Şimdi Ara

Makyajlı Mitsubishi Space Star Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
10.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Lancer 1.5/1.6 otomatikler mitsubishi değil o zaman

Çünkü şehir içi 10-11 litre yakan, 15 saniyede 100 km hızla ulaşan hantal araçlardır kendileri.

Geçenki konuda space stara b segment dediginiz, şimdi space star b segmentine göre geniş iç mekan mı sunuyor ? Kamera nerde nereye gülüyoruz ?

Donanım olarak dolu gelir derken nasıl dolu mesela, şu an space starda donanım namına bi ekran ve dijital klima var, başka donanım var mı ? Asx ve lancer ne kadar donanlımıydı, ne kadar genişti rakiplerine göre ? Eclispe cross donanim olarak iyi ama rakiplerine göre geniş değil ?

Geçmişteki 1-2 modelden yola çıkarak istisnasız yazmanız ne derece mantıklı ?

Ve evet tüm mitsubishiler sorunsuzdur, garantiden bir sürü parça değiştirten modeli hariç.

İstisnasız kelimesinin anlamını iyi öğrenin ve mitsubishi modellerini gereksiz övmeye, ölümüne savunmaya ara verin derim. Sizin anlattığınız gibi kusursuz, üstün mühendislik araçları olsalardı satış rakamları böyle olmazdı dünya çapında. Bi siz zeki değilsiniz yani.

Toyota da honda da nissan da japon, satış rakamları ortada...
    Hic de 10-11 litre yakmazlar sallamayin, gidin baska yerde cemkirin allah askina.

8-9 litre dir asli, ve gene 4 ileri klasik otomatik bir araca gore en az yakan araclardan biridir

Sizin demi küçükken topunuzu ezdi bir mitsubishi anlamadim ki.

Yok mu ey ummeti muhammed kopekbaligi lancer kasa sahibi olan, su arkadasa yakit tüketiminin dogrusunu soylesin bana inanmaz simdi.

Hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 3 Mayıs 2020; 16:55:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Fabrika verisi 9 litre aracın ne yakacak, 6 litre mi

Sıkışınca hemen hakarete başvurmayın yazacak mantıklı sözleriniz varsa dile getirin, yalan dolan abartı olmasın ama mitsubishi öveceğim diye

Diğer markalar sizin topunuzu ezmiş anlaşılan, yalan yanlış yazarak mitsubishi övmenin diğer markaları kötülemenin başka açıklaması olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Lancer 1.5/1.6 otomatikler mitsubishi değil o zaman

Çünkü şehir içi 10-11 litre yakan, 15 saniyede 100 km hızla ulaşan hantal araçlardır kendileri.

Geçenki konuda space stara b segment dediginiz, şimdi space star b segmentine göre geniş iç mekan mı sunuyor ? Kamera nerde nereye gülüyoruz ?

Donanım olarak dolu gelir derken nasıl dolu mesela, şu an space starda donanım namına bi ekran ve dijital klima var, başka donanım var mı ? Asx ve lancer ne kadar donanlımıydı, ne kadar genişti rakiplerine göre ? Eclispe cross donanim olarak iyi ama rakiplerine göre geniş değil ?

Geçmişteki 1-2 modelden yola çıkarak istisnasız yazmanız ne derece mantıklı ?

Ve evet tüm mitsubishiler sorunsuzdur, garantiden bir sürü parça değiştirten modeli hariç.

İstisnasız kelimesinin anlamını iyi öğrenin ve mitsubishi modellerini gereksiz övmeye, ölümüne savunmaya ara verin derim. Sizin anlattığınız gibi kusursuz, üstün mühendislik araçları olsalardı satış rakamları böyle olmazdı dünya çapında. Bi siz zeki değilsiniz yani.

