Şimdi Ara

Manchester by the Sea (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • casey'in oyunculuğu çok iyi fakat oscarlık mı bilemedim. film dram nedirin cevabı, tempo çok düşük ve yavaş ilerliyor ama bu tarz sevenler için sorun yaratmayacaktır ben ara vermeden ve sıkılmadan izledim.
  • Altyazı gelmemesinin bir sebebi var mı yoksa çevrilmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi filmdi gerçekten. Affleck in oscar ı alacağını düşünüyorum bir sürpriz olmazsa. Film bitince bir ağırlık hissediyorsunuz üstünüzde. 2016 nın en iyi yapımlarından biri(9/10)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 14 Şubat 2017; 21:43:37 >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    aynen, nedir durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitman kullanıcısına yanıt
    opensubtitles te murad turgil in altyazısı var, yeterli seviyede izlemek için
  • Çok güzel bir drama filmi olabilecekken aşırı saçma ve gereksiz sahneler ile içine edilmiş. Oyunculuk olarak oscar alabilir fakat en iyi filmi kesinlikle haketmiyor.

• Az önce bitirdim. Tempo hiç artmadı desem yeridir, çok ağır ilerledi, severim böyle filmleri. Dramı yaşattı bana. Ben Casey Affleck'i beğendim, keza senaryoyu da. Randi ile sokakta konuştukları sahnedeki oyunculuğunu beğendim.

Çekilen yerler çok güzel değil mi ya? Tam olarak Manchester mı acaba bilen var mı? Filmde Boston falan diyordu da. Göl kenarı olan yerler falan baya hoşuma gitti.

Edit: ABD'nin Massachusetts eyaletinde çekilmiş genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 20 Şubat 2017; 16:31:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşuma giden yerleri SS aldım

Manchester by the Sea (2016)

• O kadar abartılan film bu muydu yani? Filmi izledikten sonra aklıma bu söz geliyor koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler. Etkileyicilik namına bir şey yok, iyi film görmesek bu filmin gerçekten iyi olduğuna inanacaz. Elinde tüm filmi sırtlayabilecek Michelle Williams gibi bir oyuncu var ama kullanmayı düşünmemiş bile figuran muamelesi yapmış oda bende berbat oynarım demiş. Brokeback Mountain filminde az ama öz performansıyla tüm filmin önüne geçmeyi başarmıştı. Biraz da kurguyu karıştırıyim demiş daha etkileyici gözüksün diye... Filmin iyi sinematografisi de filmi kurtarmaya yetmemiş.
  • Dram olarak en iyi filmlerden biri.

Filmi izlerken Sadece adamın yerine kendinizi koyun ve sonra gözünüzden bir yaş damlasin.

Damlamiyorsa sizde bir sorun var.

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    +1. Damlamasa bile içi cız ediyor insanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir dram filmiydi ama duygular daha yoğun iletilebilir miydi? Kesinlikle. Casey Affleck'in oyunculuğu sağlam. 2 saat cidden su gibi akıp geçiyor.
    Yangın sahnesinde
    içim bir cız etti hakikaten.
  • eh işte, yer yer sıkıldım.
    bence duyguyu pek verememişler ve biraz durağan bir film.
    6/10
  • tavsiye edermisiniz
  • eyupco kullanıcısına yanıt
    Bence 2016 nın en iyi filmi

• hasomen kullanıcısına yanıt
    biraz gidiyorum izlemeye :)
  • çok güzel bir filmdi. filmin hikayesi çok acıklı ama bunu duygu sömürüsüne çevirmekten özenle kaçınmışlar. filmde küçük ayrıntılar filmi o kadar güzelleştirip doğal bir hale getirmiş ki gerçeklikten hiç uzaklaşilmamis

lee ve karısının yüzleşmesinde kadın özür dileyip lee'yi sevdiğini soyleyince, lee nin ne yapacağını bilemeyip kekelemesi çok iyi bir sahneydi

bir diğer çok beğendiğim sahne de patrick'in buzluktan tavukları düşürüp sinir krizine girdiği sahneydi. herkesin dertlerini, acılarını içine atıp hayatına devam edip normal davranmaya çalışırken bastırdığı hislerinin patlak vermesi çok iyi anlatılmış

• 1080p Sparks düşsede izlesek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geckos sürümünün 1080p versiyonu müthiş kalitede. Sparks beklemenize gerek yok bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.