Şimdi Ara

Maksimum 650tl'ye kadar Elektro Klasik Gitar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütçem maksimum 650 tl

İnce klavyeli, evde kullanımlık, belki yılda 1-2 kez amfiye bağlanacak, çıplak sesi güzel ve güçlü bir elektro klasik gitar almak istiyorum tavsiyeleriniz neler olur?

• tünele git dene tavsiyeyle olmaz bu iş.Senin sevdiğin tonu nerden bilebilirz ki...
  • eskirakı kullanıcısına yanıt
    o konuda haklısın tabi de İstanbul'da yaşamıyorum, gitme imkanım yok, yoksa ben de deneyip alma taraftarıyım her zaman, o yüzden sizlerden yardım istiyorum zaten, belki en azından bi kaç tavsiye olursa buralarda o marka modele bakınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightvision

o konuda haklısın tabi de İstanbul'da yaşamıyorum, gitme imkanım yok, yoksa ben de deneyip alma taraftarıyım her zaman, o yüzden sizlerden yardım istiyorum zaten, belki en azından bi kaç tavsiye olursa buralarda o marka modele bakınırım

peki evde kullanacaksan neden elektro klasik alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

quote:

ilk mesajımda da belirtmiştim, amfiye bağlama durumu da olacaktır zaman zaman
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

quote:

ilk mesajımda da belirtmiştim, amfiye bağlama durumu da olacaktır zaman zaman

Cordoba c1 yada c5 modelleri olabilir zamanında bir modelini denemiştim çok hoş bir tonu vardı.

• eskirakı kullanıcısına yanıt
    tşkler...

başka önerisi olan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.