Şimdi Ara

Marily Manson, Michael Jackson hakkında konuştu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://video75.com/b6qViN_nljL/marilyn-manson-ments-on-michael-jackson/

"Michael’ın resmi satış rakamları, benim ulaşabileceğimin çok üstünde olmuştur. (Bu cümle yarımdı)

Benim Michael Jackson’la ilgili kolleksiyonuma koyabileceğim bir takım heyecan verici aksesuarlarım var. Bir keresinde sokakta siyah fötr şapka giydiğimde insanların beni Michael Jackson diye çağırmaları, hayatımdaki en önemli dakikalardan biriydi.

Ben Çek Cumhuriyeti’ndeyken bir kukla almıştım. Her ne kadar oradaki bayan amerikalıları sevmediği için beni kazıklamaya kalksa da kendimi o Michael Jackson kuklasını almak zorunda hissettim. Avrupa’dan yurda döndüğümde, benim iradem dışında gerçekleşen bir şekilde kuklanın burnu kırıldı. Yemin ederim, bunu ben kasti olarak yapmadım. Sonra kendimce tamir etmeye çalıştım. O kadın görseydi, bundan hoşlanacağını varsaydım ama hoşlanmasa da olur. Benim evimde bunlara ek olarak Beat It ve sarkı söyleyen History bebegim var; Macaulay Culkin’in oynadığı videodaki şarkıyı söyleyen bir bebek. Macaulay, bana ilk paket sigaramı almıştı.
    (Buradaki bir cümleyi anlamadım)

MJ ve benim bazı ortak yönlerimiz var ve bunlar kötü değil. Onun da BAD adlı bir şarkısı var. Ben de Michael Jackson hatırası binlerce parça şey var ve bu yazdan sonra yenilerini alacağımdan emin değilim.

Eğer o ipek eldivene ellerinizin dokunmasını her zaman düşlediyseniz, ki ben düşlüyordum, size o ipek eldiveni giydiğimde onunla yapabileceğim şeyleri kelimelerle anlatamam…"

Çeviri alıntıdır

Edit: Site biraz ağır çalışıyor ama beklerseniz video açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MJ_Erkal -- 15 Ağustos 2009; 13:30:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marily Manson

Eğer o ipek eldivene ellerinizin dokunmasını her zaman düşlediyseniz, ki ben düşlüyordum, size o ipek eldiveni giydiğimde onunla yapabileceğim şeyleri kelimelerle anlatamam…"

• Mıchael jackson gibi bir adamın arkasından Marilyn manson gibi kendi müziği yerine cover şarkılarla patlayan,genellikle karakteri oturmamış,ailesinden harçlık alamayınca ''ateistimm ulenn''diye dolaşan insanların dinlediği bir adamın yorum yapması çok gereksiz.
  • Ya çevirisi tam olmamış ya da bu "mm" gayet boş konuşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Mıchael jackson gibi bir adamın arkasından Marilyn manson gibi kendi müziği yerine cover şarkılarla patlayan,genellikle karakteri oturmamış,ailesinden harçlık alamayınca ''ateistimm ulenn''diye dolaşan insanların dinlediği bir adamın yorum yapması çok gereksiz.

Marilyn farklı bir adamdır, ilk önce anlamak gerek. Ergen kitlesinin onu dinliyor olması kötü olduğunu göstermez.
  • MM 'in yanında Bolton'a transfer olan savunma oyuncusu Ferdinand da ,ilk maçında gol atmak istedğini ve bunu Michael Jackson'a adayacağını ,Michael'in kendisinin idolü olduğunu açıklamış:)

Ayrıca Londra'da gerçekleşecek olan this is it organizasyonunda, Michael yaşasa idi,kendisi ile tanışma şerefine de erişeceğini eklemiş:(
  • quote:

İlginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.