Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
16
Favori
1.019.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nie açılmıyo bekliyom ne açılan var ne bir ses hiç bir adres açılmıyooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

nie açılmıyo bekliyom ne açılan var ne bir ses hiç bir adres açılmıyooo

SORUN SENDEDIR. HICBIR PROBLEM YOK... ÖRNEK VER NE ACILMIYOR?
  • EVETT YUKARDA BAHSETTIGIM STREET FIGHTER KORYU YU SIZLER ICIN DERLEDIM TOPARLADIM BIRLESTIRDIM. AYARLARINI YAPTIM... YANI HER TURLU SEY HAZIR. SIZ SADECE EMULATORÜ ÇALIŞTIRIP ÇIKAN MENUDEN LOAD DIYECEKSINIZ VE OYUN BASLIYCAK... DAHA NE ISTIYONUZ, EMULATORUN AYARLARI VE KENDISI BILE HAZIR. SAYGILAR.... BAYAG HIZLI 20-25K ARASI.... UMARIM BUNLARI UNUTMASSINIZ

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=99D360A052743F713051CF03CE049D2F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 5 Ocak 2005, 21:15:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

BUNU BILMEYEN YOKTUR HARHAL....

http://66.111.33.30/kv65d45ub8gr6f/8343853797/MAME/sf2.zip

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları)  by AmigamaN  :o)...

ya bu hangi versiyon.70 tane street fighter var orada.vsi csi plusu avrupası amerikası.hepsini denedim hiçbiri açılmadı. ot bok eksik diyo

• STREET FIGHTER II - THE WORLD WARRIOR

Bu arada oyun adına bakmıycan... MAME DE. oyun adlarının yanında DIRECTORY KISMINDA ZIP ADLARI YAZZAR ORAYA BAKCAN SF2 OLANI bulcan ok... zip adları ve mame adları tutcak...

BENI BUNDAN SONRA ROM-MAN DIYE CAGIRIN YADA MAME-MAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 5 Ocak 2005, 21:32:12 >
  • yaa üf bu tekken 3 1 saat 45 dakikada yükleniyooo daha kısa yükleneni yok mu??
  • quote:

yaa üf bu tekken 3 1 saat 45 dakikada yükleniyooo daha kısa yükleneni yok mu??

HAY ALLAHIM YA OLAYIN FOSEPTIGINI CIKARMAYALIM LÜTFEN. ADAM GITMIS TEKKEN 3 LE UGRASIYOR DAHA KISASINI SORUYOR...

Daha kısası var AMA ÇÖPTEN ADAMLARLA OYNIYCAN. İSTEN Mİ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: mellun

street figther çok iyi oldu ya :p 12 mi ne deniyodu ona indiriyom bakalım nasıl :)
    ex 2p de dediğin olamaz amigaman çünkü tek eksik dosya oydu ve onuda bulduk senden ama galiba usa yada japan versiyonu için o dosya ve bende ki diğer versiyon japonsa usa usa ise japon versiyon :) neyse ya böyle idare edicem artık.sen sende çalışan bir versiyonunu bulursan link falan varsa onu indiririm daha kesin olur.çok saol baya uğraşıyosun :)

• nedne böyle bir tepki verdin tekken sizde ne kadar sürede yüklendi?
  • quote:

nedne böyle bir tepki verdin tekken sizde ne kadar sürede yüklendi?

download danmı bahsedıyon OYUN ACILISINDAN MI? ÖNCE ONDA MUTABIK OLAK.
    HAYIR DOWNLOAD DAN bahsedıyorsan çektiğin oyun EN BUYUKLERDEN BIRI... + LINKLER AGIRDIR. YANI CEKICEN BUNUN DAHA KISASI OLANI YOK. DAHA HIZLI DOWNLOAD OLANI VAR ODA ASAGIDA OK... CÜMLELERİN OFSAYT...

http://www.emuasylum.com/index.php?page=roms&type=list&system=System%2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 18 Ocak 2005, 10:04:35 >

• BOMBA 2 NIN LINKII HUZURLARINIZDAAA USTELIK EMULATORUYLE BERABER GELIYOR... LINK CALISIYOR SONRA ÖLMÜŞ DEMEYİN.......

KING OF FIGHTERS 2004 SPECIALLLLL EDIIITOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNN DA DAAAAAAAAAAAAAAAAA...

http://kofdom.net/RMS/NeoRage%20X%20+%20kof2004.zip

• metal slug5 i neyle açarım acep? açıp oynayan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: goke

metal slug5 i neyle açarım acep? açıp oynayan varmı

dostum. Nostalji olsun diye yaptık bu topiği 5000 YIL OLUYOR O DEDIGINI BITIRELI.... TABIKI OYNAYIP ACABILEN VAR...

