Şimdi Ara

Mavi Ekran Hataları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir haftadır envai çeşit mavi ekran hataları ile mücadele ediyorum. İlk günler sadece oyunlara girdiğim zaman ve netten film izlemeye başladığım zaman mavi ekran hatası alıp pc resetleniyordu. Hatanın kodu ise 0x00000124. Dünden beri fizy den müzik dinlemekte haram oldu ve iki yeni hata kodu daha türedi. 0x00000050 ve 0x0000009c. Format attım kâr etmedi. Pc 7 yıllık yakın zamanda değiştireceğim komple. Ama beni 1 ay kadar idare edecek bile olsa bi çözüme ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

• Evet arkadaşlar an itibarı ile hata kodları familyasının yeni üyesi 0x000000fc ye hep birlikte "Hoşgeldin!" diyoruz. HOŞGELDİN!
  • formatlarken hdd yi komplemi formatladın yani c yi de d yide formatladınmı... formatlamanı tavsiye ederim ve ayrıca windowsu kurarken ntfs (hızlı) olanı değil de.. ntfs normal olanla biçimlendir hdd yi .. bad sector varsa biraz düzeltmeye çalışır.. tavsiye ediyorum yani . bi dene bişey kaybetmezsin
  • Kardeşim şimdi ESED NOD32 Yİ indir ve tarama yap sonra avia free antivirus programını indir ve tarama yap sonra hata düzeltme pogramları var adların bilmiyorum googleye yazarsan çıkar o programı indir ve tarama yap ve hataları düzelt de virus programları vüirüs bulursa onları sil ve işlem bitti hatalar gitti
     Mavi Ekran Hataları

• Ram uyuşmazlığından olabilir kardeşim, benim bundan dolayı sürekli mavi ekran atıyordu, 1gbliği çıkartınca düzeldi.
  • Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm. Önce disk D yi biçimlendirdim. Sonra vista yı d ye kurdum ve C yide biçimlendirdim. Fabrika ayarlarına döndü pc ve mavi ekran hataları tarihe karıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.