Şimdi Ara

MAZDA 3 SERİSİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
59.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 1999'dan beri mazda 626 kullanıyorum.Mazda 3 almayı düşünüyorum.Takasta 13000 ytl gibi bir fiyat verdiler aracıma..Mazda 3 için 2008 modelleri beklememe gerek var mı? Bu konuda aydınlatabilir misiniz? Herhangi bir bilgisi olan var mı bu konuda? Kasa değişir mi? Veya başka ek özellikler olabilir mi 2008 modelde?
  • Merhaba bende makyajlı2007 siyah sedan mazda3 var bence 2008 beklemekte en büyük hatayı yaparsın yeni çıktı herşeyiyle mükemel sadece spor ön tamponla spor panjur eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MZR34 -- 16 Haziran 2009; 10:57:36 >
  • 626 kaç model?
  • Mazda 626 1999 model.
  • verdiğim link ankara servis.Başka öğrenmek istediğiniz şeyler varsa yardımcı olabilirz elimizden geldiğince.
  • Teşekkürler.Kayanlar ile görüşmüştüm bir keresinde.99 model 626'mı takas yaparak Mazda 3 almak istediğimi de söylemiştim.Tekrar görüşeceğim.Teşekkürler..
  • BEN TEŞEKKÜR EDERİM YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU.
  • Bugün itibariyle bir mazda 3'üm oldu..Kayanlar Mazda'ya çok teşekkür ederim satın alma sürecinde gösterdikleri kolaylıktan ve yardımlarından ötürü..

:-))
  • reklam yok Güle Güle kullan
    güzel ve hoş bi araba içi genelde japon arabalarında alışık olmadığımz kadar güzel ve kaliteli
    tabi dışıda gençlere hitap edicek kadar agresif
    quote:

Orjinalden alıntı: muratgüven

Bugün itibariyle bir mazda 3'üm oldu..Kayanlar Mazda'ya çok teşekkür ederim satın alma sürecinde gösterdikleri kolaylıktan ve yardımlarından ötürü..

• Sağolun.Eskiden 626 kullanıyordum ama o manuel vitesti.Tiptronik çok daha rahatmış.Spor araba hissi veriyor içine binince.Sedan kasa olmasına rağmen sanki hatchback..Mermerler'den sonra umarım servis ağı genişler ve daha yaygın bir araç haline gelir Mazda.Rusya'da da benzeri bir durum olmuş.Avrupa Mazda'ya bağlandıktan sonra satışlar çok artmış.Türkiye'de de öyle olması dileğimle..
  • inşallah
  • Ne zaman kendini hissettirmeye başlar acaba yeni yönetim ?
  • Ben de TV reklamları,billboard reklamları,gazete reklamları hayal ediyorum..Diğer markaların çok ilgi çekici reklamları var..Mazda'dan da inşallah iyi bir tanıtım atağı bekliyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratgüven

Bugün itibariyle bir mazda 3'üm oldu..Kayanlar Mazda'ya çok teşekkür ederim satın alma sürecinde gösterdikleri kolaylıktan ve yardımlarından ötürü..

http://urun.gittigidiyor.com/MAZDA-KROM-KAPI-KOLLARI-SITEDE-TEK_W0QQidZZ5135546

bunlarda yakışır sizin arabaya

• mesela citroen C+ paso reklam veriyor ya kıl oluyorum. yeter kardeşim diyorum. mazdanın reklamı sıfır ama...
  • Arkadaşlar,
    Mazda 3 AT'lere sonradan cruise control (hız sabitleyici) takılabiliyor mu? Cruise control uzun yolda işe yarayan bir özellik..Bazı markalarda sonradan taktırılabiliyormuş..Mazda'da da vardır mutlaka
  • bilmiyorum eger oluyosa bende düşünürüm mazda3'e ama ne kadar saglıklı olur onu bilmem
  • Park sensörü de düşünüyorum.Hız sabitleyiciden daha önemli..
  • MP3 desteği yok ama çok önemli değil bence.Mazda 3 harika,tek eksiği park sensörü ve hız sabitleyici ama onların da çözümü var..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.