Şimdi Ara

mause+kamera+kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben toshiba m70-159 kullanıcısıyım.Laptop için mause + kamera + kulaklık almak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Tercihim ise kablosuz olanlar.

• philips her zaman canavar gibi ses veren kulaklıklar yapar ama tek problemi çok hassas olmaları çok dikkatli kullanman lazım. kablosuz olanlar 100 milyondan başlar. ayrıca kablosuz alacaksan ya iyi para verip adam gibi şöyle diğer odalarda falan da çekecek olanlardan al ya da hiç kablosuz alma. alacağın mouseun ise 20 doları geçmesi bence anlamsız olur.
  • bahahakan yorum için teşekkürler.KABLOSUZ OPTİK MEDIAPLAY MOUSE MAVİ-SİYAH LOGITECH marka 52 ytl ye çok güzel ve işlevli mausu varhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=14294. Valla sadece mause konusunda karar verebildim sanırım o da bu ürün yani.diğerlerinden hangi model almam gerekiyo işte onu da kullanan arkadaşların yorumları olursa değerlendirecem.
  • Arkadaşım ben mouse olarak logitech V500 kablosuz kullanıyorum fiyatı 60 dolar civarı kamera olarakta pirahha kullanıyorum ikisinden de mmenunum valla özellikle mouse harika bi kere al kaliteli al derim...
  • mouse ve kamerayı bilemem ama kulaklık alacaksan kesinlikle sennheisser olmalı , kulaklık üzerine uzmanlaşmış ve piyasanın en kaliteli kulaklıklarını yapan firmadır . Bu listeden istediğin birini seçebilirsin
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=85587
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=17814

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilcivil -- 22 Aralık 2005 14:41:54 >

• Bende bi alternatif sunayım kendim kullanıyorum 2 yıl olucak Technics RP DJ1210 modeli süperdir birde creative audigy 2 zs pcmcıa ses kartı aldınmı yeme de yanında yat tadına doyum olmuyor
  • audigy 2 ZS aldıktan sonra en b..tan kulaklık bile insana muhteşem gelir , seninki birazda karttan kaynaklanıyor . Ben o kartla bir ara creative megaworks kullanıyordum , aaah ah ne güzel günlerdi (tabi benim için yurtta kalanlar için kabus dolu günlerdi )
  • quote:

Orjinalden alıntı: civilcivil

audigy 2 ZS aldıktan sonra en b..tan kulaklık bile insana muhteşem gelir , seninki birazda karttan kaynaklanıyor . Ben o kartla bir ara creative megaworks kullanıyordum , aaah ah ne güzel günlerdi (tabi benim için yurtta kalanlar için kabus dolu günlerdi )

Yurtta kullanılırmı o sistem kovulmamışındır inşallah yurttan:d
  • quote:

Orjinalden alıntı: DJPlatinium

quote:

Orjinalden alıntı: civilcivil

audigy 2 ZS aldıktan sonra en b..tan kulaklık bile insana muhteşem gelir , seninki birazda karttan kaynaklanıyor . Ben o kartla bir ara creative megaworks kullanıyordum , aaah ah ne güzel günlerdi (tabi benim için yurtta kalanlar için kabus dolu günlerdi )

Yurtta kullanılırmı o sistem kovulmamışındır inşallah yurttan:d

valla hee hiç kullanılırmı?

• yok da yan odalarla kavganın eşiğine gelmiştik . Zaten o değil de her yaz eve dönerken taşıması zor geldiğinden sattım . Epey kıymetli bir sistem ama aldığım fiyata sattım , gerçi temizdi herhangi bir sorunu da yoktu ama birkaç ay bekleseymişim şimdi daha da pahalıya satabilirdim herhalde , gerçi arkadaşın oda arkı da 800 milyona bir sistem almış o da herhalde logitech z-5500 aldı ki onlar yandı , megaworks'ün 2 katı güçte bir sistem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.