Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekino

makyajlı c180 7 ileri için fascinationa 104.000 fiyat verdiler. öneriniz ne olur?? otomobil fuarını beklesek bi kampanyayla karşılasırmıyz?
    şimdiden teşekkürler

Eylül ayı içerisinde ötv zammı olmadan önce 101.500 TL ye kadar inmişlerdi.. Ortalama 102.000 TL fiyat vardı fascinationlar için..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

quote:

Orijinalden alıntı: porovoye12

Yeni 1.6 amglerin fiyatları ötv ve mercedes zammı ile birlikte pazarlıklı son fiyatı 112.000 TL olmuş hayırlı olsun

Bu yeni 1.6 dediğin 2013 model mi? Kaç beygir kardeş?

Kur düşmedikce fuara değil fabrikaya bile gitseniz çok bişey değişmez.

• 1.6 amg için çarşamba görüşmeye gidicem bayiye.araca sahip olanlar herşeyiyle memnunlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: porovoye12

Yeni 1.6 amglerin fiyatları ötv ve mercedes zammı ile birlikte pazarlıklı son fiyatı 112.000 TL olmuş hayırlı olsun

Bu yeni 1.6 dediğin 2013 model mi? Kaç beygir kardeş?

Kur düşmedikce fuara değil fabrikaya bile gitseniz çok bişey değişmez.

Almanya'dan € kuruyla değil TL kuruyla çıkış yapılıyor diye biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philip27

quote:

Orijinalden alıntı: italy-network

bende aldım bir tane arkadaşlar. siyah metalik 49750 euro

Fiyat çok yuksek 46bin fascination fiyatı amg farkı bin euro 47bin eder, 49750'lik aracta ek bir donanımmı aldınız

O durum sadece göstermece.
    Güya Mercedes Almanya'nın Türkiye ekonomisine güveniyoruz mesajı.
    Kur 2.60-2.70 lere gelsin ne olacak bakın fiyatlar.

• quote:

quote:

quote:

Fiyat çok yuksek 46bin fascination fiyatı amg farkı bin euro 47bin eder, 49750'lik aracta ek bir donanımmı aldınız

Kur okadar artar mımarkadaşım insaf merkez bankasımdirekt müdahale ediyor o tip durumlarda dolar bir 2 tl ye yanaşsın gör hemen düşürüyolar

• Bu gün fiyat aldım AMG paketli 109.500 TL... Bu arada 2. elde dünya kadar araba var 90.000 TL civarına bunlar için ne diyorsunuz?

Ayrıca yeni A serisinide test etme fırsatı buldum, bence olmamış. Tasarım mükemmel, işçilik ve malzeme kalitesi vasat.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kur okadar artar mımarkadaşım insaf merkez bankasımdirekt müdahale ediyor o tip durumlarda dolar bir 2 tl ye yanaşsın gör hemen düşürüyolar

Hocam siz Amerika'da filan yaşıyorsunuz sanırım.
    Burası Türkiye biri birine kitap fırlatır ekonomi çöker vs.böyle birçok örnek verebilirim size çok uzak ihtimaller değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

Bu gün fiyat aldım AMG paketli 109.500 TL... Bu arada 2. elde dünya kadar araba var 90.000 TL civarına bunlar için ne diyorsunuz?

Ayrıca yeni A serisinide test etme fırsatı buldum, bence olmamış. Tasarım mükemmel, işçilik ve malzeme kalitesi vasat.

109500tl fiyat cok fazla olmus otv zammini fazla yansitmis mercedes turkiye. Eylul basinda amg paketi gozumun onunde 106500e verdiler anahtar teslim. Ikinci eldeki 90bin tllik araclar 1.6komp 5ileri olan araclardir buyuk ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

Bu gün fiyat aldım AMG paketli 109.500 TL... Bu arada 2. elde dünya kadar araba var 90.000 TL civarına bunlar için ne diyorsunuz?

İkinci elin çoğu 5 vitesli, amg paketli dediğinde donanım olarak neler var buraya tek tek yazar mısınız? Donanımları merak ettim... Fascination paket yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: nvztdmr

quote:

Orijinalden alıntı: digitalunix

quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

Sonucta o arac ikinci elde deger kaybedecek nasil olmus farketmez ,bence carpan adamdan aracimin ikinci el degeri dustu zararinizi karsilamasini soyleyin kabul etmezse dava acin bence

Oldu olacak, arabaları paketleyip cebimizde taşıyalım, hoş oradaki telefonlar da çiziliyorya, neyse. Herşey değer kaybediyor bu hayatta. Ama birşey değer kaybedecek diye ondan mahrum kalmak anca insanı acizliğe iter. Maldır bu sonuçta, kar da edersin zarar da, herşeyi çok düşünmemek gerek bence.

