Şimdi Ara

Maksimum 4000 TL ye kadar çamaşır makinası tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar maksimum 4 bin tl ye kadar solo camasir makinası almak istiyorum evim için , aklımda bir iki model var yorumlarınızı almak istiyorum bu iki makineden hangisi daha iyi ?
    Farkları neler , tam anlayamadım farklarını ?

1.https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/yikama-ve-utuleme-grubu/camasir-makineleri/solo-camasir-makineleri/WM14T49XTR?breadcrumb=laundrycarewashingmachinesfrontloaderwashingmachines

2.https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/yikama-ve-utuleme-grubu/camasir-makineleri/solo-camasir-makineleri/WM14T6HSTR?breadcrumb=laundrycarewashingmachinesfrontloaderwashingmachines

Marka model takıntım yok iyi olması benim için önemli.
    Saygı ve sevgilerle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WM14T6HSTR modelinde I-dos (sıvı dozajlama ünitesi ve sıvı deterjan deposu), uzaktan bağlantı (akıllı telefon-tabletten kontrol) ve kontrol paneli üstünlüğü var. Programlarda birkaç detay farkı var. Tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.
  • Merhaba,
    WM14T49XTR modeli Türkiye üretimi inox model
    WM14W6HXTR modeli Almanya üretimi Candoğan beyin de dediği gibi HomeConnect, i-DOS gibi farkları var ama bunlar olmazsa olmaz şeyler değil. Bu ikisi arasında HomeConnect, i-DOS özelliği olmayan Almanya üretimi var, bu bütçede sanırım buna bakmak daha mantıklı olabilir.

Model Kodu: WM14W56XTR

Detay görüşmek isterseniz yardımcı olmak isterim, Serdar Çetin 05533976676 dan bana ulaşabilirsiniz.
    Saygılar.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz icin.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Sizinle iletişime geçmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baguchas -- 12 Mart 2019; 23:2:14 >
  • Baguchas kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size telefonumu ilettim. Görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baguchas

Sizinle iletişime geçmek isterim.
    cihaz aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

WM14T6HSTR modelinde I-dos (sıvı dozajlama ünitesi ve sıvı deterjan deposu), uzaktan bağlantı (akıllı telefon-tabletten kontrol) ve kontrol paneli üstünlüğü var. Programlarda birkaç detay farkı var. Tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.
    Suyla ilişkisi olan Bosch ve Siemensi evimin içine sokmam (Sudan tasarruf yapan makine 5 para etmez)

Suyla bir şey yıkanıyorsa miele ya da elektrolux alacaksın bunu da alırken kaç litre su tüketiyor ve bu suyu nasıl püskürtüyor buna bakacaksın

bulaşık makinede extra sıcak yıkama olacak bosch siemenste yok olmadığı gibi bir de sudan tasarruf yapmışlar (Su gördüğünüz yerde bosch ve simensten uzak durun)

Bosch ve siemens satıcıları bile şikayetçi ürünlerden (hem ürün hem de fiyattan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 18 Mart 2019; 22:20:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.