Şimdi Ara

Mass Effect 2 (2010) [ANA KONU] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
7
Favori
87.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Hocam Birşey Soracagim. Mass Effect İlk Serisinin Dosyasini Acan Olmadimi Hic ? Acan varsa Cevirmeyi Düşünen yokmu Hic.. Ahh ahh Güzelim eser Eksik.

ilk oyunda altyazı yok. bu sebeple türkçe yama yapılamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

quote:

Hocam Birşey Soracagim. Mass Effect İlk Serisinin Dosyasini Acan Olmadimi Hic ? Acan varsa Cevirmeyi Düşünen yokmu Hic.. Ahh ahh Güzelim eser Eksik.

Nasil yok Basbayagi Altyazi var ? Mühim Olan Dosyayi acamamak Onu en son biri acmişti ama ceviri yapani cikmamişti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

quote:

Nasil yok Basbayagi Altyazi var ? Mühim Olan Dosyayi acamamak Onu en son biri acmişti ama ceviri yapani cikmamişti.

Bir cok altyazi grubu ilk oyunda altyazi olmadigini ve çevirilemediğini soyluyor.sitelerden okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk oyunun altyazısı var ancak dosyalarına ulaşılamıyormuş. Bioshock için de aynısı deniyordu birçok site ulaşamayınca bırakmıştı ama yaması yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

İlk oyunun altyazısı var ancak dosyalarına ulaşılamıyormuş. Bioshock için de aynısı deniyordu birçok site ulaşamayınca bırakmıştı ama yaması yapıldı.

Şaka Yapmiyorum. Bu Dosyayi Acan Varsa Bilgilendirirse Sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 19 Ekim 2015; 19:44:02 >
  • konuyu hortlattım ama, masseffect2 alldlc paketini kurdum beyler bütün dcleri içeriyor oyunun türkçe yaması ayrı dlc türkçe yamaları ayrı nasıl bir kurulum yapmamız lazım tüm dlc türkçe yamalarını tek tek mi kurcaz yardımcı olabilecek varmı...
  • tek tek kuracaksın tr yamaları. Önce ana oyun sonra diğerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 16 Nisan 2016; 1:53:45 >
  • Merhaba arkadaşlar mass effect 2 deki save dosyasını mass effect 3 e aktarsak ne kadar etki ediyor? Mass effect 2 deki intihar görevinde bütün gemi geliştirmelerini yapmama rağmen bütün karakterlerin görevlerini yapmama rağmen tali ve legion öldü şimdi ben bu save dosyasını mass effect 3 e aktarsam ne gibi değişiklikler olur?

• Tali ve legion ölmüş olacak en basidi... :) tali ve legion oyunda diğer karakterler kadar yer ediyor ama aslında değişen çok şey olur mu kestiremiyorum şimdi ama bemim tali ve legion ile yaptığım şeyleri sen başka birileri ile yapacaksındır. Yani sen kaçırmadıkça bir şey kaçıracağon yok oyunda. save den devam et gitsin en azından tam bir macera olur çünkü diyaloglarda falan etkisi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben mahir olarak oyunu bitirdim ve farklı bir sınıfta tekrar oynamak istiyorum sanırım m2 karakterini aktardığımızda farklı sınıf seçemiyoruz.Peki m2 yi vanguart olarak bitirmiş birinin save dosyası ile yeni oyun deyip m2 karakterini aktaramıyor muyuz?ben yapamadım
  • yuksek77 Y kullanıcısına yanıt
    save editor programları ile kayıt dosyası üzerinde oynama yapabiliyorsunuz.
  • Steamde satılan mass effect ve mass effect 2 içeriğinde bütün ek paketler mevcut mu acaba?

• bu save editor ile neler yapabiliriz,kullanım açıklaması varmı ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek77

bu save editor ile neler yapabiliriz,kullanım açıklaması varmı ben bulamadım.

Ben 1 kere kullandım baya da oldu o yüzden tam hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarıyla yazayım; önce save editor'ü açıp ardından save game'i seçiyoruz sonra üzerinde oynayıp (mesela oyunda Ashley'i kurtardınız diyelim şimdi onun yerine Kaidan'ı kurtarabilirsiniz hatta ikisini de kurtarabilirsiniz) farklı kaydet diyerek kaydediyoruz.
  • Ben de seriye Mass Effect 2'den başladım. Vanguard olarak seçtim karakteri. Garrus'un görevini yapıyorum şu an ama şu item olayları biraz karışık geldi. Hangi itemler nereden alıcağız bilmek için her tarafı keşfetmek gerekiyor tahminimce. Vanguard karakter için level sistemi ve hangi itemlere dikkat etmem gerekiyor?

Ayrıca galaksi haritasını anlayamadım. İlk olarak mürettebatımla tanıştıktan sonra Citadel'e gitip orada Anderson ile konuşmuştum ama Youtube'dan baktığım diğer canlılar ile Anderson'u konuşurken odaya giriyorsun. Ben de ise Andersın ile konuşurken Anderson'un bir üst kademesi giriyor. Bu kısımda yanlış bir şey mi yaptım acaba? Bundan sonra başka gezegene geçemiyorum. Citadel ile Normandy arasında gidip geliyorum. Hal böyle olunca tekrar başladım oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Ben de seriye Mass Effect 2'den başladım. Vanguard olarak seçtim karakteri. Garrus'un görevini yapıyorum şu an ama şu item olayları biraz karışık geldi. Hangi itemler nereden alıcağız bilmek için her tarafı keşfetmek gerekiyor tahminimce. Vanguard karakter için level sistemi ve hangi itemlere dikkat etmem gerekiyor?

Ayrıca galaksi haritasını anlayamadım. İlk olarak mürettebatımla tanıştıktan sonra Citadel'e gitip orada Anderson ile konuşmuştum ama Youtube'dan baktığım diğer canlılar ile Anderson'u konuşurken odaya giriyorsun. Ben de ise Andersın ile konuşurken Anderson'un bir üst kademesi giriyor. Bu kısımda yanlış bir şey mi yaptım acaba? Bundan sonra başka gezegene geçemiyorum. Citadel ile Normandy arasında gidip geliyorum. Hal böyle olunca tekrar başladım oyuna.

Mass effect 2den başladığın için Mass effect 1de ki konseyi ölmüş olarak seçti. Mass effect2de başka bir şekilde gelişti Citadelde ki olay. ME 1de olanlar daha çok ME3ü değiştiriyor diye hatırlıyorum belki bi kaç değişiklik vardır ME2de.
    ME2de item yok silah geliştirme var her yeri gezmene gerek yok ya satıcılardan alıyorsun ya da bir görevi yaparken karşında duruyor. Silahlarda az maalesef.

• Konsey olayi daha iyi oturdu simdi. Ben de bir hataya yaptigimi saniyordum. Gezegenler arasi gecisi de anladim. Steam uyari kismi sag alta geliyor bir ust galaksiye gelen tus ordaymis. Tesekkurler.

• Oyun orjnai origin dlc hatası verıyor çözümü bilen varmı

• Türkçe yama steam ile uyumlumu arkadaşlar vede yamada bir sorun varmı? yardımcı olursanız sevınırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsaneye tekrar başladım ME1 bitti.Me2 ye geçeceğim ama DLC'ler kafamı karıştırdı. Steam'de ME ve ME2 birlikte bulunduğu Dijital Deluxe olan versiyonu aldım ve kurdum. Direk Steam'de kurunca Arrival,Shadow Broker of Liara ve diğer DLC'ler direk kendiliğinden mi kuruluyor yoksa manuel olarak yapacak isek nasıl yapacağız?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.