Öte yandan bunun adına kaza diyorlar, bugün sana yarın başkasına, sonuçta kimse kimsenin arabasını çekemedi diye üstüne direksiyon kıracak yada arabasına yandan önden takacak değil. Biraz daha hoşgörülü olunmalı ve unutmamak gerek ki sakınan göze çöp batar. Sonuçta arabadır, herkes hergün trafikte, sürter, çizilir, takılmayın, binin keyfinize bakın, ne insanlar gördüm buradakileri tenzih ederim ama bir düşünün ki, ağaç dalı kolunu çizdi diye kim umursamıştır bugüne kadar, aynı adam arabası çizilince feryat figan eder, mala bu kadar değer vermeyin, mal sonuçta mal...

Kalın sağlıcakla.

Aynen cok dogru solemissiniz cogu seyi onemsemiyoruz ama arabaya gelice nedense bi takinti durumu olusuyor... Ama once saglik yani saglik mutluluk olsunda mal mulk cizilmis etmis kimin umrunda ama bazen bizler iste sanirim psikolojik olarak elimizde olmadan uzulebiliyoruz onemsizde olsa o an:)

Dsg 35 in mesajina gelince; dava acmak gibi birsey soz konusu bile olamaz. Sonucta kasko ve sigortalar durumlar icin yaptiriliyor davayi acmak son derece komik bir duruma dusurur ole bi hakka sahip degil arac kullanicilari. Ha olurda kasti bir sekilde araca atiyorum bicakla kesilir bicilir vs vs o zaman zaten tazminat ve suc davasinda bulunulabilir ama dediginiz gibi birsey soz konusu bile olmaz

dava açıp kazanan duymuştum. mahkeme böyle karar verdiğine göre olabiliyor. kasko ve sigorta hasarı tazmin ediyor ama aracın değeriyle ilgilenmiyor. neden tamamiyle suçsuz olunan bir durumda birey maddi kayba uğrasın ki.

• Bugun bayi ile gorusmeye gittim c180 amg paket icin adam 109.500 den assagi inmiyor. 200 tl kar var diyor nasil is anlamadim 105 e alanlar nasil bagladilar acaba?

• ımagoodman selamlar

ben elixir sıfreyı kaybettım yenıden uye oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: glocky

Bugun bayi ile gorusmeye gittim c180 amg paket icin adam 109.500 den assagi inmiyor. 200 tl kar var diyor nasil is anlamadim 105 e alanlar nasil bagladilar acaba?

Bayilere vereceğinize,http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-yeni-motor-1-6-cgi-turbo-7-ileri-otomatik-amg-sporpaket-101676221/detay?source=promotion_topl böyle az km deki bir aracı biraz pazarlıkla 100bine almanızı öneririm, ilan örnektir, önemli olan 1.6 ve 7 vites olan bir araç ve düşük km bulabilmenizdir, bayiyi kazandıracağınıza sıfıra yakın bir araca marş bastı parasını vermeden binebilmeyi kim istemez?

Edit: İlandaki araç bir de galeriden, sahibinden kim bilir neler bulunur, artık orası da size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitalunix -- 9 Ekim 2012; 8:37:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

ımagoodman selamlar

ben elixir sıfreyı kaybettım yenıden uye oldum

selamlar Hocam nasılsınız?
  • 103.000 TL'ye 4.000 km. yapılmış 2.el yerine 109.000 TL verip sıfırı alırım ben.

Neden diye soracak olursanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

103.000 TL'ye 4.000 km. yapılmış 2.el yerine 109.000 TL verip sıfırı alırım ben.

Neden diye soracak olursanız

bende 2. El yerine 0 alirim. Hem faturasindan yararlanirim hem kredi olanaklarindan hemde 0 almis olurum.fiyati 95 ve altinda olsa alinabilir ama o fiyatada vermez

• c180 amg için bayi ile anlaştım kaporamı verdim.kısmetse 5güne teslim alıcam aracı.
  • quote:

c180 amg için bayi ile anlaştım kaporamı verdim.kısmetse 5güne teslim alıcam aracı.

Hayırlı olsun.allah kazasız beşasız kullanmak nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

c180 amg için bayi ile anlaştım kaporamı verdim.kısmetse 5güne teslim alıcam aracı.

Hayırlı olsun.allah kazasız beşasız kullanmak nasip etsin.

çok teşekkür ederim.kasko fiyatlarını bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.