Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal39

arkadaslar elimdeki lpgli passatı 50 ye satıp 90 civarı 0 c 180 avangart 7 ileri almayı düşünüyorum
    değermi yoksa yakıt beni üzer mi faiz oranı cok ii ama bakımları falan cok mu pahalı
    aslında su an cok memnunum aracımdan ama heves işte
    ne dersiniz

9lt ş.içi tüketimi var, bakımları uçuk değil ama yedek parça pahalıdır... Dolayısıyla kaskonu yaptırırken iyi seç, ben kaskonu Grupama yaptırmanı tavsiye ederim çünkü diğerlerinde sis farı gibi taş gelip zarar görecek parçalar mini onarım kapsamına girmiyor, benim aracımda böyle bir durum oldu led gündüz farı işçiliğiyle yaklaşık 700TL ;) ve senede 1 kereye mahsus olmak üzere bu tip olaylarda hasarsızlığı bozmuyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMM3L

quote:

Orijinalden alıntı: kartal39

arkadaslar elimdeki lpgli passatı 50 ye satıp 90 civarı 0 c 180 avangart 7 ileri almayı düşünüyorum
    değermi yoksa yakıt beni üzer mi faiz oranı cok ii ama bakımları falan cok mu pahalı
    aslında su an cok memnunum aracımdan ama heves işte
    ne dersiniz

9lt ş.içi tüketimi var, bakımları uçuk değil ama yedek parça pahalıdır... Dolayısıyla kaskonu yaptırırken iyi seç, ben kaskonu Grupama yaptırmanı tavsiye ederim çünkü diğerlerinde sis farı gibi taş gelip zarar görecek parçalar mini onarım kapsamına girmiyor, benim aracımda böyle bir durum oldu led gündüz farı işçiliğiyle yaklaşık 700TL ;) ve senede 1 kereye mahsus olmak üzere bu tip olaylarda hasarsızlığı bozmuyorlar...

Ne kadar dogru bilmiyorum, hasarsizlik bozulmasada bu tip mini onarimlar yaptirdiginizda, autoking deki ufak tefek isler de dahil, daha sonra tramer sorgusunda cikabiliyormus. Bu durumda aracinizi satmak istediginizde insanlari kaza yapmadiginiza ikna etmeniz vs gerekebilir. Buna da dikkat etmek lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba
    Su an c180 cgi ler icin finansman kampanyasi var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: corail

Merhaba
    Su an c180 cgi ler icin finansman kampanyasi var mi?

Evet şu an bir finansman kampanyası var ve faiz oranları çok iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fascination veya Amg için fiyat alan var mı? pazarlıklı fiyatları nelerdir?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-koluman-istanbuldan-c180-k-fascination-sifir-km-98161291/detay
    bu araç eski motorlu bir araç, 93000tl verecekler ne dersiniz? eski ve yeni araçlarda sadece motor farkı olduğunu söylüyorlar, donanım kasa vs aynıymış doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Fascination veya Amg için fiyat alan var mı? pazarlıklı fiyatları nelerdir?

107000 amg. Pazarlık yok .Tüm bayilerde fix fiyat çekiyorlar.Zaten araba yetiştiremiyorlar bu faiz oranlarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-koluman-istanbuldan-c180-k-fascination-sifir-km-98161291/detay
    bu araç eski motorlu bir araç, 93000tl verecekler ne dersiniz? eski ve yeni araçlarda sadece motor farkı olduğunu söylüyorlar, donanım kasa vs aynıymış doğrumudur?

Motor değil şanzımanda farklı. Çok yakar, az kaçar derler ya öyle.
    0 ederi 85000den fazla olmamalı. Satarken zorlanacaksınız. Ben olsam 80000 teklit ederim. 1 TL fazla değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkirsoy

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Benim arac geldi cok sukur ctesi c coupe,amg kasa.acaba amg black egzoslari nerde bulurum.

mrb aracın ek aksesuarlarıyla fiyatı kaça geldi bende bu araçtan düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim..

