Şimdi Ara

Markalara göre ve yan sanayi lpg FİLTRE fiyatları: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
11.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu sitede filtre buldum ama diğer markalarda OEM yazıyor Prins te yazmıyor.

http://sukruoglufiltre.com.tr/gaz-valfi-filtreleri.php

http://www.sonklik.com/pro/60910/4648/Prins-Tip-Otogaz-Filtre--85sf3743
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

Merhaba,
    Geçen gün PRINS montajı yaptırdığım BOSCH Car & Diesel Servisi'ne uğrayıp PRINS LPG filtre fiyatını sordum.
    100 TL olduğu söylendi. Gerçi 20.000km'de değiştirilmesi gerekiyor AMA yine de çok pahalı geldi bana.
    Farklı marka LPG dönüşüm sistemlerinin orjinal ve yan sanayi lpg FİLTRE fiyatlarını ve değişim km aralıklarını burada paylaşalım.
    MARKA / orjinal veya yan sanayi / FİYATI / DEĞİŞİM KM
    PRINS / orjinal / 100 TL / 20.000 km

hey gidi hey...... zamanında kankamın aracındaki Prins lpg sistemiyle arkamıza bakmadan 73 bin kilometre gittiğimizi bilirim. o pahalı filtreyle evet yanlş okumadınız tam 73 bin km gittik ve hiç sorun olmadı. yeterki otogazı iyi markalardan yerden alın, taşıması ve depolaması temiz olan yerlerden alın. periyodik depo temizliğine dikkat eden yerlerden alın.
    İpragaz ve Aygaz tavsiyemdir.

Orjinal filtre kullanın, ama garanti bitince 20 bin kilometrede bir değil 50-60 bin kilometrede bir bakıma gidin. Kankanın o aracı satana kadar Prins Lpg kitiyle tam 135 bin kilometre yaptık. İlk montaj sonrası bir kez filtre değişti ve 73 bin km sonra bir kez daha..... Toplamda 135 bin km sonra aracı sattığımızda ne lpg sisteminde ne motorda hiç problem yoktu.

• Arkadaşlar piyasada 3-5 çeşit filtre var . bunlar internetten bakın en pahalısı 25-30 tl mesela benim kit. landi renzo adet fiyatı 12,50 kuruş 2 adet alana kargo da bedava :)
  • Konuyu hortlatıyorum.
    Prins orjinal LPG filtresinin fiyatı ne kadardır bilmiyorum ama bugün aracımın periyodik bakımını yaptırdığım Bosch Car & Diesel Servisinde orjinal olMAyan muadil Prins LPG filtresi + kesici selenoid filtresine 82 TL ödedim. En son aynı yerde, orjinal filtre ile yenilenmişti ama aradan ne kadar süre/kaç km geçti hatırlamıyorum
    Açıkçası orjinal LPG filtre fiyatını da merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.