Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Maaşının 2 katı değerinde Telefon almanın Mantığı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
3
Favori
5.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet soru başlıktaki gibi "Maaşının 2 katı değerinde Telefon almanın Mantığı nedir?"

• Kime sorsam taksitle bir şekilde hallederiz diyor. Millette kafa kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen istediği telefonu alır. Kimseye laf düşmez bu konuda.
  • Cool olmak diyip senin bak ben böyle değilim egonu tatmin mi edelim ?

• Mantik aramaya gerek yok kisinin kendi tercihidir hickimse de karisamaz. Biraz da zenginin mali zügürdün cenesi hesabi, eger yasin kücükse büyüyüp parani kazaninca anlarsin

• Gösteriş ve popüler kültür.
  • ayranı yok içmeye faytonla gider ayfon almaya
  • Maksat türk milleti kalkınmasın sürekli bankalara kredi kartlarına borcu olsun. yıl 90 dan beri cebimizde artık yastık altı paramız olmuyor 3 kuruş para ile bir ev almaya çalışıyoruz ev de ev olsa kutu desek iyi olur. Yaşantımız çok kötü. Sosyal faliyet yok hobi yok. Çalışmak var. Ülkenin de içine böyle edilir.

Milletin birbirine verecek borç parası bile yok.

Lanet olsun böyle vergi sistemine !!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojave -- 21 Haziran 2013; 16:21:40 >
  • e o zaman ev sahibi olmanında mantığı yok veya araba veya 1 senelik spor salonu üyeliği veya....
  • Meselam herkesin hayatında gimse garışamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakışıklı Kaslı Serseri

Evet soru başlıktaki gibi "Maaşının 2 katı değerinde Telefon almanın Mantığı nedir?"

Cem yılmaz bunu son gösterisinde gözlemleyebildiği kadarını anlatıyor. Biraz da olsa haklılık payı var bence izlemelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

e o zaman ev sahibi olmanında mantığı yok veya araba veya 1 senelik spor salonu üyeliği veya....

kardeşim yanlış düşünüyorsun evin sana getirisi olucak kira ödemiyceksen ve zamanla düze çıkıcaksın. Ayrıca 300-400liraya da adam akıllı telefonlar var ama ucuz fiyata adam akıllı ev bulmak zor bir durum. Hatta aldığın telefon daha 1yıl geçmeden modası geçicek. Araba zaten başlı başına masraf, hiç kullanmadan evinin önünde dursa bile yıllık (ortalama arabadan bahsediyorum) 2,5-3bin tl masrafı var. Gerçekten ihtiyaç sahibi olmadığın şeyleri bu ülkede alman milletin gözünde abes kaçar. Herkes lüks yaşamak ister ama unutulmamalı ki bir atasözü vardır; Ayağını yorganına göre uzat.
  • Kimse yanlış anlamasın.

asgari ücretle çalışan, manav, şöför, muavin, öğrenci, bakkal vs. hepsinde son model tel. var. Kimse ben açım demesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 21 Haziran 2013; 16:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

e o zaman ev sahibi olmanında mantığı yok veya araba veya 1 senelik spor salonu üyeliği veya....

evle telefon bir mi
  • Alıp 4-5 sene kullanacaksa sıkıntı yok bence.
  • Sırf gösteriş olsun millete hava basim diye yapılan salakca bi durum.
  • kimse biranda ödemiyorki taksitle alıyor onlarda.ayda hat'ın ıvır zıvırları dahil 100-150 arası bir şey ödeyerek bilmemkaç taksitte alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: readyant

Meselam herkesin hayatında gimse garışamaz
    Özgürlüüü bidir
    quote:

3DG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KakaoluBiskuviCetesi -- 21 Haziran 2013; 16:34:51 >
  • Arkadaşlar bazılarımız " Kimse kimsenin hayatına karışamaz" demiş yada demeye çalışmış :)
    Ama şimdi nedir bu saçmalık? 500 TL'lik telefonlada internete giriliyor, konuşuluyor, mesaj yazılabiliryor - 1800 TL'lik telefonlada.
    Tanıdığım birçok kişi asgari ücretle çalışıp Samsung S3 - Iphone 5 gibi telefonları var. Niye aldın falan diyorum "aldım işte" diyor çoğu.
    Birilerine hava mı atmak cool mu gözükmek mi acaba tüm mesele..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VROOOM

kimse biranda ödemiyorki taksitle alıyor onlarda.ayda hat'ın ıvır zıvırları dahil 100-150 arası bir şey ödeyerek bilmemkaç taksitte alıyorlar.

mesele ayda kaç para taksit ödediğinden ziyade, kaç para kazandığı.

bizim servis şöförünü de böyle kandırıp beş para etmez blackberry'i 24 ay vade ile satmışlar, 3 ay sorna yakınıyodu ben bunun parasını nasıl ödücem diye.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.