Şimdi Ara

MADONNA BIR EFSANEDIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR MADONNA BIR EFSANE...EFSANE....BASKA BISEY SOYLEMEYE GEREK YOK....1999 YILINDA 63 MILYON DOLARLIK BIR SERVETI VARDI SIMDI NE OLDU BILMIYORUM.......TOPLAM 62 TANE KLIBI VAR...62 ADET KLIP....VE HEPSI POPULER SARKILARININ KLIBI....AMERIKALI OLMASINA RAGMEN AMERIKAYI ASAGILIYOR,ONLAR BIRER IDIOT DIYECEK KADAR GUCLU...FRIDA KAHLO'NUN 52 ADET TABLOSU DA MADONNADA....MAVERICK MUSIC SIRKETININ SAHIBI...PRODIGY VE ALANIS MORISETTENIN ONUNU O ACTI....TUTUPTA BRITNEY GIBI KUCUK,CAHIL,SIFIR YARATICILIK SAHIBI GUZEL KIZI ONLA KIYASLAMAYIN....MADONNA 1958 DOGUMLU VE COGUMUZUN ANNESININ YAPAMAYACAGI AKROBATIK HAREKETLERI KONSERLERINDE SARKI SOYLERKEN YAPABILIYOR....DUNYADA DAHA KAC KISI VAR BOYLE...GUCLU ?

• e mütabıkızda,napıcaz şimdi?
  • Evet evet...
  • Ben birşeyi merak ediyorum.Modonna'nın zekası acayip fazlaymış.Peki neden zekasını kullanmıyor?
  • soyle bakalım madonna dan kac milyon dolar aldın bu reklam için....

Walla ister efsane olsun ister kestane umrumda diil cunku dinlemiorum ayrıca amerikaya laf eden bir suru sanatcı war banane servetinden kime yarar ayrıca o akrobatik hereketler yapabiliyor yasına gore eee napiim ben simdi o kim ki benim annemle kıyaslanıor ya umrumda diil dostum abartma bole seyleri 64milyon dolar olmus olmamıs bana 1 milyon u bile gelmedi ee napaıcas simdik

• bu şekilde konuya bakarsan arkadaşım britney spears 22 yaşında olmasına rağmen 150 milyon dolar serveti var ve madonnanıın 10u geçkin albümü olmasına rağmen britney 4 albümle madonnaııın albüm satışlarına ulaşmak üzere...üstelik kendi tahtına bile aday gösteriyor britnneyi ki zaten britnney çoktan madonnanı önüne geçmiş durumda....zaten bular saçma konular madonna evet bir efsane ama artık bayağı bir baydı bence britney çok daha iyii
  • e arkadaş ne olmuş yani.. saydıklarını hiçbirinin efsanelikle alakası yok. yani öyle bir yorum ki Bill gates ile Ajda pekkan karışımı biri olması lazım.
  • Zekasını veya servetini bilemem ama, hele o La is la bonita adlı şarkısının klibinde manyak gözüküyor.
    Hatunun genç halini hemen hemen her gün en az bir defa seyrediyorum.
    Sapık falan sanmayın beni haaa. Sadece hoş hatun o kadar.

Ahhh Madonna ahhhhh!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YBAGCI -- 3 Aralık 2004, 22:55:43 >

• quote:

DUNYADA DAHA KAC KISI VAR BOYLE...GUCLU ?

Michael Jackson Var Dostum..
    Serveti Milyar Dolarları geçiyor

63 Milyon Doları sadece Off The Wall Kasetiyle Alıyor...
    Dünyanın en çok satan kasetini yapıyor... (60 Milyon Olduğu 2000 yılında açıklandı)
    Müzikte Kırılmadık rekor bırakmıyor...
    Konserleri Dünyanı En pahalı konseri oluyor...
    15dk. Bir performans'da 113 Milyon insanı Topluyor...

Madonna'ya Queen
    Michael'a King Deniyor...

Varmı Daha iyisi.. ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.