Hocam amg coupe plaka masraflari haric 116.50 tl ,ama bayide tanidik var,yardimci oldu,diger araclarimiz mercedes idi %2 indirimde ordan aldik,odeme seklinden de indirim aldik,birde kampanya vard normali 128.000 tl.km yapmasaydim aldigimdan daha pahaliya satardim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 15 Eylül 2012; 0:56:37 >

• 1.6 CGI fascination opak beyaz almak istesem ve 60.000 TL 48 ay finansman kampanyasını da kullanmak istesem ( çünkü avantajlı ) en dip fiyat olarak ne alabilirim acaba?
    şu an en düşük fiyat 101.750 TL aldım ki çoğu bayi de aşağı yukarı aynı rakamı veriyor..
    ancak her ne kadar motoru ve şanzumanı yeni de olsa şahsen yaklaşık 1 sene sonra yeni kasası çıkacak olan bu araç için 100.000 TL üzeri rakamı vermek için kendimi ikna edebilmiş değilim..
    100.000 TL üzerine çıkınca fikirler değişmeye,çeşitlenmeye başlıyor? ( f30 316i den başlayıp A4 2.0 TDI ve F30 320d ye kadar uzanıyor ) ve açıkçası benim için psikolojik bir sınır olduğunu fark ettim..
  • quote:

1.6 CGI fascination opak beyaz almak istesem ve 60.000 TL 48 ay finansman kampanyasını da kullanmak istesem ( çünkü avantajlı ) en dip fiyat olarak ne alabilirim acaba?
    şu an en düşük fiyat 101.750 TL aldım ki çoğu bayi de aşağı yukarı aynı rakamı veriyor..
    ancak her ne kadar motoru ve şanzumanı yeni de olsa şahsen yaklaşık 1 sene sonra yeni kasası çıkacak olan bu araç için 100.000 TL üzeri rakamı vermek için kendimi ikna edebilmiş değilim..
    100.000 TL üzerine çıkınca fikirler değişmeye,çeşitlenmeye başlıyor? ( f30 316i den başlayıp A4 2.0 TDI ve F30 320d ye kadar uzanıyor ) ve açıkçası benim için psikolojik bir sınır olduğunu fark ettim..

Hangi aracin kasasi seneye degisiyor?

• Sn.corail
    sizin bu mantıkla bir araç almanız cok zor o zaman.
    Araç alırken bireriz o markaya yada modele tutkunuz olmalı yoksa salt mantıkla isabetli karar vermek cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Sn.corail
    Araç alırken bireriz o markaya yada modele tutkunuz olmalı yoksa salt mantıkla isabetli karar vermek cok zor.

Haklisiniz 1 senedir yerimde sayiyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: fulmonty

quote:

1.6 CGI fascination opak beyaz almak istesem ve 60.000 TL 48 ay finansman kampanyasını da kullanmak istesem ( çünkü avantajlı ) en dip fiyat olarak ne alabilirim acaba?

Mercedes C klasse 2014 te yeni kasasi ile bekleniyor..
    Bu da yaklasik 1 yil var anlamina geliyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fulmonty

quote:

Mercedes C klasse 2014 te yeni kasasi ile bekleniyor..
    Bu da yaklasik 1 yil var anlamina geliyor..

W205 kodlu yeni kasa icin spy fotolara ekteki linkten ulasabilirsiniz..
    İc dizanina ait goruntuler de sizmaya baslamis,ekran A ve B serisindeki gibi sonradan montajli gibi olmus..

http://www.autoguide.com/gallery/gallery.php/v/main/news/spy-photos/mercedes/2014C-Class/Mercedes-Benz-C-Class-5.jpg.html

• quote:

quote:

Sn.corail

Prius'uda incele derim corail. Hybrid sistem açar belki senin kısmetini
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

quote:

quote:

Sn.corail

Prius'uda incele derim corail. Hybrid sistem açar belki senin kısmetini

Yok maalesef o da acmaz.. Toyota hicbir zaman slmayi dusundugum bir marka olmadi.. Hele hybrid hic dusunmedim.. Dusunmem de..
    S60 T4 ya da CC 1.4 TSI deseniz belki?

