Şimdi Ara

Gaming Klavye tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni sistem kurdum sıra geldi klavye almaya öncelikle rgb denilen yani her tuş ayrı renkte ayarlanabilen bi model tavsiye edermisiniz fiyat çok ucuk olmasın zaten tahmini 250 tl civarı en ucuzları aklımdaki markalar razer, roccat, logitech , steelseries . peki siz ne tavsiye edersiniz ?

• Ben de bu aralar araştırıyorum Türkiyeden alacaksan GameX fuarına gidersen fuarda indirimli ürün satacaklar diye biliyorum.(Fuar İstanbulda). Eğer Amazon'dan alırım dersen o fiyatlara mekanik klavye de alabilirsin.Aşağıya örnek klavyeler atıyorum.

Razer (Mekanik) : Bildiğim kadarıyla bu klavyede farklı renkler ayarlanabiliyor ama renk belirlenince bütün klavye aynı renk oluyor.

SteelSeries

Üstteki klavyeler şuan indirimde. Eğer Amazondan almaya karar verirsen aratarak çokca sonuç bulabilirsin. Yok ben Türkiye'den almak istiyorum diyorsan dediğim gibi fuarı değerlendirebilirsin ya da Game Ekstra var oradan bakabilirsin.Daha farklı siteler vardır şuan hepsi aklımda değil. Kolay gelsin.

Edit:Link düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E0C9946C5 -- 28 Kasım 2014; 4:53:18 >

• Roccat isku var birde onu araştırdınmı hiç ?
  • 250 tl'ye nasıl rgb klavye alacaksın merak ediyorum 500 liradan başlıyorlar.
  • Türkiye fiyatları 500den başlıyor

• yazıyı tekrar okursam tahimini en ucuzu 250 tl civarı ona göre demişim 250 tl ye kadar alıcam yazmıyor kaldıki blackwidow chroma 144 dolar 20 dolar çekim var 122 dolar oda 260 tl yapar
  • BadCatShero kullanıcısına yanıt
    Ona da baktım ama ben şimdi mekanik klavye almadığım için mekanik klavye arıyorum. O üründe hoşuma giden şey boşluk tuşunun altındaki tuşlar; oyun oynarken kullaışlı olur.
  • evet biri o tuşlar hakkında notbooklardaki mice tuşları gibi zor basılıyor demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

yazıyı tekrar okursam tahimini en ucuzu 250 tl civarı ona göre demişim 250 tl ye kadar alıcam yazmıyor kaldıki blackwidow chroma 144 dolar 20 dolar çekim var 122 dolar oda 260 tl yapar

260tl ye chroma mı dikkat et de kutunun içinden muz çıkmasın

• Amazon ve muz guzel baglanti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razerin mousede klavyede süper
  • Merhabalar :)http://forum.donanimhaber.com/m_101703825/tm.htm kendi ilanımdır. G510 satıyorum. Fiyatta küçük oynamalar yapabiliirm. Herhangi sormak istediğiniz birşey olursa özelden yazabilirsiniz :) @BadCatShero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisons -- 18 Ocak 2015; 8:33:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.