Şimdi Ara

MAX.30.000'E SIFIR ARAÇ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    B sınıfı segmentinde 30.000 tl civarı alabileceğim araç önerileri konusunda yardımınızı bekliyorum....

Benzinli düşünüyorum..çünkü yılda 10-15 bn km yApıyorum...genelde şehir içi ve
    şehir dışı karışık kullanıyorum..o yüzden 1.2 1.4 motorlu araçlar olabilir...

Marka ve modelleri biraz araştırdığımda genelde ilk başlangıç fiyatları ve bazı bir üst modellerine butcem yetiyor..örnek vericek olursak;

1-opel corsa 1.2 twinport essentia 28.600
    2-hyundai yeni i20 jump 28.900
    3-fiat punto evo 1.2 pop 28.800
    4-toyota yaris 1.0 29.900
    5-peugeot 206+ 1.4 urban 28.800
    6-chevrolet spark 1.2 16v lt 28.150
    7-kia picanto 1.25 29.900
    8-aveo HB 1.2 16V LS 29.700
    9-vw polo 1.2 terndline 29.900 (bir bayiye sordum 2.5 ay sonrasına gün verdi.)
    10-Clio HB Authentique 1.2 16v 29.700
    11-nissan micra 1.2 passion 30.700
    12-yeni ibiza 1.4 reference 29.500
    13-skoda fabia ambition 1.2 29.000

Benim için önemli olan yakıt+performans+konfor...bazen uzun yola çıktıgımda beni direksiyonda yormıcak,keyif vericek ,sağlam,güvenli,ileride 2.eli sorunsuz bu alternatifler içinde nedeniyle birlikte önerebileceginiz araç tavsiyesi istiyorum...bu araçlardan kullanan arkadaslarda varsa kendi tecrubelerinden faydalanmam beni sevindirecektir..herkese şimdiden teşekkürler..

• opel corsa 1.2 twinport aralarında o paraya alınabilcek en iyi, en donanımlı otomobil.
  • bence de opel corsa en mantıklısı ben aldım babam için corsa 1.2 essentıa manuel beyaz renk....16 inç ,park sensorü ve karter koruma dahil fiyatı 28.150...bnce listendeki bir çok araç corsayla karşılaştırılmaz bile bnce corsa düşünebilrisinz fiyat anlamaında gayet uygun....polo da olabilir fakat trendline donanımı çok zayıf resmen oyuncak gibi plastik kaltesi falan berbat....o araçlar içinde iç mekan olarak da corsa oldukça ferahtır tercih sizin...
  • OPEL CORSA 27.800 TL fiyat aldım geçen gün.. bayiye gitsen 27 yi zorlarsın..
  • Polo
    Yaris
    Corsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

OPEL CORSA 27.800 TL fiyat aldım geçen gün.. bayiye gitsen 27 yi zorlarsın..

çok güzel fiyatlar almışssınız...

@ a_eren 28.150 ye jant+diğer özellikler çok iyiymiş..hangi bayiden aldnız

27.800 e çok iyi fiyat almışssınız..benim sorduğum bayi 29.700 jantlı halini söyledi..arada baya bir fark var..
  • 27 800 e 16 inç alaşımlı jant dahil değildir 14 inç jant kapaklı fiyatıdır...ben opel erdemirden aldım başka bayilrde 28700 den aşağı bulamadım...beyaz renk istediğim için haziran ortalarından beri bekliyorum aracım glmiş giittm baktım....benm araç metro mavi beyazını babama aldık çok da güzel geldi byaz renk...
  • Corsa 1,2 fena bir şeçenek gibi durmuyor hatta dün bir kişi almıştı forumda.
  • çelik cantlı 28.800 fiyat aldım.. düz 27.800 telefonda..

bayiye gitsem 300-500 daha inerler herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

çelik cantlı 28.800 fiyat aldım.. düz 27.800 telefonda..

bayiye gitsem 300-500 daha inerler herhalde..

