Şimdi Ara

Mantıklı argümanlarla,Rvp Gomez'den neye göre daha iyi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • RvP daha iyi. Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum bunu. İstatistikler mini etek gibidir,aslolanı hiçbir zaman göstermez.

-Sir Alex Ferguson

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rvp bize gomez fbye gitse bile gomez derdim. çünkü o bir alman. hala dünya kupasında bize attığı golü unutamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Biri şu arkadaşa Premier lig nedir Bundesliga nedir anlatsın beni yormasın

Premier lig takımları avrupa kupalarından çeyrek finalde hepsi elendi
    Bundesliga takımı final oynadı. EPL de takımlar denk güçte olduğundan rekabet çok başka büyüsü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

rvp bize gomez fbye gitse bile gomez derdim. çünkü o bir alman. hala dünya kupasında bize attığı golü unutamıyorum..

Araba mı alıyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RVP'yi Beşiktaş, GOMES'i Fenerbahçe almış olsaydı, mantık tam tersini derdi.

Mantıklı diğer argümanlarda, ALEX'sin HAGİ'den daha faydalı olduğunu gösterir. Lakin ALEX küçük maçlarda daha çok one çıkan isimdir. Hagi'de ise durum tam tersidir, Hagi'yi Hagi yapanda budur mantıklı argümanlar değil.

Adamı bir izle, kim daha çok faydalı olacak takımına bir gör, ondan sonra açarsın böyle konuyu.
  • Besiktaslilara göre futbolcularin ratingleri

Gecen sezon

RVP 85
    Gomez 70
    Demba Ba 99

Bu sezon

RVP 60
    Gomez 99
    Demba Ba 70

• RVP'yi alan takım FENERBAHÇE
    Gomez'i alan takım Beşiktaş

kimin daha büyük olduğu açık değil mi

• Abi ciddi ciddi kıyaslıyorlar kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Forumda futboldan anlayan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez artık orası kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Bakın Allah belamı versin ki şunu rahatlıkla söyleyebilirim.Eğer fener gomez'i biz persie'yi alsaydık şimdi bu konuşmaların tam tersini yaparlardı Fenerli kardeşler.Yalansa erkek gibi yalan deyin hadi

Yalan..

Ben RVP nin Gomezden kötü olduğunu söyleyen bir insanla futbol konuşmam bile. Cahilliktir bu. RVP'yi galatasaray alsa bile RVP>diğerleri derdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regista

Mario Gomez'in van Persie ile rekabet ettiği tek nokta seviyedir ikisi de en üst seviye top oynamış futbolcular bunun dışında van Persie Mario Gomez'den klas,teknik,kalite,popülerlik vs her açıdan daha üstün bi futbolcudur gerçekten bunun tartışılacak bi yanı yok ayrıca Mario Gomez Stuttgart'ı tek başına şampiyon yapmadı gol kralı bile olamadı sanırım Gekas olması lazım o senenin gol kralı hem Cacau'da Gomez kadar gol attıydı o sezon hem 06-07'de Bundesliga'nın temeli Bayern Münih 4.oldu o yüzden öyle çok abartmayın o sezonu Gomez'in tepe noktası Bayern büyük işlere imza attı çok gol attı evet ama o takımın bayrak adamı da değildi ondan önce gelen Robben-Ribery-Schweinsteiger-Lahm gibi oyuncular var ama Robin van Perise hem Arsenal'de son sezonlarında hem Manu'da takımın en önemli oyuncusu ve kaptanı olmuş EPL'de 2 sene gol kralı olarak bi sene Arsenal'i CL'ye taşımış bi sene Manu'yu şampiyon yapmış Hollanda tarihinin en golcü adamı Gomez eyvallah en üst seviye golcülerden ama Robin van Persie kalitesinde bi adam kesinlikle değil van Perise çok başka bi oyuncu ve bence bugüne kadar yapılmış en büyük transfer

+1907

• Kariyer bazında bakarsan rvp daha başarılı gözüküyor, gomez in bayer munichte geçirdiği senelerde güzel performansı var. Ama sadece süper ligi kaale alacaksak bu konuyu fenerbahçeliler bile tartışmaz sanırım kimin daha faydalı olduğunu.

• Vallahi gomez patır kültür sallıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

Bakıyorumda bütün konularda gomez rvp'den iyi diyen herkese Fenerliler direk cahil diyor.neye göre söyleniyor bu ? asıl cahil kim ?

karşılaştırılabilecek her türlü konuda Gomez rvp'den bariz daha üstün

Başarılar:Gomez çok daha kupa kazanmış,başarı görmüş

Maliyet:Rvp muhtemelen daha pahalıdır(sonunda bi konuda üstün)

Takımı tek başına sırtlama:Gomez bayern'in olduğu ligde stuttgartı tek başına şampiyon yaptı.rvp,arkasında nasri fabregas vs oynamasına rağmen arsenal gibi bir devi ilk üçe sokmuşluğu yok.

Istatistik:rvp 210 küsür gol,Gomez 250 küsür gol

Sakatlık:ikiside geçtiğimiz sezonun çoğunu sakat geçirdi

evet arkadaşlar,soru açık rvp'yi gomez'den çok çok üstün kılan özelliği nedir ?

çok bilmişliğinizin sebebini açıklarsanız seviniriz.yoksa her zamanki gibi muhaha ve hakaretler eşliğinde NET bir cevap veremeden gidecekmisiniz?

Merhaba,

Gomez daha iyi.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Abi ciddi ciddi kıyaslıyorlar kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Forumda futboldan anlayan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez artık orası kesin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.