• arkadaşlar engelli raporu ile araç almayı düşünüyoruz c180 olacak büyük olasılık ancak paramız prime veya avantgarde donanımına yetecek gibi. size soracağım şu bi iki donanım arasında ne gibi farklılık var prime alsam boş bir araba mı olur? mercedesin sitesindeki konfigiratörden baktım anlayamadım bana yardımcı olursanız sevinirim
  • Selam Arkadaşlar birşey sormak istyorum sizlere hem içlerinizde bildiğim kadarıyla Chip Tuning işiyle ilgilenenler var onlar içinde bir bilgilendirme olmuş olur diye düşünerek yeni konu açmadan buraya devam edeyim dedim :)

Şimdi C180 CGI 1.8 araçlar için (1.6 CGI'lara oluyor mu onu bilmiyorum) chip tuning araştırması yaptım fiyat teklifleri aldım,

BRABUS B 18 S Performance Kit

197HP
    305NM(tork)

+ olarak yeni intercooler geliyor (daha geniş, daha çok soğutması için)

Fiyat 3500 €
    İndirimli Son Fiyat: 2900€ Euro

F355 Istanbuldaki Brabus bunu yapan firma ve noter tastikli garanti belgeleri veriyor Brabus tarafından İmzalı Kaşeli...

CARLSSON C-Tronic CB 18S

201HP
    340NM(tork)
    + İntercooler

Fiyat: 2.588,33 €
    İnidirimli Fiyat: 2450€

KOLUMAN ISTANBUL ( YETKILI SERVISTE SATILMASI AVANTAJ MI DEZAVANTAJ MI O DUSUNDURUCU)

Son olarak Btg Maslaktan fiyat alındı 1100 TL
    BTG MASLAK yabancı bir firmanınkini getirtip takıyor

200 hp 310 nm guc saglıyor...

Brabus marka olan kit ve btg olan kit beyine yazılım olarak değil sadece ekstra tuning box şeklinde kablolarla arabaya bağlanıyor

carlsson olan markanın kiti de yine beyine yazılım atılmadan yapılıyor fakat tuning box olarakta bağlanmıyor, aracının beyninin üstüne takılıyor...

en güzel şekilde ne yaparsam sonuç alırım biraz fiyatlar pahalı ama işte markalar'da insanı dusunuduyor ve kararsız kaldım deneyımı olanlar yada bu konuda bılgı sahıplerınden yardım almak ıcın bunları yazmak ıstedım cevaplarınızı yorumlarınızı ve tavsıyelerınızı beklıyorum

saygılarımla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nvztdmr

Selam Arkadaşlar birşey sormak istyorum sizlere hem içlerinizde bildiğim kadarıyla Chip Tuning işiyle ilgilenenler var onlar içinde bir bilgilendirme olmuş olur diye düşünerek yeni konu açmadan buraya devam edeyim dedim :)

Şimdi C180 CGI 1.8 araçlar için (1.6 CGI'lara oluyor mu onu bilmiyorum) chip tuning araştırması yaptım fiyat teklifleri aldım,

BRABUS B 18 S Performance Kit

197HP
    305NM(tork)

+ olarak yeni intercooler geliyor (daha geniş, daha çok soğutması için)

Fiyat 3500 €
    İndirimli Son Fiyat: 2900€ Euro

F355 Istanbuldaki Brabus bunu yapan firma ve noter tastikli garanti belgeleri veriyor Brabus tarafından İmzalı Kaşeli...

CARLSSON C-Tronic CB 18S

201HP
    340NM(tork)
    + İntercooler

Fiyat: 2.588,33 €
    İnidirimli Fiyat: 2450€

KOLUMAN ISTANBUL ( YETKILI SERVISTE SATILMASI AVANTAJ MI DEZAVANTAJ MI O DUSUNDURUCU)

Son olarak Btg Maslaktan fiyat alındı 1100 TL
    BTG MASLAK yabancı bir firmanınkini getirtip takıyor

200 hp 310 nm guc saglıyor...

Brabus marka olan kit ve btg olan kit beyine yazılım olarak değil sadece ekstra tuning box şeklinde kablolarla arabaya bağlanıyor

carlsson olan markanın kiti de yine beyine yazılım atılmadan yapılıyor fakat tuning box olarakta bağlanmıyor, aracının beyninin üstüne takılıyor...

en güzel şekilde ne yaparsam sonuç alırım biraz fiyatlar pahalı ama işte markalar'da insanı dusunuduyor ve kararsız kaldım deneyımı olanlar yada bu konuda bılgı sahıplerınden yardım almak ıcın bunları yazmak ıstedım cevaplarınızı yorumlarınızı ve tavsıyelerınızı beklıyorum

saygılarımla :)

hocam bende bu konuları araştırıyorum,fiyat araştıması iyi olmuş.Egzos ve difüzörüde değiştireceğim,acaba brabusda onları da gördünmü.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.