Şimdi Ara

Marmaris Çam Balı🍯- Arı Poleni🐝 | Ahbap Derneği'ne Bağış Yapıyoruz! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
96
Favori
45.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En zor kısmı kargoyu açabilmek oldu :)
    Çok güzel korunaklı bir şekilde gelmiş.
    Hediyeler için ayrıca teşekkür ederim.
    İletişim oldukça kuvvetli ve her sorunuza rahatlıkla cevap alabilirsiniz. Benim ufak bir ricam oldu hiç sorun etmediler.
    Tekrardan teşekkür ediyorum. Başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle.
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz ve bizleri tercih için çok teşekkür ederiz.

Bal gibi tatlı günler dileriz🍯
  • Merhabalar, bayram öncesinde vermiş olduğum çam balı ve polen siparişim sorunsuz şekilde elimize ulaştı. Paketleme güzel olduğu için taşıma sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Balın aroması, doğallığı ve tadı çok hoşumuza gitti. Bu kalitede ürün için fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. Dün geç saatlerde vermiş olduğum 2 kg çiçek balı siparişim de bugün kargoya verildi. Ayrıca her iki siparişimde de bizim adımıza vakıflara bağışta bulunulması guzel ve takdir edilesi bir davranış. Berkan bey ve eşine teşekkürlerimi sunuyor, denemeyenlere de tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 17 Nisan 2024; 21:22:30 >
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermemek adına her geçen gün daha iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.

Vakıflara ve derneklere yapmış olduğumuz bağışları, hem bizlerin hem de siz değerli müşterilerimizin manevi huzuru için önemsiyoruz.

Ürünlerimizi keyif ve afiyetle, sağlıklı ve mutlu günlerde tüketmenizi diliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 17 Nisan 2024; 22:44:57 >
  • 2kg çiçek balı geldi. Tadı muhteşem. Çok teşekkürler. Bu arada videodaki sahte bal testini de yaptım başarı ile geçti. Suyun içinde direk petek şeklini aldı. Testten de geçmiş oldu.

GERÇEK BAL SAHTE BAL NASIL ANLAŞILIR # Eyüp Okumuş (youtube.com)

• guguk kullanıcısına yanıt
    Geri bildiriminiz ve bilgilendirme için teşekkür ederiz. Keyif ve afiyetle tüketmenizi temenni ediyoruz.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.