Şimdi Ara

Maybach lüksü artık SUV sınıfında: Mercedes-Maybach GLS 600 tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben beğenmedim, alacak paramda yok, olsada almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw x7 nin tozunu atacak Maybach GLS

• Rolls-Royce ve Bentley otomobilin zirvesidir. Geçmişte olduğu gibi Maybach yine Mercedesin elinde patlayacak. Mercedesi bu hallere düşürünler utansın

• Rolls-Royce ve Bentley otomobile başladığından beri ultra lüks otomobiller üretir. Otomobildeki uzmanlığı sadece bunun üzerine kuruludur. Çalıştırdığı işçileri bile işinin ehlidir. Öyle ki çok ekstrem durumlar olmadığı sürece işten çıkartılmaları bile neredeyse imkansızdır. Bu ve benzeri nedenlerle Mercedes'ten ileride olması normal bir durumdur. Rolls-Royce BMW'nin çatısı altındadır. Benzer bir durum da Bentley de söz konusudur. O da VW Grubu bünyesindedir. Mali bünyeleri almanlara bağımlıdır. Yeni teknolojilerin geliştirilme ve uygulanmasında da kısmen yardım almaktadırlar. İlişki bundan ibarettir. Kalite anlamında her ikisinin de sahiplerinden alacağı çok da bir şey yoktur zaten. Maybach'ın durumu ise biraz farklıdır. Her ikisinden de zerre kadar aşağı kalır yanı yokken, S serisine ikiz gibi benzerliği nedeniyle rakiplerine karşı başarılı olamamıştır. Benzer bir durum GLS içinde geçerli. Aşağı kaldığı için değil! Lüks sınıfı kardeşine bırakıp spor sınıfa exelero ile giren maybach'in ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek. Ultra lüks sınıfta Rolls-Royce ve Bentley daha uzun yıllar hegamonyasını sürdürecek gibi görünüyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.