Şimdi Ara

Max 2000 TL telefon için yardım rica ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, epeydir telefon bakıyorum ama piyasa epey hareketli kafam allak bullak oldu. Maksimum 2000 Tl bütçem var. Daha ucuz olursa benim için iyi olur tabi ki. Günlük 2-3 saate kadar çok grafik istemeyen oyunlar oynuyorum. 3-4 saat de internette dolaşıyorum. Kamera konusunda ortalama özellikte ve pil olarak bu kullanıma 1 günü rahat çıkaracak bir telefon bakıyorum. Bu arada telefonu uzun süre kullanmayı planlıyorum. Şuanki telefonum 2014 te aldığım Meizu mx4. Yine şöyle 3-4 yıl götürecek güzel ekranlı bir telefon arıyorum. İşlemci olarak uygun fiyatlı sd625 li cihazlar var ama beklentilerimi karşılar mı bilmiyorum hiç. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Lg g6
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeletorQ

Lg g6
    Başıma bela almak istiyorum bunun için telefon tavsiyesi verin dememiş hocam konu sahibi
  • 2000tlye aynı özelliklere sahip bir telefon söyleyebilirmisin?
  • merhabalar aşağıdaki 2 cihaza bakabilirsiniz bende suan sizin gibi araştırma yapıyorum telefon almak için

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a810-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000002LSJV Samsung Galaxy A8 2016

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a7-2017-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000002XUA0 Samsung Galaxy A7 2017

ikisininde batarya özellikleri hemen hemen aynı yoğun kullanımda bir günü normal kullanımda 1.5 ile 2 günü cıkaretır diye düşünüyorum

Samsung Galaxy A7 2017 ise ön ve arka olmak özere 16 mp lik kameralar mevcut

ben iki cihaz arasından bu ay sonu Samsung Galaxy A8 2016 yı almayı düşünüyorum.

umarım ufakta olsda bir fikir sahibi olmuşsunuzdur

• quote:

2000tlye aynı özelliklere sahip bir telefon söyleyebilirmisin?
    Konu 2000 tl ye aynı özelliklere sahip bir telefon söyleyip söyleyememek değil hocam,konu arkadaşa G6 gibi sorun yumağı bir telefonu önermeniz.G6 ana konusunu okursanız görürsünüz sorunlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolince

merhabalar aşağıdaki 2 cihaza bakabilirsiniz bende suan sizin gibi araştırma yapıyorum telefon almak için

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a810-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000002LSJV Samsung Galaxy A8 2016

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a7-2017-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000002XUA0 Samsung Galaxy A7 2017

ikisininde batarya özellikleri hemen hemen aynı yoğun kullanımda bir günü normal kullanımda 1.5 ile 2 günü cıkaretır diye düşünüyorum

Samsung Galaxy A7 2017 ise ön ve arka olmak özere 16 mp lik kameralar mevcut

ben iki cihaz arasından bu ay sonu Samsung Galaxy A8 2016 yı almayı düşünüyorum.

umarım ufakta olsda bir fikir sahibi olmuşsunuzdur
    Öneriler için teşekkürler hocam. Samsung A8 2016 yı özellikleri olarak beğendim ama bu samsungların görünüşleri beni çok itiyor. Kasaları hep birbirinin aynı, kalıp gibi basmışlar büyütüp küçültüp. O yüzden pek sıcak bakmıyorum şuanlık ama kenarda dursun yine de :D

• quote:

Orijinalden alıntı: HanDar05

Konu 2000 tl ye aynı özelliklere sahip bir telefon söyleyip söyleyememek değil hocam,konu arkadaşa G6 gibi sorun yumağı bir telefonu önermeniz.G6 ana konusunu okursanız görürsünüz sorunlarını

Alıntıları Göster
    Arkadaşım kullanıyorum şuan bir yıldan uzun süredir sorunu çıksa niye tavsiye edeyim anca kullanmayan sorunlu diyebilir 2000tlye eşdeğeri yok.
  • @sene331 hiç düşünmeden alternatif aramadan XZ1 alın derim.

Axess varsa 100 tl indirimle 1979'a geliyor 3000 tl'ye kadar rakibi yok şuan için bu cihazın..

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-xz1-siyah-sony-turkiye-garantili-355760189
  • Bunlarda özellikleri.. Cidden rakipsiz..

