Şimdi Ara

markafonide harika indirim.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
3.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu ürün piyasada en ucuz 80 tl..markafoniden 40 tl ye alınabiliyor şuanda..
    http://www.markafoni.com/product/3693729/

Iphone4 ile uyumlu değil sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

1 tane hesap vardı kullandık bakalım :) yalnız kargo bedava olmadı belkide benim hesabımda 75 20 indirim tanımlı olmasından kaynaklandı sanırım 60 20 lerde var haber veren arkadaşada ayrıca teşekkür ederim .
    Kargo bedava olmuyor malesef. Kargo bedava kodları var ama onları da kola kodu kullanınca kullanamıyorsunuz. Kargo dahil 80 küsür liralık ürün aldım 30 küsür lira ödedim.Ben burada yazmadan önce yapmıştım alışverişi. DOn atlet falan aldım birsürü. Alacak pek birşey yok gerçekten. Doremi daha önce bu siteden aldım ve tavsiye edebilirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

quote:

1 tane hesap vardı kullandık bakalım :) yalnız kargo bedava olmadı belkide benim hesabımda 75 20 indirim tanımlı olmasından kaynaklandı sanırım 60 20 lerde var haber veren arkadaşada ayrıca teşekkür ederim .

benim hesap 60tlye 20 imiş bunla 40 kiralık çekle birleşir mi 100tllik alsam 40 tl ödesem

kargo indirimi bitmiş olabilir senin 60 altlimitli 20 hesapta indirimin varsa kargoyla 75 yapıp alışveriş indirimini kullanırsın gibi geliyor 75 20 de şu oluyor 75 kesin geciyosun birde 6.9 kargoyuda ekliyor işte ucu ucuna ayarlarsan 35 tl cıkıyor cebinden , senden 29 cıkar gibi :)) birde ihtiyaç varsa alın sırf indirim oldu diye saldırmayın :) bana kalem pil lazımdı şarjlı 4 tane kalem pil ve makyaj bölümündende evdekilere birkaç parça aldım verimli bir alışveriş oldu .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alfatime

quote:

benim hesap 60tlye 20 imiş bunla 40 kiralık çekle birleşir mi 100tllik alsam 40 tl ödesem

kargo indirimi bitmiş olabilir senin 60 altlimitli 20 hesapta indirimin varsa kargoyla 75 yapıp alışveriş indirimini kullanırsın gibi geliyor 75 20 de şu oluyor 75 kesin geciyosun birde 6.9 kargoyuda ekliyor işte ucu ucuna ayarlarsan 35 tl cıkıyor cebinden , senden 29 cıkar gibi :)) birde ihtiyaç varsa alın sırf indirim oldu diye saldırmayın :) bana kalem pil lazımdı şarjlı 4 tane kalem pil ve makyaj bölümündende evdekilere birkaç parça aldım verimli bir alışveriş oldu .

traş makinesini gözüme kestirdimde 179tlden 110lara düşse alırdım. kargoda kesiyor benden 6,49tl

• Şimdi hesaba baktım. Girer girmez 20 liralık çek hediye etti sistem. Bir de saat 8'e kadar geçerli olan 10 liralık indirim var, toplam 30 yapıyor. Uygun bir şey bulursak değerlendirmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Şimdi hesaba baktım. Girer girmez 20 liralık çek hediye etti sistem. Bir de saat 8'e kadar geçerli olan 10 liralık indirim var, toplam 30 yapıyor. Uygun bir şey bulursak değerlendirmek lazım.

20 tl de kola kodu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

morhipo gibi değil ki alacak bişey bulamadım

morhipo olsaydı yıkılmıştı orası
    yine değerlenebilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

quote:

Şimdi hesaba baktım. Girer girmez 20 liralık çek hediye etti sistem. Bir de saat 8'e kadar geçerli olan 10 liralık indirim var, toplam 30 yapıyor. Uygun bir şey bulursak değerlendirmek lazım.

20 tl de kola kodu var

Kola kodu nasıl oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

20 tl de kola kodu var

Kola kodu nasıl oluyor?

Coco cola kodu 75 tl üzeri 20 tl indirim sağlıyor kod alanına giriliyor markafoni'de.

2-3 tlye satılıyor forumda (çek takas bölümü) mevcut hesaptaki 20+10 indirimlerle birleşip 75 tlde toplam 50 tl indirim oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

20 tl de kola kodu var

Kola kodu nasıl oluyor?

Coco cola kodu 75 tl üzeri 20 tl indirim sağlıyor kod alanına giriliyor markafoni'de.

2-3 tlye satılıyor forumda (çek takas bölümü) mevcut hesaptaki 20+10 indirimlerle birleşip 75 tlde toplam 50 tl indirim oluyor

anladım, teşekkürler.

• 40 tl çek nerde 3 lira sat hemen
  • alınabilecek birşeyler buluyormusunuz arkadaşlar ? Bizim içinde fikir olur aldıklarınız.
  • Valla ben 2 adet ayakkabi aldım çocuğa polodan, toplam 37 tl ödedim, çok kaliteli bişey beklemiyorum ama pazardan bile bu fiyata ayakkabi alamazsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 liralar nereye gitti. Ödeme kısmında görünmüyor.

Edit. 75 i geçmek gerekiyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 20 Mart 2013; 19:01:30 >
  • 40/75 kodlar karaborsaya düştü
  • Akşam akşam yine girdik bir sürü masrafa sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockfiyat

Parfümlerden tavsiye edebileceğiniz bi koku var mı?

http://www.markafoni.com/product/perfumes-3172/erkek/

one million . gerçi ben limangodan 119 liraya almıştım. burda 139 lira .
  • arkadaşlar lütfen yardım 2 tane 40 ml lacoste parfüm alacağım

80 tl tutuyor 20 tl hesaptaki çek düşüyor 10 tl de saatlik inidirim geliyor kargo ekliyor ve 56 tl tutuyor

bunu daha uygun nasıl alırım. 75 e 30 tl indirim çeki bu diğer 2 çekle birleşir mi deneyen oldu mu acaba?
  • alınabilecek birşey yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

arkadaşlar lütfen yardım 2 tane 40 ml lacoste parfüm alacağım

80 tl tutuyor 20 tl hesaptaki çek düşüyor 10 tl de saatlik inidirim geliyor kargo ekliyor ve 56 tl tutuyor

bunu daha uygun nasıl alırım. 75 e 30 tl indirim çeki bu diğer 2 çekle birleşir mi deneyen oldu mu acaba?

çek bölümünden 20 tl lik kola kodu alırsan 37 tl ye düşer.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.