ben balıkesir edremitteki tınaz opel bayiden aldım fiyatları...hatta opelin sitesinde bayiler fiyatları serbestce belirleyebilir ibaresine karşın 100 lira indirim yapmadılar nasıl iş anlamadım.....
    essentia düz 28.600 dedi, çelik jantlı 29.700 dedi...
    başka bayileri araştırmak lazım o zaman...
  • ist da bayi çok oldugu için fiyat kırıyorlar...ben eskişehire sordum 29700 dedi 16 inç jantlısına...ama burda 16 inç + park sensorü + karter koruma 28.150' ye aldım...babam kütahyada ama ist dan aldık babam için aldık zaten...
  • 1.2 alma yokuş çıkarken söversin tek başına sövmessinde arabada 4 kişi olsun azcık bagaj olsun her kafa söversin her arabanın 1.4 seçeneğine bakmaya çalış

2. elini satabileceğin araba al yani klasikleşmiş marka modeller al o fiyata sıfır alacaksan mesela corsa yada palio yada fiesta yada clio 1.4ü ne kadar bilmiyorum ama mutlaka bayidende indirim iste kampanyalı fiyatlar üstündende 500-2000 tl ye kadar indirim yaptıklarına şahit oluyorum
  • hocam biraz daha zorlayıp bu listedeki araçların donanımlı versiyonlarına bakın derim.almışken biraz daha donanımlı olsun.en fazla 2-3 bin tl limit artırarak bu araçların daha üst versiyonlarını alabilirsiniz.ayrıca listeden spark-picanto ve 206+ ı çıkarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

1.2 alma yokuş çıkarken söversin tek başına sövmessinde arabada 4 kişi olsun azcık bagaj olsun her kafa söversin her arabanın 1.4 seçeneğine bakmaya çalış

2. elini satabileceğin araba al yani klasikleşmiş marka modeller al o fiyata sıfır alacaksan mesela corsa yada palio yada fiesta yada clio 1.4ü ne kadar bilmiyorum ama mutlaka bayidende indirim iste kampanyalı fiyatlar üstündende 500-2000 tl ye kadar indirim yaptıklarına şahit oluyorum

bende 1.2 palio var. yokuşta hiç sövmedim.
  • ayni fikirdeyim. 5K EASY 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC S&S 34.000 tl. bin tl inseler verilen bütçeye 3000 lira ekleyerek hem donanımlı hem de otomatik vitesli arabanız olur.
  • ayni fikirdeyim. 5K EASY 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC S&S 34.000 tl. bin tl inseler verilen bütçeye 3000 lira ekleyerek hem donanımlı hem de otomatik vitesli arabanız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilonthemove

hocam biraz daha zorlayıp bu listedeki araçların donanımlı versiyonlarına bakın derim.almışken biraz daha donanımlı olsun.en fazla 2-3 bin tl limit artırarak bu araçların daha üst versiyonlarını alabilirsiniz.ayrıca listeden spark-picanto ve 206+ ı çıkarın

peki 2-3 bin tl fazlalıkla bu modellerden hangsine donanım olarak değer parası edecek hangisi alınabilir....mesala bir üst modellerde birinde sis farı yok birinde cruise control yok birinde yan hava yastıkları yok v.s....yani diğerinde olan brinde olmuyor....diyelimki şartları zorlarsak hangisinin bir üst modeli, donanım olarak vermeye değer...
    bilen kullanan arkadaslarda yorumlarsa sevinirim..
  • Corsa en mantıklısı şu anda, essentia + çelik jant alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: victory80

quote:

Orijinalden alıntı: evilonthemove

hocam biraz daha zorlayıp bu listedeki araçların donanımlı versiyonlarına bakın derim.almışken biraz daha donanımlı olsun.en fazla 2-3 bin tl limit artırarak bu araçların daha üst versiyonlarını alabilirsiniz.ayrıca listeden spark-picanto ve 206+ ı çıkarın

peki 2-3 bin tl fazlalıkla bu modellerden hangsine donanım olarak değer parası edecek hangisi alınabilir....mesala bir üst modellerde birinde sis farı yok birinde cruise control yok birinde yan hava yastıkları yok v.s....yani diğerinde olan brinde olmuyor....diyelimki şartları zorlarsak hangisinin bir üst modeli, donanım olarak vermeye değer...
    bilen kullanan arkadaslarda yorumlarsa sevinirim..

bütçeyi zorlayacaksanız 35.000 e
    Yeni ibiza 1.2 TSI DSG alabilirsiniz. Bence çok iyi bir secim olur

• punto evo
    aveo
    i20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.