Şimdi Ara

MagicIso ile Multiboot dvd nasıl oluşturulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende magiciso 5.4 var bununla multiboot dvd nasıl yapılır menüyü yaptım ama cd imageleri nasıl dvdye atacağımı anlamadım basit bir dille anlatabilirseniz çok sevinirim
    Forumda aradım ama bana göre çok profesyonel anlatımlar..
    magiciso nun sitesinedende hiçbirşwy anlamadım sadece menuyü oluşturmayı anlatmış
    Bi yardım....

• bu işlem zaten biraz detay gerektirir yapacagınız dvd de bulunan dosyalara baglı olarak işlemler farklılaşabilir google da birçok anlatım var mesela

kullanıcı girişi gerektirdigi için önbellek linkini veriyorum belki fikir verir bizim forumumuzdada anlatımlar var arama kısmına multiboot yazarsan yazılım bölümünde birçok açıklama var

http://64.233.183.104/search?q=cache:jE8GY2WRAA8J:www.hilalturk.com/bootlu-cd-veya-dvd-leri-birlestirmek-resimli-anlatim-t-50688.html+MagicIso+ile+Multiboot+dvd+hilal&hl=tr&ct=clnk&cd=1&client=opera

• quote:

Orjinalden alıntı: seventyseven

bu işlem zaten biraz detay gerektirir yapacagınız dvd de bulunan dosyalara baglı olarak işlemler farklılaşabilir google da birçok anlatım var mesela

kullanıcı girişi gerektirdigi için önbellek linkini veriyorum belki fikir verir bizim forumumuzdada anlatımlar var arama kısmına multiboot yazarsan yazılım bölümünde birçok açıklama var

http://64.233.183.104/search?q=cache:jE8GY2WRAA8J:www.hilalturk.com/bootlu-cd-veya-dvd-leri-birlestirmek-resimli-anlatim-t-50688.html+MagicIso+ile+Multiboot+dvd+hilal&hl=tr&ct=clnk&cd=1&client=opera

Teşekkürler bir zamanlar o konuyu ben yazmıştım. Takıldığın bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.....

• Yardımınız için teşekkür ama hala takıldığımnoktayı çözemedim
    şimdi o boot edilecek cd içeriklerini direk ana kısma mı kopyalayacağız eğer öle ise farklı cdlerde benzer klasörler ve dosyalar var üzerine yazmak zorunda kalıyorum dolayısıyla ilk eklediğim cd içeriği bozuluyor
    ben bu şekilde live acronis, live pardus, live xp cdlerini tek bir dvdde topladım lakin hata verdi
    hatam ne acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Ramazan ÜNAL

Yardımınız için teşekkür ama hala takıldığımnoktayı çözemedim
    şimdi o boot edilecek cd içeriklerini direk ana kısma mı kopyalayacağız eğer öle ise farklı cdlerde benzer klasörler ve dosyalar var üzerine yazmak zorunda kalıyorum dolayısıyla ilk eklediğim cd içeriği bozuluyor
    ben bu şekilde live acronis, live pardus, live xp cdlerini tek bir dvdde topladım lakin hata verdi
    hatam ne acaba

Arkadaşım senin yaptığın yöntemle tabi arıza verir. Bu senin söylediğin çok değişik konulara kadar uzuyor. Normal bir kullanıcı içinde bu yöntem zor sayılır.
    Ben bu konuyu hiç deneme fırsatım olmadı ama yinede ufak tefek bilgim var. Senin için googlede bir arama yaptım. Sana gerekli bilgileri ordan öğrenebilirsin......
    http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=multi+boot+UltraEdit&btnG=Google%27da+Ara&meta=

Saygılar..........

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.