Şimdi Ara

------- Maxthon 4.0.0.2000 Çıktı!!!------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 12 Ağustos 2013; 23:10:41 >

• 4. sürümü denedim gayet güzel ve kullanılabilir bir tarayıcı. Şu ana kadar opera kullanan birisi olarak bu tarayıcıda kalmayı düşünüyorum. Takıldıgım bir nokta var bu tarayıcının gereksiz dosyallarını nasıl silebilirim cceleaner desteklemiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

4. sürümü denedim gayet güzel ve kullanılabilir bir tarayıcı. Şu ana kadar opera kullanan birisi olarak bu tarayıcıda kalmayı düşünüyorum. Takıldıgım bir nokta var bu tarayıcının gereksiz dosyallarını nasıl silebilirim cceleaner desteklemiyor?

ctrl+shift+del
  • quote:

4. sürümü denedim gayet güzel ve kullanılabilir bir tarayıcı. Şu ana kadar opera kullanan birisi olarak bu tarayıcıda kalmayı düşünüyorum. Takıldıgım bir nokta var bu tarayıcının gereksiz dosyallarını nasıl silebilirim cceleaner desteklemiyor?

tarayıcıdan sağ üst köşede aşağı ok işareti var, oradan clear history seçin ve seçenekleri kapatınca silinecek şekilde ayarlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

tarayıcıdan sağ üst köşede aşağı ok işareti var, oradan clear history seçin ve seçenekleri kapatınca silinecek şekilde ayarlayın.

Teşekkürler, daha yeni bir kullanıcısı oldugum için basit şeylerde takılıyorum. Bir şey daha sorayım, bu tarayıcının ad-block gibi reklam engelleme çözümü yok mu? Flash blok diye bir eklentisini yükledim kullanışsız ve etkili degil.

@alperdursun ctrl+shift+del için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 12 Aralık 2012; 23:15:19 >

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler, daha yeni bir kullanıcısı oldugum için basit şeylerde takılıyorum. Bir şey daha sorayım, bu tarayıcının ad-block gibi reklam engelleme çözümü yok mu? Flash blok diye bir eklentisini yükledim kullanışsız ve etkili degil.

var tabiki sağ altda reklam avcısı iconu var oradan reklamları tıklayarak engellebilirsin ama pek kullanmadığımdan detaylarını bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

var tabiki sağ altda reklam avcısı iconu var oradan reklamları tıklayarak engellebilirsin ama pek kullanmadığımdan detaylarını bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    evet o tıklayarak reklam önleme özelligi var ama malesef bir işe yaramıyor...

• quote:

evet o tıklayarak reklam önleme özelligi var ama malesef bir işe yaramıyor...

Alıntıları Göster
    reklam engelleyici eklentiler için biraz beklemek lazım. şimdilik herhangi bir sıkıntısı yok gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_48

reklam engelleyici eklentiler için biraz beklemek lazım. şimdilik herhangi bir sıkıntısı yok gibi gözüküyor

Alıntıları Göster
    bu tarayıcının en sevdiğim yanı alt kısımda download gibi bilgileri göstermesi
    tek tıkla veya seçili metni çevirmeside harika bence

ancak tüm bunların yanında en güzeli tepki süresi çok iyi
  • quote:

bu tarayıcının en sevdiğim yanı alt kısımda download gibi bilgileri göstermesi
    tek tıkla veya seçili metni çevirmeside harika bence

ancak tüm bunların yanında en güzeli tepki süresi çok iyi

Alıntıları Göster
    içinde nokta bulunan kullanıcı adlarında ve bazen hızlı yazdığımda, yazdılarım ekrana geç iletiliyor. bunun sebebi nedir?
  • quote:

içinde nokta bulunan kullanıcı adlarında ve bazen hızlı yazdığımda, yazdılarım ekrana geç iletiliyor. bunun sebebi nedir?

Alıntıları Göster
    sorunumu çözdüm arkadaşlar :) ayarlar kısmında web içeriği bölümünde "yazım denetimi etkin" bölümündeki tiki kaldırın ve kaydedin
  • quote:

sorunumu çözdüm arkadaşlar :) ayarlar kısmında web içeriği bölümünde "yazım denetimi etkin" bölümündeki tiki kaldırın ve kaydedin

Alıntıları Göster
    bugün forumda duydum denemeye karar verdim ve

bu tarayıcı bir harika dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDYGL

Alıntıları Göster
    Berbat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lNemesis

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lNemesis

Alıntıları Göster
    Maxthon'u 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum Chrome'u bile bıraktım

En sevdiğim özellikleri:

- Hiçbir eklentiye gerek duymadan tıkla reklamları engelleme
    - Açılır pencereleri engelleme

- İnternette izlediğin videoları direk indirme

- Yanlışlıka kapattığın bir sayfayı tek tıkla geri açma

- Gezindiğin sayfadan caps alabilme

- İki farklı tarayıcı modu

- Ekranı ikiye bölüp aynı anda iki sayfayı görüntüleme

-Gözü yormayan gece modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratonline -- 21 Aralık 2012; 23:06:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Maxthon'u 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum Chrome'u bile bıraktım

En sevdiğim özellikleri:

- Hiçbir eklentiye gerek duymadan tıkla reklamları engelleme
    - Açılır pencereleri engelleme

- İnternette izlediğin videoları direk indirme

- Yanlışlıka kapattığın bir sayfayı tek tıkla geri açma

- Gezindiğin sayfadan caps alabilme

- İki farklı tarayıcı modu

- Ekranı ikiye bölüp aynı anda iki sayfayı görüntüleme

-Gözü yormayan gece modu

Alıntıları Göster
    Google ve yeni sekme açınca maxthon hata veriyor neden acaba?

Edit:Bida yükledim sorun ortadan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NobodySees -- 22 Aralık 2012; 11:36:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NobodySees

Google ve yeni sekme açınca maxthon hata veriyor neden acaba?

Edit:Bida yükledim sorun ortadan kalktı

Alıntıları Göster
    gayet başarılı işlevsel güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

gayet başarılı işlevsel güzel..

Alıntıları Göster
    Gayet güzel,işlevsel ve kullanışlı. Son zamanlardaki tarayıcı sorunuma çare gibi gözüküyor. Tek eksik yanı eklenti sayısının az olması ama yine de gayet başarılı eklentiler mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Gayet güzel,işlevsel ve kullanışlı. Son zamanlardaki tarayıcı sorunuma çare gibi gözüküyor. Tek eksik yanı eklenti sayısının az olması ama yine de gayet başarılı eklentiler mevcut.

Alıntıları Göster
    bi linke tıkladığımda farklı bir sekmede açılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

bi linke tıkladığımda farklı bir sekmede açılıyor...

Alıntıları Göster
    ikiye bölmesi beni benden aldı.. fanatikliğe falan gerek yok kullanın şu zıkkımı harika olmuş.. daha iyisi çıkana kadar budur derim.. dün keşfettim biraz geç oldu ama..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.