Şimdi Ara

Fatih Terim'e 'taktik bilmez' diyenler gelsin lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyaca ünlü dediniz Prandelli ve Mancini geldi 2 si de daha kadro kurmayı bilmiyor. 2 senedir takımın "ilk 11" diyecegin bir olusumu yok. neymis fatih terim taktik bilmezmiş, mancini karizmatikmiş, prandelli gerçek italyanmış.

• Bu da bilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi de bir terim etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih terim taktik bilmeyen bir teknik tirektördür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancini'nin bizi çıkarttığı CL grubuna bir bak istersen. Şimdi bir de milli takımın haline bak. Prandelli'yi savunmayacağım. Cidden onun naptığı hakkında kendinin bile bir fikri olduğunu sanmıyorum.
  • geçen seneki kadro şimdi prandellide olsa bu kadar olmazdı bekler riera eboue ilerde drogba amrabat kadro çok iyiydi bu sene kadro çok kötü kapasitemiz aşağı yukarı bu kadar malesef

• terimin teknik taktik olarak ne kadar vasat bir hoca olduğunu daha önce çalıştığı oyuncularıda diyor
  • Ya yeter be. Alın Fatih Terim'i de gidin buradan. Bu adam Mancini yerine gelmiş hala Fatih Terim diyorsunuz. Yeter artık. Sıktınız.
  • FT mükemmel bir TD ise millî takım neden grupta bu hâlde?
  • bunca rezaletten sonra teriminin oynattığı takım Barcelona gibi gelmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Dünyaca ünlü dediniz Prandelli ve Mancini geldi 2 si de daha kadro kurmayı bilmiyor. 2 senedir takımın "ilk 11" diyecegin bir olusumu yok. neymis fatih terim taktik bilmezmiş, mancini karizmatikmiş, prandelli gerçek italyanmış.

sen bana Milli takımdan haber versene..
  • Fatih terimin ne kadar iyi olduğu mesleği futbolculuk olmayan elemanlardan oluşan letonya ile başabaş oynatmasın belli canım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancini iyiydi bence. Gayette karizmatik açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

terimin teknik taktik olarak ne kadar vasat bir hoca olduğunu daha önce çalıştığı oyuncularıda diyor

Portekizli hocanın Real Madrid'de başarılı olacağını düşünen teknik adam, "Kimse oyuncuları onun kadar motive etmeyi bilmiyor. İspanya'da da başarılı olacaktır" şeklinde konuştu.

Mourinho'nun taktik açıdan yetersiz biri olduğunu düşündüğünü belirten Juventus'un eski teknik direktörü, "Riscone'de eğitim verdiği koçlara onu sormuştum. Bana hiç birşey öğrenemedikleri için ayrılmak istediklerini söylemişlerdi" ifadelerini kullandı.

Alberto Zaccheroni

Bak knk, Mourinho ya bile gazcı diyen, motiveci diyen, teknik taktik bilmeyen diyenlerde varmış. Terim e de demişler, kim sallar bu lafları? Güldürmeyin kendinizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

terimin teknik taktik olarak ne kadar vasat bir hoca olduğunu daha önce çalıştığı oyuncularıda diyor

Portekizli hocanın Real Madrid'de başarılı olacağını düşünen teknik adam, "Kimse oyuncuları onun kadar motive etmeyi bilmiyor. İspanya'da da başarılı olacaktır" şeklinde konuştu.

Mourinho'nun taktik açıdan yetersiz biri olduğunu düşündüğünü belirten Juventus'un eski teknik direktörü, "Riscone'de eğitim verdiği koçlara onu sormuştum. Bana hiç birşey öğrenemedikleri için ayrılmak istediklerini söylemişlerdi" ifadelerini kullandı.

Alberto Zaccheroni

Bak knk, Mourinho ya bile gazcı diyen, motiveci diyen, teknik taktik bilmeyen diyenlerde varmış. Terim e de demişler, kim sallar bu lafları? Güldürmeyin kendinizi.

sneijder yerine frikiği sen atsan gol olur muydu üstad onu söyle sen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Alberto Zaccheroni

sneijder yerine frikiği sen atsan gol olur muydu üstad onu söyle sen

Maçı parça parça izledim knk, Sniejder in performansını bilmiyorum. Eğer fikrimi sorarsan, şuan Sniejder GS nin lüks bi oyuncusu.Yanında bu kadar çöp oyuncular olan bi adama yıllık o kadar parayı boşuna veriyoruz, umarım devre arası GS den ayrılır.

• Terim yalakaları değil de; Mancini ne biçiiimmm yeaa diyenler gelsinn.

Mancini taktik dehaydı, düşünün ligin 2.yarısında drogba sadece 4-5 maç oynadı, yani hemen hemen bu kadroyla bursaya 6 falan atıyoduk. Adamın bi de tek kanat oyuncusu yoktu. Ne olcan ne bruma ne de aydın.

İşte bu terimi babası gibi sevenler yüzünden gitti o adam. Adam gibi adam Mancini.

SiZin gibilere terimler prandelliler müstehak. Milli takımı da görüyoruz.

• Bir şeyi savunurken tutarlı olman lazım..

Mancini şuanda İntere gitti. Fatih Terimin gideri varmı İntere ? İmkansızzzzz..... İngiltere İtalya şampiyonluğu var adamın bu Avrupalılar futbolu hıc bılmıyorda siz cok bılıyonuz ....
  • quote:

ulan iki tane italyanın antremandan erken gittiğine dair anektodunu futbol kuralı gibi anlatıyorsun
    o italyanların yarasını ben anlıyorumda sizin bu kuyruk acınız ne geçmeyen bir şeymiş yara büyük Allah kurtarsın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.