Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kostüm pek olmamış bence. Aslında doğru bir kostüm ama adamın tipine gitmemiş ağzı yamuk duruyor gibi
  • Bence de çok iyi durmuyor ama eldeki görüş de kısıtlı, net bir yorum için öncelikle dizide bir tam boy görebilmek lazım, bu bildiğiniz vesikalık.

Dizinin klasik Daredevil kostümünü kullanmayacağı biliniyordu, çok büyük bir beklentim yoktu zaten, klasik kostümü maalesef göremeyecektik de şaşırdığım nokta şimdiye kadar kostümün Secret War süresince Matt'in giydiği kostüme benzeyeceği söylenmesine rağmen bu büyük ölçüde 90lardaki Armor Suit'e benzemiş. Muhtemelen yapımcı ekip çizgi romanlarda neredeyse üstüne boyanıyormuş gibi çizilen ve pek de bir sağlamlık vaat etmeyen kırmızı spandex tercihindense daha gerçekçi ve mantıklı bir çizgide bakıp bu tarz zırhvari bir kostüm ile karakterin dayanıklılığını düşünüp bunu uygun görmüş, Matt burada bildiğiniz kask takıyor ki duymasını ne kadar etkileyeceğini bilmemekle beraber karakter için bu çok daha koruyucu bir çözüm. Ben de kör ve sadece radar görüşüne sahip olmak dışında sahip olduğu diğer her şey bir insana özgü olan bir kahramanın yerinde olsaydım öncelikle şekil durmaktan evvel kendimi düşünür ve her türlü olası travmadan kaçınmaya gayret ederdim, ki zırh kostümü de bu noktada gerçeklilik ve mantık çerçevesine daha iyi oturuyor. Hani bana kalsa ben klasik Daredevil kostümünü tercih ederim ama yapımcı penceresinden de bakınca bunları sağlamak için karakterin şeklini ve karizmasını biraz feda etmeye değer gibi görünüyor ama zırh mantığıyla klasik kostümün çizgilerini ortak bir potada eritmeyi tercih etselerdi keşke.

Dizi gerçekten tutar, devam eder ve sinematik evrende kendisine iyi bir yer edinmeyi başarırsa diğer karakterlerde olduğu gibi kostüm gelişimlerini, evrimini Daredevil'da da görebiliriz bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 9 Nisan 2015; 21:52:31 >

• Arkadaşlar pazartesi sabah işe gitmeden daha erken kalksam acaba torrente 1080p düşer mi(paket olarak) akşama geldiğimde hazır olur :) bir de şu alt yazı siteleri teker teker mi yoksa 13 bölümü paketleyipte mi verirler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi günlük olarak yayınlanacaktır bu arada kıyafetin tüm halini merak edenler olmuş kaynak sitede mevcut :D

Daredevil
  • Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    10 nisan değil mi başlangıç? yarın yayınlacak yani cumartesi düşer hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

10 nisan değil mi başlangıç? yarın yayınlacak yani cumartesi düşer hepsi.

Tüm bölümler birden olucak ya paket halinde verirler diye 2 gün fazladan koymuştum cumartesi hepsi düşerse öğleden sonra süper olur geriye altyazıyı kimin ve nasıl hızda çevireceği kaldı agents of shield de ki almasında yoksa dizinin hepsinin aynı anda verilmesinin pek bi anlamı kalmaz :)

• Kostum the flash terk olmuş orjinalini bilmemde bende pek sevmedim

• Ne zaman indirebiliriz acaba daha fazla bekleyemiyorum. Şuanda NETFLIX'ten izlenebiliyormuş.
  • İlk sayfalarda biri yazmıştı galiba bu kostümü Daredevil'ın ilk kostümü. Sonra değişime uğrayacak yazmıştı.
  • Dizi sadece internet üzerinden mi yayınlanıyor. Amerikada veren bir kanal vs yok mu?

Altyazı siteleri muhtemelen daha çok kişi çekmek adına çevirdikleri bölümü direk yayınlarlar

• House of Cards çevirileri çok çok uzun sürdü, dizi siteleri erken çevirir zaten ama altyazıyı bekleyenler bayağı bir bekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

House of Cards çevirileri çok çok uzun sürdü, dizi siteleri erken çevirir zaten ama altyazıyı bekleyenler bayağı bir bekler.

Kimin çevireceğine bağlı hocam bazı çevirmenler işini ciddiye alıp anında çeviriyor.
  • marco polo'yu çeviren eleman günde 1 veya 2 günde 1 bölüm çeviriyordu, düzgün biri alırsa her gün bir bölüm izleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Nisan 2015; 15:43:19 >
  • aslında aralarında paylaşıp çevirseler fena olmaz 3-4 kişi anlaşsa bir kaç güne bitirirler diziyi
  • Altyazı konusunda söyledikleriniz denendi. House of Cards'ın çevrilmemesinin nedeni zor bir dizi, sahipsiz kaldı. Ayrıca siteler birilerine vermiyor, çevirmenler diziyi beğenip kendileri alıyorlar. Bu da sahipli bir dizi, günde bir bölüm rahat gelir
  • Yabancı sitelere ilk bölümün incelemeleri gelmiş bile. Şuan izleyebileceğimiz herhangi bir site var mı ingilizce altyazılı ya da normal?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickey Goldmill -- 10 Nisan 2015; 17:22:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Yayinlandiginda elimdeki 13 bölümü her hafta 1 tane izleyecem . Bence oyle yapmak daha iyi veya haftada 2 bölüm izlemek daha iyi.

tek seferde 1.sezonu bitirmemek lazim . Bence

yavas yavas . Zaten elimizde bölümler olucak .

(HEPSİNİ ARDARDA İZLEDİ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Yayinlandiginda elimdeki 13 bölümü her hafta 1 tane izleyecem . Bence oyle yapmak daha iyi veya haftada 2 bölüm izlemek daha iyi.

tek seferde 1.sezonu bitirmemek lazim . Bence

yavas yavas . Zaten elimizde bölümler olucak .

(HEPSİNİ ARDARDA İZLEDİ)

Ahhahhahahajha :D guldum ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm düşmüş beyler
  • Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    nerde hacı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.