Şimdi Ara

MACfit spor salonu 3 gün bedava haydi spora sonra aylık 45 TL Kampanya !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
53.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde iş yeri oraya yakın acaba bende oraya buradaki üyelik bitince yazılsam mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Benimde iş yeri oraya yakın acaba bende oraya buradaki üyelik bitince yazılsam mı

Hocam benim ev ikisinin arası gibi, Ihlamkurkuyu'nda.

Buyaka yakın ancak toplu taşımadan inince 10 dk falan yok var biliyosunuzdur.

MetroGarden'da ise önünde durak var diye biliyorum.

Yani benim için ikisine de ulaşım neredeyse eşit. Ama yine de buyaka olsa daha iyi olabilirdi diyorum.

MetroGarden'ın daha temiz olacağını ve nispeten daha az kalabalık olabileceğini de düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

Geri sayım başladı
     MACfit spor salonu 3 gün bedava haydi spora sonra aylık 45 TL Kampanya !!!

Resimdeki yer Ankamall macfit değilmi?

• Bir salonda Büyükçekmece - Mimaroba tarafına açsalar olmaz mıydı ?
  • İzmir bornovadaki salona gitçem gibi fiyat çok uygun ama apaçi dolu değildir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

İzmir bornovadaki salona gitçem gibi fiyat çok uygun ama apaçi dolu değildir umarım

Ben de Forum Bornova'dakine kaydolmayı düşünüyorum da çok kalabalık olmasından korkuyorum hocam. Bayağıdır reklamını yapıyorlar çünkü bir sürü kaydolan oldu.
  • burdakı cogu ınsan verdıgı paraya hocayıda satın almak ıstıyor

verıyor 80-100 neyse hoca ayrılmasın yanımdan herseyıme baksın sureklı dursun yanımda ıstıyor

macfıt salonunda hoca olmaz zaten malzemeyı kullanırsınız hoca ıstersenız gunluk aylık ucret alır sızden

bu salonlar bılgısı olan sureklı calısan ıcın cok ıyı fırsattır

nazlanıp gelen hoca ısteyen bakmasın bu salona

bızde 50 lıra ılk 2-3 ay hareketler ogrenılene kadar hoca bakıyor sonra gene sıze kalıyor sız yardım ıstersenız gelıyor hoca

50 lıra verıp 2000 lıralık hızmet beklemeyın
  • bu fiyat iyi hosta ipini koparan giriyor salona arkadasimin uyeligiyle ankaradaki bir subesine gittim 2 kez. gelenlerin cogunlugunun amaci spor degil gibi gozukuyordu ve cok kalabalikti. iki kere dusunun bence kayit olmadan ucuz olmasi aldatmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

quote:

İzmir bornovadaki salona gitçem gibi fiyat çok uygun ama apaçi dolu değildir umarım

Ben de Forum Bornova'dakine kaydolmayı düşünüyorum da çok kalabalık olmasından korkuyorum hocam. Bayağıdır reklamını yapıyorlar çünkü bir sürü kaydolan oldu.

Salona gidip bakçam kalabalıksa gitmem ama orası her türlü dolu olur lüks yerde çok ucuz fiyat çekmişler

• Buyakayı aradım böyle bir kampanya bizde yok yeni açılan cluplerimizde var dediler.

• yağmur yağınca tepesinden sular damlayan spor salonu.
    daha açılalı 6 ay olmamış ama yağmurlu günde sağda solda şıp şıp damlayan sular görebilirsiniz.
    diyor ekşi sözlük ankamall için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursada giden var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

burdakı cogu ınsan verdıgı paraya hocayıda satın almak ıstıyor

verıyor 80-100 neyse hoca ayrılmasın yanımdan herseyıme baksın sureklı dursun yanımda ıstıyor

macfıt salonunda hoca olmaz zaten malzemeyı kullanırsınız hoca ıstersenız gunluk aylık ucret alır sızden

bu salonlar bılgısı olan sureklı calısan ıcın cok ıyı fırsattır

nazlanıp gelen hoca ısteyen bakmasın bu salona

bızde 50 lıra ılk 2-3 ay hareketler ogrenılene kadar hoca bakıyor sonra gene sıze kalıyor sız yardım ıstersenız gelıyor hoca

50 lıra verıp 2000 lıralık hızmet beklemeyın

yahu zaten belli bir program var. Sana bir program veriyor ve ilk gün sana programı gösteriyor geri kalan günler programdaki hareketleri kendin yapıyorsun. Zaten her gün aynı hareketler sürekli başında hocanın durmasına gerek yok. Doğru yaptığına inanmadığın bir hareket varsa tekrar hocaya danışabiliyorsun, onunla ilgili bir sorun yaşamadım. Programlar 2'şer ayda bir değişiyor. En azından benim gittiğim salon bu şekilde. Gittiğim salon güzel ama biraz tuzlu. 13 ay haftasonu hariç 1800TL.

O yüzden ben artık olayı kaptım artık belli başlı hareketleri tek başıma yapabilirim yani acemiliği attım. Şu an biraz daha makül bir salon arıyorum. Herkese kolay gelsin...

• koyar olm kullanıcısına yanıt
    iste belli bir temelden sonra hareketleri ögrenince tek basına yapabiliyorsun

yazmıslarya 2 ay bakıyorlar sonra gıdıyorlar dıye onu anlatmak ıstedım

bızım senelık 700

balıkesirde olan varsa pm atsın yardımcı olurum
  • Ben tam anlamadım bu kampanyayı. Sanırım her şubede yok. Peki Ataköy A plus bu kampanyaya dahil mi? Bilgisi olan var mı?
  • Salon güzelmiş. Keşke Eskişehir'de de olsa. Yakın olan kaçırmasın bence oldukça kaliteli gözüküyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

quote:

Salona gidip bakçam kalabalıksa gitmem ama orası her türlü dolu olur lüks yerde çok ucuz fiyat çekmişler

İşte gidip bakma gibi bir şansımız yok ki. Bu fiyat için şimdiden kayıt olmamız gerekiyor ve salon hala inşaat halinde. Ağustos sonu - eylül başı gibi açılması planlanıyor. Eğer salon açıldıktan sonra kaydolmak istersek 55 liraya ekstra bir seferliğe mahsus 90 lira katılım ücreti vermemiz gerekiyor Ayrıca dediğinize katılıyorum lüks yerde lüks salona çok ucuz fiyat çekilmiş.

• Buyaka da kaç para
  • İstanbul-Kağıthane-Axis avmde de açılacak.Eylül sonu Ekim başı.Bu fiyatların sadece yeni açılacak subelerde ve belli kontenjandaki kişi sayısı ile kısıtlı olduğunu söylediler.Randevulu olarak plates,spinning vb. Toplu çalışmalar ücretsiz olacakmış.Bana uygun geldi.Ama kesinlikle yıllık almam.Önce 2-3 ay 55 ten alırım sonra memnun kalırsam ve gidebiliyorsam bakarız.Sonrada kurucu üye olunacağı için indirimli yillik üyelik satacaklarmis.

• Gayet kalitelidir düşünmeden gidin diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.