Şimdi Ara

Max. 150 YTL'ye alınabilecek en iyi mp3 çalar nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

çok yakın bi arkadaşım 2001 model palio 1.2 aldı, üzerindeki teyp olmasa daha iyi olurmuş, muhtelemen 10ytl gibi bi fiyata alınabilcek bişey.. :)

aracın üzerinde ön hoparlörleri de yok, standart donanımında yokmuş.. :)
    arka hoparlörler de patlak, değişmesi şart...

şimdi benim sorum şu;

öğrenciyiz,
    arabaya toplam en fazla 200ytl'ye mp3 çalar + 2 tane ön (13cm) hoparlör + 2 tane arka (10cm) hoparlör alıcaz..

tanıdık birine sordum bu işi yapan, jvc sistem topladı bize, 350 ytl dedi, ama malesef bunu karşılıycak bi bütçemiz yok..

malum kış lastiği falan da alınacak arabaya.. :)

marka-model ne önerirsiniz?

bu fiyata kamosonic baktım ama, çok da güvenemiyorum açıkcası.. :S

ikinci el de olabilir, nerden bulurum kaliteli bi ürün?
    en azından fiyatına göre kaliteli...

ankara'da yaşıyoruz...

herkese şimdiden teşekkürler...

• Öncelikle 4 tane kaliteli hoparlörü 50 liraya denk getirmek zor.Zaten 10 cm hoparlör olmasa da olur,onun yerine ileride büyük oval kolonlar takarsınız ki bişeye değsin.Sadece ön tarafa 13 cm alın yeter.

Teyp olarak,150 ytl'den biraz yukarı çıkacağım ama,bu paraya kaliteli sıfır ürün bulmak zor.Kendi kullandığım Pioneer 2900,Teknosa ve Hepsiburada'da 200 liraya kadar düştü,Digicom bayilerinde de bundan fazla değildir.Üstündeki teypten sonra ilaç gibi gelir.

Ya da,ülkeye kaçak getirilen 2950 var,o da orijinal ama garantisi yok,onu da 170 liraya bulursunuz,hatta peşin 160'a alırsınız,tabi Ankara'da bunu satan bir dükkan bulursanız,ki mutlaka vardır bi yerlerde.2900'den farkı,radyosunda bilgi yayın sistemi RDS yok,bir de fazladan ön aux girişi var,2900'de bu yok.

Hoparlör olarak ise bütçeye uygun Sony ya da JVC tavsiye edebilirim.Bunların da 40-50 lira gibi bir fiyatı var.Daha aşağı markalar da iyi ses verebilir ama bu boyutta olanlar teybi kaldırmayabilir.Pioneer'ın 13 cm modelleri daha pahalı,ama ucuza bulursanız tabii ki Pioneer derim,olmazsa Sony ya da JVC.

• Dostum ankaradasim madem neresindesin ama bu önemli?? Bende ankaradayim bir tesisatçi tanidik war ikinci el temiz ürünleri war oradan gecen ben kendim deh-5500 aldim 160 liraya aldim cok temiz bir ürün aytica ikinci el cok temiz hoparlörleride war sana çok iyi derecede yardimci olabilir- Dedigin bütçeye halledersin ama 2. el olarak altini çiziyim...
  • Elbruz ve gokhan2, ikinize de çok teşekkür ederim ilginiz için..

Elbruz,
    dediğin doğru kaliteli bişey almak daha iyi ama, arkadaşım müziğe aşırı düşkün biri değil, sadece mp3 çalar olması ve onun çalması yeterli bizim için :)

gokhan2,
    ankara'da nerde bahsettiğin yer?
    temizse 2. el de olur, neden olmasın, bakmaktan zarar gelmez... :)
  • Evet,ikinci el daha iyi bir tercih olabilir,ben de şahsen daha üstün bir ürünün temiz ikinci elini almayı tercih ederdim.150 liraya ikinci elde kaliteli bişeyler bulursunuz.
  • Cevap pm de
  • Reklam mı var yoksa?
  • epech.. hiç olmazsa premier, alpın, kamasonic gibi şeylere benzemez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.