AMA MAME DE DEGIL... onun emulatörü (programı) ayrı...NEORAGEx ile açıcan o oyunu...
  • Amigaman yukarıda verilen bir linkten (hani şu 1000 tane rom olan) art of fighting olduklarını umduğum aof aof2 aof3 dosyalarını çektim.Neoragex görmüyor bu dosyaları.Neyleaçmam lazım.
  • goke VE Diabelica aşağıda verdiğim NEORAGEx i deneyin. Bir problem olmaması gerek... Problem olursa dosyalarınız sorunludur...

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=7FD6B1EA5C586C911CEA61B7AE52B12E
  • GIGA WINGS

http://www.emuasylum.com/index.php?page=roms&type=list&system=MAME&letter=G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 18 Ocak 2005, 10:08:06 >

• quote:

quote:

dostum. Nostalji olsun diye yaptık bu topiği 5000 YIL OLUYOR O DEDIGINI BITIRELI.... TABIKI OYNAYIP ACABILEN VAR...

AMA MAME DE DEGIL... onun emulatörü (programı) ayrı...NEORAGEx ile açıcan o oyunu...

mamedede açılıyor 0.64 versiyonunu bulun bide kof 2004 bomba falan deil tamamıyle kaçak yapım.legal bişi deil snk-playmore desteklemıyor o oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: Ares

quote:

quote:

mamedede açılıyor 0.64 versiyonunu bulun bide kof 2004 bomba falan deil tamamıyle kaçak yapım.legal bişi deil snk-playmore desteklemıyor o oyunu

Verdiğin bilgiler için saol. KOF2004 e gelelim önce evet SNK tarafından yapılmamış. Dragon adında bir şirket yapmış. Şimdi burda YAPICI OLCAGIN YERE YIKICI NEDEN OLUYORSUN... ARI KOVANINA ÇOMAK SOKUYORSUN... VARSA SNK NIN 2004 Ü VER ADRESI HERKES CEKSIN. OYUN BENCE GAYET GUZEL VE AKICI. ORDA NE YAZDIGI DEGIL OYUNUN OYNANABILIRLIK,ICERIK VE VERDIGI ZEVK ONEMLI. SÖYLEDINDE NE OLDU??? GELMIS BOŞ BOŞ KONUSUYORSUN... HAYIR BISI BILDIGINDEN DEGIL. MAKSAT ARTİZLİK YAPMAK... 2 SAYFADAN FAZLA ŞEY YAZDIK BURAYA YOK ILLEGAL YOK KAÇAK. ARKADASIM DAHA IYISINI YAPABILIYORSAN BUYUR. AÇ BİR TOPIC. OTURDUGUN YERDEN AHKAM KESMEK GUZEL... MAME 0.64 VERSIYONUNA GELINCE DEMIS OLDUGUN VERSIYON OLDUKÇA ESKI HATTA TARIHI ESER SAYILABILECEK BIR VERSIYON. VE EMINIM O DEDIGIN VERSIYONUN INI DOSYASINA MODIFIYE EDILMISTIR OYUN... INI DOSYA ICERINE OYUN ADI + DAT KLASÖRÜNE OYUNUN dat DOSYASINI KOYARSAN ZATEN CALISIR... ÖLE VERSIYONA FALAN GEREK YOK. AMAC LISTEDE GOZUKMESI VE ROMLARI TANIMASI DEGIL MI ZATEN? BU ARADA BEN YUKARDA DIREK GOREN AYARLARI YAPILMIS (AYARLARI KENDIM YAPTIM VE OYNUYORUM) BIR EMULATÖR SUNDUM... HALA MILLETI GEREKSIZ YERE YÖNLENDIRME... BUL DEMESI KOLAY. HERKES ONLA UGRASAMAZ YADA YAPAMAZ YUKARDA HAZIRI VAR.. SAYGILAR... BÖLE SAÇMA SAPAN YAPICI OLMAYAN SEYLER YAZMAYALIM LUTFEN.... SADECE IZLEMEKLE YETININ BENCE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 6 Ocak 2005, 12:45:40 >

• I LOVE YOU gercekten guzel bir link olmus ben simdi buradaki tum romlari cekmemmi beni kalbimden yaraladin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

I LOVE YOU gercekten guzel bir link olmus ben simdi buradaki tum romlari cekmemmi beni kalbimden yaraladin

SAYGILAR... BIRILERI SESIMIZI DUYDU...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.