Toyota da honda da nissan da japon, satış rakamları ortada...
    1.5 otomatik tam bir kağnı. bir kere kullandım. 0-100 değeri benim eski yaris 1.0 ile çok benzerdi ayrıca 4 ileri otomatik olduğu için fazla yakıyordu o da doğru. ama sorunsuzluğuna ve vites geçişlerinin konforuna bir şey diyemem çünkü 4 ileri tork konvertörlü klasik şanzımanlar gibi iyiydi.

bir de 2008-2010 1.5'lerin yalıtımı ciddi zayıf. c sınıfı arabada b sınıfı gibi yalıtım vardı . 2011 model yılından sonra el atmışlar neyse ki, 2011 corolla kıvamına gelmişti (avrupa arabaları kadar iyi değildi tabi ben japonlarla kıyaslıyorum direkt)

tasshelhoff'un iyi niyetinden ve bilgisinden şüphem yok. ama mitsubishi konusunda biraz fazla duygusal davranıyor. o yüzden yine yazmış hararetli bir şeyler. ban yemesine üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 3 Mayıs 2020; 21:8:3 >

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların sonuna kadar doğru, herşey ortada yani

Tasshelhofa göre arabanın önünde mitsubishi logosu varsa dünyanın en iyi, en mantıklı aracı oluyor, gerçekler öyle değil. Ben duygusal değil, bilinçli yaptığını düşünüyorum, bu kadarı için kasıt gerek yani.

Neyse objektifliğinden ötürü teşekkürler

• Space star b segment bir arac olsa da bir cok c segment aractan daha konforlu ve gideri var. 2004 otomatigini kullandim ilk araç deneyimimdi 2 3 sene sanayiye gittigimi hic hatirlamam o da fren balatasi icin di.altinda 10 bin liralik teneke şahini olanlar boş yapiyordu zamaninda.tutmadigi icin kelepir fiyata almistim colt u begenmistim ama eksigini gormedim.o paraya space star tam bir uzun yol arabasiydi cimri degil ama konforlu tek elestirim yeni modelin fiyati 70 75k ederidir 120k nedir.
    Ulkenin parasi pul olmus arkadas ne diyelim sövsek mi saysak mi.

• Atraj'ı niye getirmediler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

Space star b segment bir arac olsa da bir cok c segment aractan daha konforlu ve gideri var. 2004 otomatigini kullandim ilk araç deneyimimdi 2 3 sene sanayiye gittigimi hic hatirlamam o da fren balatasi icin di.altinda 10 bin liralik teneke şahini olanlar boş yapiyordu zamaninda.tutmadigi icin kelepir fiyata almistim colt u begenmistim ama eksigini gormedim.o paraya space star tam bir uzun yol arabasiydi cimri degil ama konforlu tek elestirim yeni modelin fiyati 70 75k ederidir 120k nedir.
    Ulkenin parasi pul olmus arkadas ne diyelim sövsek mi saysak mi.
    sizdeki 2004 space star b sınıfı değil mpv idi zamanına göre iyi bir araçtı ben de severdim eskiden

hyundai matrix modeli space star'dan türetilmiş bir araçtır mesela
  • Başlığı görünce acaba yeni motor geldimi diyerek daldım ama hüsran oldu. kg/hp oranı iyi, donanım ve dayanımıda güzeldir. Şehir içi sağa sola gitmelik araç. Segmentindeki polo ve fiestaya göre daha ufak görüntüsü var.
    1.2 atmosferik aracımı satmayı ilk şehir dışı seyahatimden sonra kafaya koymuştum :) bagajsız dört kişi ile rampada gitmeye çalıştığınızı hayal edin..

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

Başlığı görünce acaba yeni motor geldimi diyerek daldım ama hüsran oldu. kg/hp oranı iyi, donanım ve dayanımıda güzeldir. Şehir içi sağa sola gitmelik araç. Segmentindeki polo ve fiestaya göre daha ufak görüntüsü var.
    1.2 atmosferik aracımı satmayı ilk şehir dışı seyahatimden sonra kafaya koymuştum :) bagajsız dört kişi ile rampada gitmeye çalıştığınızı hayal edin..
    ben bagaj ve 4 kişiyle istanbul'dan samsun'a gittim. hem de neyle... 1.0 69 hp toyota yaris'le

döndükten sonra ilk işim aracı ilana vermek oldu. 1 günde satıldı yokuşlarda ikinci viteste bile zorlanıyordu o kadar dolulukla... bir de o kadar ağırlıkla kesinlikle az yakmıyor, 1.6 araba kadar yakıyordu. hatta şu anki 1.6 arabam aynı koşullarda o yaristen çok daha az yakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

