Şimdi Ara

Max. 1100-1200 TL'ye telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler başlıktada dediğim gibi 1100 1200 tl ye alabileceğim en iyi telefon hangisidir? Ekranının büyük olması önemli benim için, internet falanda sık sık kullanıcam.

• Beyler bide 3G le bağlanıcam internete bazı telefonlar desteklemiyomuş galiba.
  • xperia arc hem isini gorur hemde tasarimi 10numara ayri bi havasi var 1200 - 1300 tl gibi birsey.
  • Samsung Galaxy S Plus modeline de bakabilirsiniz.
  • Benim o kadar param olsa galaxy S plus alırdım, bi bakmnanı tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: y n s c n

Benim o kadar param olsa galaxy S plus alırdım, bi bakmnanı tavsiye ederim...

galaxy s plus alıcağına galaxy s al daha iyidir.biri super clear lcd biri süper amoled.birinde sayısız rom var birinde araki bulasın.gpu larıda farklı ayrıca galaxy s in ki ezer gecer.s plus ara modeldir.1.4ghz dısında hicbir artısı yok.Ayrıca 1200 verebiliyorsunuz.200 daha ekleyin vatanın %25 indiriminden bi sgs2 alın derim.
  • galaxy s2 alıcam galiba en aklıma yatan o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poena -- 10 Ekim 2011; 14:48:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

quote:

Orijinalden alıntı: y n s c n

Benim o kadar param olsa galaxy S plus alırdım, bi bakmnanı tavsiye ederim...

galaxy s plus alıcağına galaxy s al daha iyidir.biri super clear lcd biri süper amoled.birinde sayısız rom var birinde araki bulasın.gpu larıda farklı ayrıca galaxy s in ki ezer gecer.s plus ara modeldir.1.4ghz dısında hicbir artısı yok.Ayrıca 1200 verebiliyorsunuz.200 daha ekleyin vatanın %25 indiriminden bi sgs2 alın derim.

Galaxy S Plus'ta Super AMOLED ekran bulunuyor, ayrıca Qualcomm'um MSM8255T çipseti kötü de değil. Ara model olduğunu nereden çıkardınız?
  • galaxy s plus, xperia neo ve lg optimus black bu fiyat civarında pahalıdan ucuza doğru tavsiye edilebilecek smartphone modelleri olarak sıralanabilir.
  • lg optimus black, evo
    htc olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.