Şimdi Ara

Malazgirtte GM coştu :D (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok artık.. Bukadar abartmaya da gerek yok. Yıllardır GM yüzü görmemiş playerlar, oturup globalle pmleşirmiş gibi GM le konuşuluyorsa hemde bu şeklide , ben bu GM'in bu oyunda kankasınında olduğunu düşünürüm, kendi özel çarı olduğunuda.. ki, illaki vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luzifer

Silkroad'ın seviyesi bu kadar düştü mü yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Orijinalden alıntı: RadonTR

Bence bi GM'in bu şekilde konuşması etmesi pek doğru değil. Bencede GM Ligi hakedecek birisi degil en azından ben öyle düşünüyorum... Ayrıca artık şu bot olayına çözüm işide çığrından çıktı, her seferinde söylüyorlar ama icraat 0... Çok komik gelmeye başladı açıkcası, fikrimce botu kaldırmaya ya güçleri yetmiyor yada kasıtlı kaldırmıyorlar...

niye GM dediğin oyuncuların hiçbirini iplemez mi
    açar serveri kazanır parasını işine bakar demi

(çok pis sinir oldum dalasım var sana)

Arkadaş onu demek istemedi. Laubali bir şekilde konuşmak bence gmliğe yakışmaz. Bir müdür gelip "Lan osman napıyorsun" diyip ensene vursa sen o müdürün otoritesinden şüphe edersin değil mi? Burada oyuncuları takıp takmaması önemli değil. Kullandığı üslup gmlere yaraşır değil. Ayrıca bir gm'sin. Yazım ve imla kurallarına daha fazla dikkat etmesi lazım. Burası private server değil. Öyle lay lay lom diye yazsın. Daha önceden hiç bir gm'nin yazım kurallarına uymadığını gördünüz mü? Ben o yazıları ilk gördüğümde acaba otomatikman böyle bir şey mi yazılıyor derdim. Çünkü yazım ve imla hatası yoktu. Bu konulara daha bir özen gösterilmesi lazım. Böyle birini oraya gm olarak koydularsa demek ki bu göstermelik bir iş. Gözlükleri çıkartın. Hep bardağın dolu tarafından bakmayın.

• :D gm ye bak la :D

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandemic35 -- 24 Şubat 2012; 16:29:38 >
  • bugünki gelinen nokta ortada....! ne oyunun tadı kaldı ne oyuncunun kendisi kaldı.
  • Tarih 24/02/2012 Oyunun %99.99u bot, kalan %00,01 inin bot süresi bitmiş yükleticekler birazdan Engelliceklermiş pehğğ
  • Sıkıntılı bi gm
  • Türk olunca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Tarih 24/02/2012 Oyunun %99.99u bot, kalan %00,01 inin bot süresi bitmiş yükleticekler birazdan Engelliceklermiş pehğğ

ya ben şeyi yeni görüyom pazarlar bile bot kendi kendine kuruyolar
  • private falan olmasın anormal geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.