Şimdi Ara

Marmara İktisat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mezunum geçen seneden daha kötü yaptım Marmara İktisat tutuyor zaten iktisat istiyordum. Türkçe olan bölümüne gidilir mi ingilizceyi yurtdışında halledicem bölüm tavsiyesi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de uludağda iktisat okuyorum bu sene bırakıp tekrar hazırlanacam iyice bi araştırmalısın sonradan sıkıntı yaşamamak için.Başka bölümleri de düşün derim

• SonViraj23 kullanıcısına yanıt
    Biri uludag digeri marmara. Arada daglar kadar fark var bolum ayni diye bir tutmamalisin. Tavsiye verirken bunlari gozardi etmeyin insanlari sogutmayin istedigi seylerden

• TMye geçme sebebim iktisat çalışma zorluklarını özel sektörde ne yaptıklarını nasıl süründürdüklerini biliyorum ama bu beni daha da istekli hale getiriyor sizce Marmara İktisat bölümünde kendimi geliştirecek alanı bulabilir miyim? Bölümü türkçe okumayı düşünüyorum ve 4 yıl içinde ingilizcemi geliştirip 2. bir dil ekleme düşüncesindeyim sizce Marmara beni güzel bir taban ve cv hazırlayabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J

Biri uludag digeri marmara. Arada daglar kadar fark var bolum ayni diye bir tutmamalisin. Tavsiye verirken bunlari gozardi etmeyin insanlari sogutmayin istedigi seylerden

Yapma ya o kadar fark mı varmış uludağla marmara arasında gören de boğaziçinden bahsediyorsun sanacak

• SonViraj23 kullanıcısına yanıt
    Valla aradaki farki bilmiyosan o da senin cahilligin kardesim yapcak birsey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J

Valla aradaki farki bilmiyosan o da senin cahilligin kardesim yapcak birsey yok

Sağol bizi bilgilendirdin

• Sıralaman kaç?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.