Başlığı görünce acaba yeni motor geldimi diyerek daldım ama hüsran oldu. kg/hp oranı iyi, donanım ve dayanımıda güzeldir. Şehir içi sağa sola gitmelik araç. Segmentindeki polo ve fiestaya göre daha ufak görüntüsü var.
    Ss miydi araciniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

1.5 otomatik tam bir kağnı. bir kere kullandım. 0-100 değeri benim eski yaris 1.0 ile çok benzerdi ayrıca 4 ileri otomatik olduğu için fazla yakıyordu o da doğru. ama sorunsuzluğuna ve vites geçişlerinin konforuna bir şey diyemem çünkü 4 ileri tork konvertörlü klasik şanzımanlar gibi iyiydi.

bir de 2008-2010 1.5'lerin yalıtımı ciddi zayıf. c sınıfı arabada b sınıfı gibi yalıtım vardı . 2011 model yılından sonra el atmışlar neyse ki, 2011 corolla kıvamına gelmişti (avrupa arabaları kadar iyi değildi tabi ben japonlarla kıyaslıyorum direkt)

tasshelhoff'un iyi niyetinden ve bilgisinden şüphem yok. ama mitsubishi konusunda biraz fazla duygusal davranıyor. o yüzden yine yazmış hararetli bir şeyler. ban yemesine üzüldüm

Alıntıları Göster
    Bani bu arkadastan degil baska bir arkadasa okuma anlama ozurlu oldugu halde, okuma anlama ozurlusun dedigim icin yedim.

Bu forumda dogrulari yazinca kabahat.

Ha moderator bey isim vermedim o bakimdan kimseye hakaret etmis sayılmam zaten hakaret de degil adam cidden yazilani anlamadan yada anlayamadan cevap yazıyor o kabahatsiz, biz yazilani oku anla sonra cevap ver diyince 4 gun ceza aliyoruz.

Neyse hayirli gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Bani bu arkadastan degil baska bir arkadasa okuma anlama ozurlu oldugu halde, okuma anlama ozurlusun dedigim icin yedim.

Bu forumda dogrulari yazinca kabahat.

Ha moderator bey isim vermedim o bakimdan kimseye hakaret etmis sayılmam zaten hakaret de degil adam cidden yazilani anlamadan yada anlayamadan cevap yazıyor o kabahatsiz, biz yazilani oku anla sonra cevap ver diyince 4 gun ceza aliyoruz.

Neyse hayirli gunler

Alıntıları Göster
    yanlış anlamanı istemem. mitsubishi konusunda özellikle de geçmişte yazdığın şeylerden (colt'la ilgili) çok bilgi sahibi oldum. o yüzden çok kıymetli bir insansın benim nazarımda. yeniden aramızda olmana çok sevindim

boş ver insanların ağzı poşet değil ki büzesin. bana da durduk yere neler neler söylüyorlar, ya şikayet ediyorum ya da blokluyorum.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Hayır. Opel corsa 1.2 twinport 16v 80bg. C kasa 980kg ağırlığındaydı.
    Performans ss ile çok benzer. Tüketimi şehir içinde makuldü, zaten kullanım amaçlarıda bu değilmi..
    Dediğim gibi 3 4 kişi bavulları alıp şöyle bi tatile gidelim derseniz araba otomatik olarak sahibindene ilan giriyor :)

• Tek tek hepsinş okudum yorumların :)). 2. El sadece 2000 km de 2019 model bir tane buldum. 105.000 e bırakacak. Hanım şehir içinde kullanacak. Bu donanıma, bu km ye aynı fiyatta i10 2018 veya 2017 bulunabiliyor. Çok araştıramadım ama ilk anda böyle anladım. Alaşım var. Yerden yere vurmak isteyen arkaşdaşlar benim aklımı çekebilirler mi lütfen :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.