Bellek ve depolama
    4 GB RAM
    64 GB UFS dahili bellek1
    microSDXC desteği (256 GB'a kadar)

İşletim Sistemi
    Google Android™ O

İşlemci (CPU)
    Qualcomm® Snapdragon™ 835 Mobil Platform

Pil
    2700 mAh
    Smart Stamina
    Qnovo Adaptive Charging
    Battery Care
    STAMINA Modu
    Qualcomm® Quick Charge™ 3.02
    USB güç aktarımı

Dayanıklılık
    Suya dayanıklı (IP65/68)3
    Corning® Gorilla® Cam 5

Ekran
    5,2 inç FHD HDR ekran
    Cep telefonu için TRILUMINOS™ Ekran
    Cep telefonu için X-Reality™
    Dinamik Kontrast Geliştirici
    sRGB %138

Ana kamera
    19 MP Motion Eye™ kamera
    Cep telefonu için 1/2,3 inç Exmor RS™ bellek yığılı sensör
    Piksel Aralığı 1,22 μm
    Sony'nin 25 mm genişliğinde ödüllü G Lensi F2.0
    Cep telefonu için BIONZ™ görüntü işleme motoru
    960 kare hızında Süper yavaş çekim video
    Öngörülebilir Yakalama (hareket/gülümseme)
    Otomatik odaklamalı seri çekim
    8 kat Dijital Yaklaştırma
    HDR Fotoğraf
    0,6 saniyede Hızlı Başlatma ve Çekim Yapma
    Az ışıkta fotoğraf çekme: ISO12800
    Az ışıkta video çekme: ISO 4000
    Öngörücü Hibrit Otomatik Odaklama
    Bozulma önleyici deklanşör
    Üçlü görüntü algılama teknolojisi
    Akıllı Etkin Mod (5 eksenli sabitleme) ile SteadyShot™4
    4K kayıt

Ön kamera
    13 MP
    Cep telefonu için 1/3,06 inç Exmor RS™ görüntü sensörü
    22 mm geniş açılı lens F2.0
    Az ışıkta fotoğraf çekme: ISO 6400
    Az ışıkta video çekme: ISO 1600
    Akıllı Etkin Mod (5 eksenli sabitleme) ile SteadyShot™

Şebekeler
    GSM GPRS/EDGE (2G)
    UMTS HSPA+ (3G)
    Gigabit sınıfı hızlarda LTE (4,5G) Cat165

Bağlanabilirlik
    A-GPS, A-Glonass, Beidou, Galileo
    WiFi Miracast
    Bluetooth® 5.0 kablosuz teknolojisi
    DLNA Certified®
    Google Cast
    NFC
    USB 3.1 Gen 16 / USB Type-C™

Ses
    Yüksek Çözünürlüklü Ses (LPCM, FLAC, ALAC, DSD)
    DSEE HX™
    LDAC
    Dijital Gürültü Önleme
    Clear Audio+
    S-Force Ön Surround özellikli stereo hoparlör
    Stereo Kayıt
    Qualcomm® aptX™ HD ses7
    Otomatik Kulaklık Optimizasyonu
    Sanal Telefon Teknolojisi

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

@sene331 hiç düşünmeden alternatif aramadan XZ1 alın derim.

Axess varsa 100 tl indirimle 1979'a geliyor 3000 tl'ye kadar rakibi yok şuan için bu cihazın..

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-xz1-siyah-sony-turkiye-garantili-355760189
    Sony XZ1 i de çok düşündüm ama köşeli kocaman telefon hiç bir zaman sevemedim malesef. Özellik ve fiyat olarak ideal ama insan azıcık ince yapar çerçeveleri ya da köşeleri yuvarlar. O açıdan onu düşünmüyorum şimdilik.

• sene331 S kullanıcısına yanıt
    3-4 yıl götürsün, iyi olsun diyorsunuz. Tipini beğenmedim diyorsunuz..

Tipini beğendiğiniz cihazları yazında boşuna öneri yapılmasın..
  • Xiaomi Mi Note 3
  • quote:

Arkadaşım kullanıyorum şuan bir yıldan uzun süredir sorunu çıksa niye tavsiye edeyim anca kullanmayan sorunlu diyebilir 2000tlye eşdeğeri yok.

Alıntıları Göster
    Ana konudakilerde kullanmadığı için sorunlu diyenlerden oluşuyor değil mi hocam :) Hakem heyetinden parasını alan bir daha tövbe ediyor siz hala bu modeli öneriyorsunuz.Doğru fiyat olarak rakipsiz fakat fiyatının hızla dip yapmasının altında yatan sebepleride iyi araştırmak lazım,ucuz etin yahnisi yavan oluyor malum
  • Mi note 3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.