Şimdi Ara

Matematik Hangi Departmana Bağlı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders seçimi yapıcam da onun içiin para yatırcam üniye yaz okulu için. Hangi departmana bağlı arkadaşlar fen edebiyat fakültesi mi mühendislik fakültesi mi

Edit ; Yarın son gün de sabahtan ilk iş parayı yatırmam gerek o yüzden biraz aciliyeti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamq36 -- 28 Nisan 2015; 0:42:34 >

• Güzel Sanatlar Fakültesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı yazmayı unutmuşum sadece beyni olan arkadaşlar cevap yazsın lütfen . Teşekkürler.
  • SolSerçe kullanıcısına yanıt
  • fef
  • direk öğretmen olacaksan eğitim
    formasyon alıp öğretmen olacaksan fen edebiyat
    müh olacaksan müh fakültesi.
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz yarın sabah ilk iş para yatıracağım da kredi başına mühen. ve fef fakültesi 30 lira fark ediyor 4 kredi dersten 120 liram boşa gider yanlış yatırırsam. Biraz geçe bıraktım da bu işi şimdi haberim oldu daha sıkıştım biraz
  • Hocam sorumu yanlış anlamışsınız da sorum şu matematik ve fizik dersleri fakülte olarak fen edebiyat fakültesi adı altında mı geçiyor mühendislik fakültesi adı altında mı ?
  • Yokmu bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamq36

Hocam sorumu yanlış anlamışsınız da sorum şu matematik ve fizik dersleri fakülte olarak fen edebiyat fakültesi adı altında mı geçiyor mühendislik fakültesi adı altında mı ?

obs'den bakamıyormusun?

senin fakültene göre değişir. matematik bölümü diyorsan fen edebiyattadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.