Şimdi Ara

Manli, GeForce GTX 275 modelini duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kutu PS ile filan yapılmış Üstünde de 512 birşey yazıyor. GTX275'in 512 ile ilgili bir özelliği yok.
    Manli ve Axle gibi ucuz firmaların ürünleri olması iyi oluyor. Piyasada AMP, OC Edition, SuperClocked isimli kartlar dolaşıp duruyor.
    250 ile 280$ arası bir fiyattan girer bu kart ülkemize....
  • işte beklediğim kart imanlı gtx275 cennetlik :)
  • Güzel bir haber
  • Maalesef, ülkemizde bu marka satılmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafkef_8

işte beklediğim kart imanlı gtx275 cennetlik :)

Koptum yahu.

Nvidia imana geldi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Maalesef, ülkemizde bu marka satılmıyor

Dfı Gibi O'da Satılır
  • manlı
    diğer markalar 9800gtxi 350 dolar seviyelerinden satarken 280 dolar civarı bir fiyattan satıp adını duyurmuştu. forumda manlı 9800gtx i kullanan arkadaşlar vardı...
    umarım aynı güzelliği GTX 275 için de yapar.

ayrıca tr'de de satılıyor ama hangi firmada var hatırlayamayacağım şu an
  • artık parası olan şirket kurup ekran kartı piyasasına giriyo aslında bu sektörde iyi para var sağlam sermayen varsa giriceksin olaya yurtdışından özellikle almanyadan zehir mühendisleri topluyup bi şirket açıcaksın giriceksin ekran kartı piyasasına pc dünyasının 2. sırasında yer alıo nede olsa birincisi allahım emri intel
    sonra zamanla ilerde iyi bi yerlere gelince şöyle 45-50 yaşı devirince hobi olarak başlamıştı şimdi meslek sahibi oldum die ropörtaj vericeksin gazetelere (hemde ne meslek) en azından türkiyenin böyle bir yapılanmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum

• donanımhaberi Tr dışında okuyan Türk yokmu arkadaşlar...herşeyi Tr ye göremi ayarlıyacaklar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: usb2.0

donanımhaberi Tr dışında okuyan Türk yokmu arkadaşlar...herşeyi Tr ye göremi ayarlıyacaklar..

zannetmiyorum olsada çok az bir kesimdir bizim yabancı siteleri okumamız gayet normal(global dil ingilizce olunca) ama türk donanım sitelerindeki haberleri okumak bizim ispanyol portekiz arjantin gibi ülkelerin donanaım sitelerini okumamızla aynı şey o yüzden biraz zor bir ihtimal diyorum
  • az yada çok sorun bu değilki..bu site sadece Tr ye hitap etmiyor..fazlasına ediyor..Tr de olmayan şeyin haberi olmasın o zaman bakalım ne kadar haber kalıyor
  • arkadaşlar manlı ürünleri türkiyede 1 senedir bilişimport güvencesi ile satılıyor parekende noktalarının akıl almaz istekleri karşısındada ürünü direk kendi satıyor fiyatı ucuz tutmak ve rekabet etmek adına ürünleride birebir değişim garantisi ile satıyor daha ayrıntılı bilgi isteyen pm atabilir iyi geceler
  • görünümü cazibeden yoksun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.