çok gelişme yaşandı.Katil Nadir kesinlikle,arabasındaki sahneden belli,Asım'la Sude de hesap sormaya konuşmaya gelip adamı görünce korkup kaçmışlardır orada oldukları ortaya çıkmasın diye de kimseye haber vermemişlerdir.Ama yeni bölüm fragmanında Mira niye Yaman'a atar yaptı anlayamadım ne suçu var ki Yaman'ın bu durumlarda ? Son olarak Barış Falay harika bir oyuncu gerçekten
  • O kadar kıçında dolandı şimdi de Mira git başımdan diyor ne değişik dizi la.
  • benim anlamadığım mira niye taraf değiştirdi ve asım bey girdiyse selimin çıkması llazım

edit: anneside içeriye alınmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 27 Eylül 2014; 9:26:47 >
  • Yani yaman gidip Asım'ın evinde, Mira'ya bağırıp çağırır, gelecek bölümde Mira aynısını söyleyince bozulur.

Bu arada araba sahnesinde Nadir üstünü değiştirmişti yine ve bölüm sonunda da sanki bekliyormuş gibi siren seslerini duyunca yüzünde bir tebessüm oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 27 Eylül 2014; 10:07:20 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.