Şimdi Ara

Max 1100 TL ye telefon önerebilirmisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir konu daha açmıştım redmi pro almıştım Çin'den gümrükte kaldığı için satıcıya iade edildi bu sefer Türkiye den alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum şuan a3 2016 ve j7 2016 var aklımda başka neler önerebilirsiniz iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xiaomi mi5 veya lenovo moto g4 plus
  • Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim.Mi5 e içim sinmiyor tamam telefon gerçekten performanslı ama biraz dayanıklı değil birde dış görüntüsü hoşuma gitmiyor.Moto g4 plus a gelirsek o da aynı şekilde onunda dış görüntüsü biraz hoş değil gibi ama araştırıyorum bu da olabilir@skywalker06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GücünYeterse -- 24 Ocak 2017; 14:26:3 >
  • Arkadaşım merhaba. Huawei P9 Lite veya Alcatel İdol 4 incelediniz mi? P9 güzel ürün. Kullanıcıları son derece memnun. Alcatel kağıt üzerinde güzel görünüyor. Hiç canlı görmedim Ancak bütçeniz aralığında oluduğu için inceleyebilirsiniz.

• Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için alcatelide p9 uda inceliyorum iyi forumlar

• Alcateli salla motog4 al gitsin

• arkadaşın istediği bence orta segment şık bir telefon
    sony xa (sar değeri 0,50) bataryası yetersiz olabilir. (şebeke sorunu olanlarda var mış)
    samsung a3 (sar değeri 0,62) güzel bir seçenek samsung bana hantal geliyor ben alışamadım
    incelemelerde alcatel idol 4 (sar değeri 0,84) te güzel gibi duruyor (bu aralar sar değerine taktım )
    lg çoğu insan kronik sorun var diye istemiyor ama stylus 2 (sar değeri 0,40) da güzel bir seçenek (ama 7 güncelleme alırmı bilmiyorum lg pek güncelleme vermez :)) ) ince bir telefon (ben lg g2 kullandım sorun yoktu iyi telefondu) sytlus 3 çıkacak o yüzden güncelleme gelmeye bilir.
  • Huawei p8 yada p9 lite bakılabilir.

• Bulabiliyorsan sahibinden az kullanılmış bir Z2, kaskosunu da ayrıca yaparsın ;)
  • Paşam mi 5 in neresinj begenmediniz 1100 liraya tabak gibi telefon alicam diyorsaniz o başka suan tasarim olarak en iyi telefonlardan kılıfsız kullanamassın orası ayri konu (masada vs kayiyor ufak egimli yerde jilet gibi kayar ama onun haricinde tasarim mükemmel 1100 liraya daha iyisini bulamassin

• simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    g2 ekran sararması kasada ısık süzmesı gibi kronik sorunlar vardı hatta red kasada gece telefondan pavyon misali goruntuler veriyodu

• LazPlayboy kullanıcısına yanıt
    Hocam moto g4 plus in artıları neler benim için

• simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim güzel bir telefon arıyorum başka neler önerebilirsiniz

• Bakıyorum hocam başka neler tavsiye edebilirsiniz.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam Sony hoşuma gitmiyor çok sade başka neler önerebilirsiniz

• Arkadaşlar acil 2 güne almam gerekiyor neler önerebilirsiniz çok kararsızım iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.