Şimdi Ara

Mavi Takım-Mor Takım olayı bitsin artık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mor takımda skill minimap gibi kutucukların görüşü skillshotları vs. engellemesi için çözüm istiyoruz:
    http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=3586258 riot yetkililerinden biri gelene kadar uplicam siz de yardım ederseniz memnun olurum

• Katılıyorum sana ben yukarda oynarken daha çok zorlanıyorum şahsen , böyle yukardan aşağı değil de mapleri sağdan sola doğru yapsalar sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valientee

Katılıyorum sana ben yukarda oynarken daha çok zorlanıyorum şahsen , böyle yukardan aşağı değil de mapleri sağdan sola doğru yapsalar sorun kalmaz.

o harita koş koş biter mi sence ? dikey geçişlerde sorun olmaz ama yatayları bi düşün. biraz mantık arkadaşlar olmaz bu iş
  • bende tepede olduğum zaman oynamaıyorum ezrealle oynuyorum bide skill shotlar sabrinin şutlarından beter oluyo heycanlı anlarda
  • Ben farkında bile olmuyorum. Dotadan alışmışım
  • Evet skillshotlar tersimize geliyor..Fakat çok büyük bi problemdeğil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: son_gooku

quote:

Katılıyorum sana ben yukarda oynarken daha çok zorlanıyorum şahsen , böyle yukardan aşağı değil de mapleri sağdan sola doğru yapsalar sorun kalmaz.

o harita koş koş biter mi sence ? dikey geçişlerde sorun olmaz ama yatayları bi düşün. biraz mantık arkadaşlar olmaz bu iş

Adam full blue team oynamış beyler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: son_gooku

quote:

Adam full blue team oynamış beyler.

yoo bu işin full blue ile alakası yok bu oyundan önce 6-7 sene dota oynadım onda da bunda da harita ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım ha siz yaşıyorsunuz orası sizin probleminiz ve bi çözümü var. madem 5v5 haritadan memnun değilsiniz girin 3v3 oynayın tam sizlik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.