Şimdi Ara

Magic Kart oyunları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar şu magic kart oyunu serisi hakkında bikaç sorum olacak. Oyunların gördüğüm kadarıyla singleplayer modu var Peki serinin takip edilebilecek bir hikayesi var mı? Yani direk 2015 versiyonundan başlasam bişey kaybeder miyim? Bide oyunların ana platformu pc mi yoksa xbox mu? Bu merak ettiklerim dışında başka bilgilerde verebilirsiniz. Çok merak ediyorum bu seriyi. Bilgi topladıktan sonra steamden bi oyununu alıcam.

• öyle ahım şahım güzel hikayeleri var diyemeyeceğim. Ama her saatte multiplayer için insan bulabiliyorsun. oynarım günde yarım saat bir saat ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

öyle ahım şahım güzel hikayeleri var diyemeyeceğim. Ama her saatte multiplayer için insan bulabiliyorsun. oynarım günde yarım saat bir saat ben.

Hangisini oynuyorsunuz? 2015 versiyonu mu ? Bide galiba yeni çıkacak oyunu f2p olacak demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basol92

quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

öyle ahım şahım güzel hikayeleri var diyemeyeceğim. Ama her saatte multiplayer için insan bulabiliyorsun. oynarım günde yarım saat bir saat ben.

Hangisini oynuyorsunuz? 2015 versiyonu mu ? Bide galiba yeni çıkacak oyunu f2p olacak demişlerdi.

2015 oynuyorum ben. 2016 hakkında bir fikrim yok nasıl olur ne olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.