Şimdi Ara

_╬_ Marilyn Manson l159l Yeni Albüm 6 Ekim'de Geliyor _╬_ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
7
Favori
121.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eat Me Drink Me albümü tanıtım turnesinde 29 Haziran ve 2 Temmuz arasında yapılacak Radar Live festivalinde Marilyn Manson'da yer alacak.Konser İstanbul'da.

Ayrıntılı bilgi ve katılacak diğer sanatçılar :http://www.radarlive.com

İnşallah gidebilirim.

• Yeni albümdeki " If I Was Your Vampire " isimli şarkı nete düştü.Arayıp bulun mutlaka.Gerçekten mükemmel bir şarkı.Umarım albümdeki tüm şarkılar böyle mükemmel olur.

• bnide alın
  • ve bende
  • İkinizide aldım.

• Albüm Detayları

Albüm detayları belli oldu.Kesin çıkış tarihi 5 Haziran.Albümde 11 şarkı bulunacak.Açıkçası 4 yıl aradan sonra 11 şarkı biraz az geldi bana.15-17 civarı şarkı beklerdim.

ALBÜMDEKİ ŞARKILAR

1. If I Was Your Vampire
    2. Putting Holes In Happiness
    3. The Red Carpet Grave
    4. They Said That Hell’s Not Hot
    5. Just a Car Crash Away
    6. Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand)
    7. Evidence
    8. Are You the Rabbit?
    9. Mutilation is the Most Sincere Form of Flattery
    10. You and Me and the Devil Makes 3
    11. EAT ME, DRINK ME

• Resmi Site Yenilendi

Evet arkadaşlar.Resmi site yeni albümle birlikte bir değişim geçirdi.Yeni halini mutlaka görmelisiniz.

www.marilynmanson.com

• Evet arkadaşlar yok mu Radar Live festivaline giden.Bilet fiyatlarının 100-150 ytl civarı olduğu söyleniyor.

Bu festival Rock'n Coke ile kapışır bence.

• Marilyn Manson'ın yazın çıkacak olan yeni albümü Eat Me, Drink Me'den yeni bilgiler var.

5 Haziran'da çıkacak olan yeni Marilyn Manson albümünün ilk single'ı Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand) olarak belirlendi.

2003 yılında çıkan Golden Age Of Grotesque'dan sonraki ilk albüm olacak olan Eat Me, Drink Me 11 şarkıdan oluşuyor.

Albümü dinlemek için sabırsızlanan dinleyiciler, Manson'ın MySpace sayfasındaki If I Was Your Empire'ı dinleyebilirler.

• bn kaçncıyıım ???:D
  • tepki göstermeyin;

bunun saxo muhabbeti dogrumudur arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

tepki göstermeyin;

Sanırım doğru.Adam manyak napçan.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orjinalden alıntı: RccP

tepki göstermeyin;

Sanırım doğru.Adam manyak napçan.

• temmuz da türkiye ye geliyordu. bilet fiyatları ne alemde.

bazı şarkılarının türkçe çevirileri koyulursa iyi olur.

müziği ve sesini beğenmekle birlikte genelde başarılı olduğu çalışmaların coverlar olduğunu düşünüyorum. beautiful people hariç. ya da yeterince dinlemedim.

velhasıl kelam fanı olmasam da iyi müzik iyi ses dinlemek lazım.
  • Evet Temmuz'da RadaLive festivaline geliyor.Bununla ilgili tüm bilgileri alttaki linkte bulabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_13669316/tm.htm

Ayrıca alttaki linkte 6 şarkısının Türkçe çevirisini bulabilirsin.

-- TIKLA --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 21 Nisan 2007; 13:13:00 >
  • Benide ekle
  • Marilyn Manson dinlemem ama bi parcası var bulamad bi turlü.klibinde boyle eski bi goruntu vardı sirk grubu gibi bişi geçiyodu basında ve sonunda.bide asker kıyafetli kızlar dans ediyodu boyle suratlarının yarısı garip bi şekilde:)anlayan varsa o sarkının adın soleyebilirmiii:))
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikarus35

Marilyn Manson dinlemem ama bi parcası var bulamad bi turlü.klibinde boyle eski bi goruntu vardı sirk grubu gibi bişi geçiyodu basında ve sonunda.bide asker kıyafetli kızlar dans ediyodu boyle suratlarının yarısı garip bi şekilde:)anlayan varsa o sarkının adın soleyebilirmiii:))

Şarkının adı mOBSCENE.

• Ya arkadaşlar adamı tanımıyodum ama 3 aylık araştırmamın sonucunda bu adamın gerçekten psikolojik manyak olduğuna kanaat getirdim...

Ama müzikleri olsun,hayata bakış açısını olsun diğer rakiplerinden farklı durumda.Ne diyelim hak yolunu bulur inşallah...
  • Son zamanlarda Mariyln Manson'un yapmış olduğu Cover'ları araştırıyorum Bildiklerinizi yazarsanız Sevinirim.

Benim buduklarım
    -Sweet Dreams
    -Personal Jesus
    -Tainted Love
    -The Wall

Mariyln Manson Fun Club'a şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.