Şimdi Ara

MAZDA HONDA TOYOTA SUBARU NISSAN MITSUBISHI SUZUKI DAIHATSU Sahipleri BURAYA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
39.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • walla araba normal görünüyoda krediyle alcam sonucta aldıgım gibi zarar etcem biliyorum ama arkadaş özene bezene toplamış,üstündeki xenon'a dünya para verdigini biliyorum (baya kalite bişey) yazmayı unutmuşum bide arka stoplar var bütün aksesuarlar ithal malmış bana originalleride vercek tabiki,birde ben arabanın üstündeki bu parçaları satabilir miyim ?? hani taksit ödemelerim belki hafifler..))
  • parça satarsın tabi de para etmez piyasada ancak kullanıcıya ulaşman lazım direkt olarak. bak sana bir örnek vereyim arkadaş 306 gti ına 17 inch jant ve performans lastik takım aldı 1 ay kullanılmış 700 milyon verdi adana'da,düşün parçacı bu fiyata satuyor,sen satmak istediğinde bunun yarısı kadar para vercek sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayathonda

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

ya beyler 2005 honda civic otomatik 18800 de arkadaş satıyo 26.000 ytl nası fiyat

araçta sunrof+full deri+xenon+17'jant+yay+egsoz+film cam var acaba almaya değer mi zarar eder miyim ???

Valla araba güzel gibi gözüküyor ama model değişecek sen bilirsin...

15 gün içinde ben de civic alacağım kısmetse,piyasayı az çok biliyorum. sunrof olduğuna göre araç es,zaten arabanın aksesuarsızı 25 milyar cıvarına gidiyor,fiyat normal yani.sonuçta arkadaşın kullanmış aracın nasıl kullanıldığını da biliyorsundur.bence bütçeni zorlamıyorsa almalısın.

Yerinizde olsam, yeni Civic in girmesini beklerdim.. Çok daha uygun ... Hemde bir Honda City gerçeği var... Arabanın Civicten pek te farkı yok oda düşünülebilir...

Birde HB olayı var..

Bir Civic alsam kesinlikle mavi veya Siyah HB olurdu...

• xenon far ve deri döşeme olmayanı bayi 32 000 den veriyor 3 000 ytl de bunlara desek 35 000 den 26 000 ya bir yılda fiyat uygun bence. (17 jant, yay, egzoz vs parçaları saymassak bile) , forumdan hiç kimse 1 senelik arabasını 9-10 milyar aşağısına vermez herhalde
  • ARKADAŞLAR sayfa 2 deki Murat abarth gibi bi tabir kullanılmıs...

Hemn bi acıklama getirmek istiyorum.

O otomobil İTALYAN DOĞAN olarak ta bilinen MİRAFİOLİN'dir.Türkiye de bir kaç tane bulunur.resimdeki otomobil de 2.0hgt motor war (TABİİ ki sonradan monte edilmiş bir BRAVA mıydı BRAVO muydu o modelin motoru))...155hp gücünde ...

(Eğer Extra bir işlem yapılmadıysa...)))

Bu arada Japonlar manyak adamlar dien bi arkadaşımız WARDI....

KESİNLİKLE haklısn!!

!COROLLA 1.6 (2005)
  • 1999 Model Mazda 323 GLX Familia ile ilgili teknik verilere ihtiyacım var. Mazdacılar, mazdacı olmayıp da bilgiyi bulabilenler beni de bilgilendirirlermi acaba????
  • HORTLATALIM GÜZELLEŞELİM

YAŞASIN CAPON ARABALARI

• eski mesajlarımı görmek tuhaf geliyor. Bunları ben mi yazmışım diiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bekir__

eski mesajlarımı görmek tuhaf geliyor. Bunları ben mi yazmışım diiyorum

AYNEN
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.