Şimdi Ara

MAT 2 ve GEOMETRİDE FULE YAKIN YAPMAK HANGİ KAYNAKLAR BİTİRİLMELİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2005 te iyi sayılabilecek bir anadolu lisesinden tm alanından 4.3 ortalamayla mezun oldum.
    Özel sebeplerden dolayı kazanmama rağmen üni.ye gidemedim.Mat1 temelim sağlam fakat malum sistem
    önceden farklı olduğu için müfredatta olmasına rağmen mat2 ve geometri 2 okulda pek görmedik bu yüzden
    MAT2 ve GEOMETRİ 2 DE oldukça zayıfım.Ama kendime güveniyorum tek başıma çalışarak çok zorda olsa yapabileceğime
    inanıyorum.Bunu yapabilmem için sırasıyla hangi kaynakları bitirmem gerekli hem konu anlatım hem de sorubankası olarak
    hangi kaynakları bitirmemi önerirsiniz? NOT: dersaneye gidemicem fakat tek başıma saatlerce çalışabilirim.BU Benim için çok
    önemli görüş ve bilgilerinizi esirgemeyiniz Lütfen .

Benim Düşündüklerim:

MAT2 için Konu Anlatımlar:1.Güray Küçük 2.Karekök 3.Simetri Soru Bankaları:1.Kartezyen

GEOMETRİ için Konu Anlatımlar:1.Güvender Kolay Geometri 2.Güray Küçük Soru Bankaları:1.Karekök 2.Fem

Bunlara neler eklersem bana faydası olur.Lütfen görüşlerinizi bildiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrudi -- 29 Ağustos 2012; 16:21:57 >

• Fem kitaplarını kesinlikle bitirmelisin zaten söylemeye gerek yok.Ne hikmetse gerçek sınavda da çok çok benzerleri çıkıyor.İyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.