Şimdi Ara

Makyajlı Renault Megane Sport Tourer Testi/Yeni Megane Lansmanı, Antalya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008 yılından beri 3. nesliyle yollarda olan Renault Megane, 2014 model yılı için makyajlandı. Önümüzdeki ay başında Türkiye'de satışa sunulacak makyajlı Megane, geçtiğimiz hafta sonu Antalya'da düzenlenen bir organizasyonla basına tanıtıldı.

12-15 Mart tarihlerinde Antalya'da düzenlenen organizasyonun ilk iki ayağında yazılı otomotiv basını ile gazetecilerden oluşan iki farklı grubu ağırlayan Renault Türkiye, son gün ise otomobil, teknoloji ve lifestyle bloggerlarından oluşan karma bir "online" mecra grubunu ağırladı. Ben de Renault Türkiye tarafından son kafilede yer için organizasyona davet edilen 13 bloggerdan biriydim.

Lansman boyunca yaklaşık yeni Megane'larla yaklaşık 150 km yol yaptım ve Sport Tourer'ın bol fotoğraflı inceleme testini blogumda paylaştım.

http://www.akselerasyon.com/2014/03/2014-renault-megane-sport-tourer.html

Makyajlı Renault Megane Sport Tourer Testi/Yeni Megane Lansmanı, Antalya Makyajlı Renault Megane Sport Tourer Testi/Yeni Megane Lansmanı, Antalya Makyajlı Renault Megane Sport Tourer Testi/Yeni Megane Lansmanı, Antalya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.